Şimdi Ara

VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
31
Favori
62.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ülkedemde senin gibi kraldan çok kralcı adamı o kadar çok gördüm ki, artık gülmüyorum bile.

240 liradan okuttum bu arada. mis mis...
  • kronik kullanıcısına yanıt
    okumakla anlamak arasındaki fark sadece işine gelen kısmı çımbızlar yanıt yazarsın..
    gerçi Cem Uzanı başa gelse diyerek seçebilecek birine ancak onun yolunda olmak yakışır.
    Bu ülkede yanlış eğer işinize geliyorsa yanlış değildir.. Yanlış yapan kişi de bizdense sorun yok yabancı değil nasıl olsa..
    kraldan çok kralcı olsam hükümet yalakası olurum ben sadece yanlışa yanlış diyorum işin ucunda şu ankilerin taptığı şey para olduğu için senin de işine geliyor...
    Dediğim gibi çıkacak ve sen eminim o an bu yazıyı iyi veya kötü anımsayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 4 Eylül 2017; 20:33:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

okumakla anlamak arasındaki fark sadece işine gelen kısmı çımbızlar yanıt yazarsın..
    gerçi Cem Uzanı başa gelse diyerek seçebilecek birine ancak onun yolunda olmak yakışır. Dediğim gibi çıkacak ve sen eminim o an bu yazıyı iyi veya kötü anımsayacaksın.

ne yiyonuz ne içiyonuz anlamıyorum. cem uzan ne alaka, mehteri mi fazla kaçırdın?

komediler ülkesi ya, hala çıkar diyor kardeş ülkede insanların gözüne soka soka hırsızlık yapandan çıkmıyor, parasını verip aldıgım şey mi cıkacak? git ötede öl, zehirin bulaşmasın bi tarafımıza.
  • iskender86 kullanıcısına yanıt
    kararı internet üzerinden öğrenemiyor muyuz?
    eve gelen kağıtlar ile mi öğrendiniz kararı ve kararda ne yazıyor?
  • Biraz hort olacak ama merak ediyorum THH ye başvuran herkes alabildi mi harddisk'ini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighDynamicRange

Biraz hort olacak ama merak ediyorum THH ye başvuran herkes alabildi mi harddisk'ini?
    valla ben de merak ettim şimdi
  • evet aldıki 2tb seagate gönderdiler
  • iskender86 kullanıcısına yanıt
    Süreç ne kadar sürmüştü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altı ayda aldık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.