Şimdi Ara

Vatan Kasa iade yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar birçok tanıdığımın everest alma demesine rağmen ucuz diye gidip vatan bilgisayardan everest rhino kasa aldım. kasayı 5ay kadardır kullanıyorum ancak geçen ay güç kaynağı kalitesini belli etti ve patladı bende servise gönderdim servis ürünün hatalı olduğunu anlamış ve iade çıkmış vatan bilgisayar bana kutu ve aksesuarları getirmenizi rica ederiz diye mesaj attı. sorun şuki vatanın nekadar problemli bir firma olduğunu hepimiz biliyoruz ben kasanın kutusu büyük ve çok yer işgal ediyor diye kutuyu attım kutu olmadan kasayı iade alırlarmı sizce

• Merhaba,

İçeriği duruyorsa (kullanım kılavuzu, (varsa) içinden çıkan ek aparatlar vs.) bir sorun çıkarmazlar diye tahmin ediyorum.Ama yine de biraz uğraşırsınız gibi.
  • bıraz stesslı bır ıade olacaktır sesınızı yukseltın bırde kasayı oemdekı elemanlarınız onermıstı bakın bozuldu patladı dandıkmıs deyın sucu elemanlarına atın . buda kulagınıza kupe olsun ama everest onerılmıyorsa vardır bı bıldıgı forumun
  • kavga konusunda sıkıntı olmaz daha öncede baya sorun yaşadık vatanla lg telefon almıştım iade edene kadar yapmadığım şey kalmadı ne bileyim bunda ben söylemeden direk iadeyi kabul ettiler ondan sordum acaba yine zorluk çıkartırlarmı diye sonuçta bu bi telefon falan değil kocaman bir kasa kutusu birde bu şekilde iadeler nasıl oluyor direk iadeyi alıp cek yada parayımı veriyorlar yoksa servise geri gönderip birde ordan cevapmı bekliyorlar
  • servısten ıade cıkmıssa vatan sana kupon verır fatura bedelı kadar yıne para vatana donsun
  • hah tamam daha fazla beklemeyimde vatandan almaya razıyım üstüne birazda ben koyar bitane thermaltake kasa alırım yeterki sorun çıkartmasınlar
  • Thermaltake degil corsair alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla hocam vatanda corsair varmı bilmiyorum 2 tane kaliteli mal var biri thermaltake diğer cooler master başka alternatif yok malum iade çeki olacak sanırım :) yoksa kafamdaki marka zalman
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

valla hocam vatanda corsair varmı bilmiyorum 2 tane kaliteli mal var biri thermaltake diğer cooler master başka alternatif yok malum iade çeki olacak sanırım :) yoksa kafamdaki marka zalman

Cooler mastera yonelin o zaman. Zalman da iyidir.
    Simdi baktim vatan corsairi kategoriden kaldirmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.