Şimdi Ara

Semperit lastik kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
9.935
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    171 Mesaj
    Selamlar.

Semperit Continental üretimi diye biliyorum. Fiyat/performans olarak başarılı bir lastiğe benziyor. Kullanan arkadaşlar performansından memnun mu acaba?

Almayı düşündüğüm lastik şu: http://kolayoto.com/semperit-speed-life-2-225-45r17-91y.html

|
    |
    semperit speed life 2 ıslak zeminde kavraması C sınıf lastik.

2016 adac testi
    http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2016-ADAC-Tyre-Test-225-45-R17.htm

kuruda ve ıslakta yol tutuşu iyi değil düşük yakıt tüketim ve uzun ömürlü lastik.

benim tavsiyem falken ze914 A sınıf ıslak etiketi var ayrıca kuru zeminde de semperitten tutuşu daha iyi.
    http://kolayoto.com/falken-ze914-225-45r17-94w-xl.html

http://www.rezulteo-lastik.com.tr/falken-lastikler/ziex-ze-914-ecorun-lastik/fiyat-225-45-R17-94W-17898

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi predator93 -- 2 Aralık 2017; 23:35:14 >
    |
    |

• Teğmen
    171 Mesaj
    Ze914 ün tek dezavantajı çabuk yıpranması sanırım ancak fazla km yapmadığım için benim için ideal yaz lastiği gibi görünüyor. Çok teşekkürler büyük ihtimalle bu lastikleri alacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cok memnunum tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İzlenimlerim,

-Kesinlikle sessiz bir lastik,önceki ContiCP2 lastiklerin yanında pamuk gibi olduğunu söyleyebilirim.
    -Tertemiz asfaltta da, tozlu ara sokaklarda da, yağmurlu zamanlarda da, yüksek hızda otobanda da kullandım. En ufak bir tedirginlik yaşatmadığını rahatlıkla soyleyebilirim.
    -Ben aldığımda 185 lira gibi bir fiyatı vardı ki bu fiyat premium rakiplerinin yarısı hatta 3te1'i kadardı ve bu sebeple alırkende f/p oranı çok yüksek.
    -4 kanallı olması nedeniyle yağmur v.s tahliyesinde daha başarılı olduğu konusunda yorumlar okudum bilmiyorum ne kadar doğru ama üstte de yazdığım gibi ıslak zeminlerde en ufak bir tedirginlik yaratmadı.

*Sonuç olarak eğer bütçeniz üst sınıf lastiklere şuan için uygun değilse bu lastiği kesinlikle ilk tercihleriniz arasına koyabilirsiniz.
    |
    |

• Teğmen
    227 Mesaj
    Kolay otodan aynı ölcü 150 küsür fiyata almıştım gecen yıl. 60k kilometre kullandım gecen hafta kışlıkları taktırırken attım.

Bir sıkıntısını görmedim. Fiyat uygun oldugu için almıştm.

|
    |

2017 Martta pejo 306'ım için comfort life 2 aldım 4 tane yazlık.
    Kötü yorumları aldıktan sonra okudum 1 yıldır herhangi bir problem ile karşılaşmadım

2000 km uzun yol yaptım şehir içi 7000 km civarı
    Konfor güzel
    Yakıt 200 km de 30 km fark ettim çok şaşırdım bu konuda
    Viraj tutuşu harika hele yağmurlu havada virajda gaz vere vere abanıyorum dahada çok tutuyor oldukça iyi
    yol tutuşu ve fren mesafesi gibi konularda da iyi patlama pörtleme şişme yanak atma bilumum her hangi bir sorun çıkartmadı
    |
    |

ıslak zeminde ben daha bu lastiği kaydırmayı başaramadım acaip güvenli. üstteki arkadaşın "yağmurlu havada virajda gaz vere vere abanıyorum" yorumunu okuyunca çok şaşırdım çünkü aynı şeyi bende yaparken buluyorum kendimi. çabuk da erimiyor ve sessiz.

acaip bişeymiş bu lastik. daha da başka marka almayı düşünmüyorum. ben çok iyi fiyata almıştım ama uçmuş fiyatları.bulursanız kaçırmayın.
    |
    |
    bende geçenlerde lastik alırken adam bunu önerdi 215/50/17 nissan primera orjinal ölçülerinde üzerinde alman malı yazıyordu 2019 un 14 hafta üretimi benim lastiklerim çok eskiydi ve direksiyonda tutma yapıyordu şimdi lastik yeni olması kaynaklı sanırım direksiyon tutması biraz düzeldi bakalım deneyecez
    |
    |
    584 Mesaj
    2015 yılında almıştım yol tutuşu falan çok iyiydi eskiyince lassa aldım o kadar iyi değildi ve ikisi aynı para f/p olarak gerçekten ideal
    |
    |
    evet bu yaz sıcağında hele denizlideysen fena lastiklerde ilk farkettiğim şey yeni olması kaynaklı sanırım bir depoda 10 km kadar fark ettirdi üstelik araç kısa süreli durduğunda bile içindeysem kontağı kapatmıyorum o derece sıcak oluyo yani 265 km yol yapmışım geçenlerde normalde 250 civarı oluyordu direksiyon tutması ise nispeten mekanik ancak eskiye göre yeni lastiklerde fayda gösterdi lasitklerin tam ismini daha sonra yazarım selamlar
    |
    |
    1 Mesaj
    Bu sene gelen cevpalar biraz viral gibi, bilemedim :) Aşırı derecede benzer yorumlar
    |
    |

|
    |

|
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.