Şimdi Ara

VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
31
Favori
62.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sipariş vermedim ama verenler için tavsiyem hakkınızı sonuna kadar arayın büyük ihtimal ile kazanıyorsunuz. Haydi hayrola.
  • jeolog33 J kullanıcısına yanıt
    Eklerin isimlerinde Türkçe karakter olmamasına dikkat edin benimde başıma geldi eklerin isimlerini düzenledim öyle 1-2 kere denedim oldu :) kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: o-raiser

Benim anlamadığım bir durum var. Bu firmalar sözleşmeye istedikleri maddeleri koyabiliyorlar mı? Bunun bir yönetmeliği yok mu? Yani sözleşmeye, "Alıcı ürünü teslim almadan önce yalamalıdır." diye madde koysalar o da geçerli mi olacak?

Yemin ediyorum kahkaha attım Eğer THH'den sonuç alanlar üst mahkemeye verilirse adliyede bu savunmayı yapsın , hakim mahkemeyi sizin lehinize sonuçlandırır direk o da kahkaha atar eminim..

tabi ki oyle bir durum yok. Kanuna aykiri madde koyamazlar koyularsada hukumsuzdur hatta hukukta mutlak butlan denir. Her zaman tuketici lehine gecerli hukumler uygulanir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Usta sana adamlar yol gostermis il ticarete git demisler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim, peki istanbul için nerede bu dediğiniz yer bilginiz var mı acaba?

• En adi çalışanların olduğu bir THH orası. Kavga gürültü bimere yaza yaza bir dilekçe vermiştim 2 seneden fazla oldu sonuçlanmadı. Heyet üyesi yaşlı bir esnaf vardı, biz buna bakmıyoruz diye ayak diretmişti. Dilekçem hala gümdeme alınmaya hazırda bekliyor. Açıkcası umudumu kestiğim içinde üzerine düşmüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni aradılar az önce iade için. Verdim bilgieri tamam iade edin dedim. Uğraşamayacağım bu yoğunlukta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victo?iatus

Anladım hocam teşekkür ederim, peki istanbul için nerede bu dediğiniz yer bilginiz var mı acaba?

Hobyar Mh. Aşir Efendi Cd. Hoca Kasım Köprüsü Sk. No:4, Sirkeci, Fatih, İstanbul

hocam hiç uğraşmayın yollayın ptt ile gittiğiniz yol parasına halledersiniz. Denetim bölümüne diye postanın üzerine yazın.
  • Teşekkür ederim iadeli taahütlü göndermek daha mantıklı dediginiz gibi.

• Evet daha sisteme bugün düştü arkadaşlar. Ama başvuru tarihini 21'i girmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esokmen -- 27 Ekim 2016; 0:47:57 >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Benimde gelmedi. Ben geri gondermemeleri ve yasal yollara basvuracagimi belirten mail attim.

• Il mudurlugunun telefon numarasi var mi?

• esokmen kullanıcısına yanıt
    Bu sistemi nereden görüyorsun e-devlet mi?
  • Şimdi üsküdar kaymakamlığına gittim korkutmaya calısıyorlar işte sana karşı dava açarlar masrafları ödersin falan biride geldi dedi biz buna kesin olumsuz karar veririz daha önce de benzer bişey oldu adamlar yanlış fiyat koymuş diyor dedim ama 401 tl yazmış üzerini çizmiş 130 küsür yazmış dolandırıcılık olmaz mı diyorum bana gelmiş müşteride internetten alıyor ürünü beğenmedim diyip gönderiyor bu da dolandırıcılık o zaman dedi. Neye göre seçiyorlar bu heyeti? Resmen bana açık açık iptal olabilir falan dedi kadın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benzer dediği kesin HB.com daki viewsonic vakasıdır. evet onda da kimse alamamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

benzer dediği kesin HB.com daki viewsonic vakasıdır. evet onda da kimse alamamıştı.

İroni yaptın heralde hocam :) valla pztesiye kadar evrakları hazırlayacağım acaba il ticaret müdürlüğüne mi versem thhye mi götürsem karar veremedim. Ülkede herkes kanun koyucu olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

benzer dediği kesin HB.com daki viewsonic vakasıdır. evet onda da kimse alamamıştı.

İroni yaptın heralde hocam :) valla pztesiye kadar evrakları hazırlayacağım acaba il ticaret müdürlüğüne mi versem thhye mi götürsem karar veremedim. Ülkede herkes kanun koyucu olmuş

hocam ondada mı mağdur oldun yoksa :)bence il ticarete git hiç olmazsa biraz daha vasıflı adam çalıştırıyorlar diye biliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

hocam ondada mı mağdur oldun yoksa :)bence il ticarete git hiç olmazsa biraz daha vasıflı adam çalıştırıyorlar diye biliyorum

Yok aga hb konusu ile alakam yok :D bu ilk tecrübem :) hbden coğu kişi olumlu sonuç aldı diye biliyorum onun için öyle yazdım. Bakalm 1-2 eksik evrak var onları ayarlayıp pazartesi il ticarete gönderebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: candzh

Bu sistemi nereden görüyorsun e-devlet mi?

Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: caksak

Eklerin isimlerinde Türkçe karakter olmamasına dikkat edin benimde başıma geldi eklerin isimlerini düzenledim öyle 1-2 kere denedim oldu :) kolay gelsin

Ben denemeyi bırakmıştım, ama siz söyleyince yeniden denedim, dosya isimlerini rakam yaptım fakat birşey değişmedi, siz ne zaman bu portal üzerinden şikayet yapabildiniz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.