Şimdi Ara

Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
1
Favori
11.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam sizde tv bile görünmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sardemir hocam @spacemonkey nin attığı fotoğrafı baz alırsak eğer bence süper tv. gerçekten kafam karıştı ya. birbiri ile alakası yok şu iki fotoğrafın.

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Hocam nazar değmesin ama bende en ufak bir sorun yok ekranda. Buraya girince korkmaya başladım ama. Bende de birsey olacak mı diye. Ama sanirim benim şansıma herşey düzgün suan icin. Ben çok memnunum tv den. Siyah yerine ambilight daha memnun edici benin icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet bende onu dedim ya @spacemonkey hocama, Tv'nin değerini bilsin dedim... iki cihaz arasında inanılmaz bir fark var. Yani demek ki %100 de bile iken ekran siyah olabiliyormuş onu gördük en azından...

Bir FALD mucizesi beklemiyoruz tabiki de, ancak ekranın ortadaki ampul gibi parıldama hiç hoş değil, kusurlu çok net.

• Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler

Ufaklık film açtı şimdi. Görüntü bu şekilde. Dediğim gibi Ben çok memnunum.

• spacemonkey kullanıcısına yanıt

Hocam şu son attığınız fotoğraftaki senaryoda açıkçası her tv aynı gibi bana göre. Asıl olay komple karanlık odada ve karanlık sahnede. Mesela Game of Thrones'un son sezonunda çok karanlık bir savaş sahnesi vardı. TV ler için tam turnusol kağıdı gibi bölüm.

• asdf_13 kullanıcısına yanıt

hocam filmler özellikle hdr içerikler sahneye göre yüksek nit değerlerine çıkıyor siz arka ışığı kısarsanız görebileceğiniz görüntüden feragat etmiş olacaksınız örnek vermek gerekirse sağdaki görüntüyü görebilecekken soldakini göreceksiniz yani sinema deneyimini baltalamış olacaksınız...o yüzden zaten tv modlarında hdr dv içeriklerde arka ışık ayarları en yüksekte oluyor...

Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler
    Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler

Hocam sen bilirsin. Içine sinmedi ise değişim yada iade talep et. Senin tv gibi degil benimki. Nasıl oluyor bu kadar fark bilmiyorum ama bariz bir fark var gibi duruyor.

14 gün yasal hakkin var ama. Sakin canını sıkma. Dunya mali. 2 gün sonra bile hatırlamazsın. Senden değerli degil hiçbirşey.

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam karanlık oda da izlemek aslında göz sağlığı için iyi değil zaten ama ben çok seviyorum. En azından ekran ışığını kısarak biraz gözlerimi rahatlatmaya çalışıyorum. Sizin attığınız senaryonun fakrındayım ama karanlık oda da izleyen birinin son parlıkta uzun süre tv ye bakabileceğini düşünmüyorum. Bakan varsa da maşallah o gözlere : ) Şahsen bende baş ağrısı ve gözlerde sulanma yapıyor
  • Mal servis elemanları tv nin ayaklarını kurarken ekran üstü koltuğa yatırmışlardı.
    Sonradan aklıma va panellerde basınçla renk değişimi olacağı aklıma geldi.Bulutlanma olan yerlere elimle hafif basınç uyguladım.Gölgelenmeler azaldı.Belki koltuğa yatırmaları buna neden oldu.Arka üstü yatırsana mal herif.
    Ne dandik ürün bunlar.

• @Mr.Blof Hocam içimi rahatlattınız ya. Sizin adınıza da sevindim. Bence bu görüntü her türlü kurtarır. Nasıl teknik eleman bunlar anlamıyorum.

@spacemonkey hocam bu arada tv yi duvara asmanın zamanla bulutlanmayı arttırdığını söyleyenler var. Bir araştırın isterseniz. Çok kusuruz bir ürün denk gelmiş size. Zamanla kaybolmasın.

valla hocam ben arada bir bi film izleyip kapattığım için pek etkilemiyor ama doğrudur birde zaten bu tv ler gözü yoracak kadar yüksek parlaklıklara çıkamıyor üst modeller harici o yüzden sağlıklı birini pek etkilemez herhalde...aslında konu buda değil önemli olan verilen paranın karşılığını almak insanlar bu ürünün sağlamı için bu parayı ödüyor durum böyleyken ayar değişip rahatsız etmeyecek şekle getirilse bile neden böyle kullanılsın kabul edilsinki bu tv az parada değil..

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Haklısınız sonuna kadar
    Birşey olmaz hocam. Dedim ya, dunya mali. Istediğin kadar koru, olacaksa oluyor bazen. Sehpadan düşük kırılma riski bulutlanma riskinden kat kat fazla. O nedenle duvardan kullanmaya devam edeceğim ben:)

• Ben tv nin sesini pek begenmedim sadece. Eski Tv cok iyiydi benim. Bu çok tiz geldi. Ama eski ile kiyasladigim icin boyle söylüyorum. Yoksa bir sorun yok yani

• arkadaşlar tv leri karşılaştırırken görüntü ayarları aynı olması gerekiyor tv de karartma ayarı açıksa simsiyah fotoda tv ekran ışığını kısar bulutlanma varsada görmezsiniz @spacemonkey arkadaşın tv sinde bu ayar açıksa ondada olabilir ama farkında olmayabilir bu ayarları ikinizde bi kontrol edin derim

Sakın paneli gelen elemana elletmeyin. Hatta dokunmasınlar bile. Çok hassas.

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt

Dostum , bu görüntü kesinlikle ilk attıgınıza göre çok iyi. Ben yerinde olsam hiç garantiyle muhattap olmak istemezdim. Bu şekilde kullanmaya devam ederdim.

• Ben yukarıda yazdım %85 arka ışık, siyah fon, standart mod, zifir karanlık, telefonda da gece modu.

Ama @spacemonkey deki gibi bir siyah hiç bir tv de görmedim. Her tv de az da olsa bir dalgalanma olur. Çok şaştım ben bu panele.Hiç mi ışığı belli etmez.

• sardemir kullanıcısına yanıt

Valla ben de anlamadım. Dokunduğum yer siyah oldu.Acemi şansı oldu herhalde. Biraz deneyeyim eski haline dönmezse servisi hiç aramam. Işık sızması yok, ölü piksel yok.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.