Şimdi Ara

Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
1
Favori
11.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım ambilight'ı da kapatmak lazım. Etrafta hiç ışık olmayacak anlamak için.

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt

gündüz belli olmaz bu tarz sıkıntılar hocam olsada çok az farkedilir herkesin gözüne gelmez...bu tv nin sağlam halinin sizdeki hali ile uzaktan yakından alakası yok sonu 12 mi diye sordum dedim belki 62 ler farklı ips panel falandır diye ama sizdeki mva panel direct led asla bu tarz bu görüntü olmaması lazım

• asdf_13 kullanıcısına yanıt

zifiri karanlık olacak hocam çekerken kamera isosunu gözün gördüğü en yakın şekle ayarlayıp çekilecek yoksa daha fazla yada daha az gösterebilir bulutlanmayı

Dostum şu görüntüyü görünce çok üzüldüm şuan... Tam sevinmiştim ki herşey gönlümüzce oldu diye.. Yani şahsen ben bu görüntüye katlanamazdım. VA panelde bu kadar bulutlanma olmaması lazım , heleki edge led değil bu panel. direct led oldugu için bu kadar hiç olmaması lazım.

• asdf_13 kullanıcısına yanıt

Ben paintten 3840 x 2160 boyutunda jpg formatında siyak bir fon yaptım. Flash diske tv de açtım. Standart modda %85 arka ışıkta tam karanlık ortamda telefonla çektim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam arka ışık sonda olursa daha net ortaya çıkar sorun servis geleceği zaman arka ışığı sona getirin

• sardemir kullanıcısına yanıt

Maalesef şu an ne yapacağımı düşünüyorum muhatabım philips olunca. Yarın bir müşteri hizmetlerini arayayım bakalım. Değişim olsa bile gelen nasıl bir şey olacak tam bir muamma.

• RNNN kullanıcısına yanıt

Evet öyle yapayım. Teşekkürler.

• @Mr.Blof Hocam açıkçası benim gibi komple karanlık oda ve sinema filmleri odaklı kullanmayacaksanız büyük sorun değil. Ancak ben tv kablosu bağlamayı bile düşünmüyorum. Tamamen zifiri karanlıkta muhtemelen üstte ve altta siyah bar çıkacak sinema filmleri izleyeceğim. Sinematik bir deneyim için almıştım yani. Eğer durum herkeste böyleyse iade edeceğim.

Bu arada karanlık oda da kullanırken arka ışığı sonuna kadar açmak saçma oluyor. Göz yoruyor. O yüzden daha gerçekçi bir senaryoda sizi mutlu ediyorsa uğraşmayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Maalesef şu an ne yapacağımı düşünüyorum muhatabım philips olunca. Yarın bir müşteri hizmetlerini arayayım bakalım. Değişim olsa bile gelen nasıl bir şey olacak tam bir muamma.

@RNNN hocam çok doğru söylüyor... servis gelmeden oranı %100 yapın, geldiklerinde bariz bir şekilde görsünler... Yani belli ki bir sorun var, çünkü 2 ay önce dayıma, başka bir marka 65" va-direct led aldık. Onda bile bunun yarısı kadar yoktu..

14 günlük süre dolmadan kayıt açtırın tavsiyem. Brde philipsin servisini düşününce içi kararıyor insanın.

• Bir de sizinki gelsin aynı testi yapın bakalım bir fark var mı? Sizde sorun yoksa daha fazla bastırırım.

Bu arada @spacemonkey de bir test yaparsa daha netleşir durum.

Ben hiç teslim almadan iade etmekten yanayım eğer @spacemonkey de aynı durum varsa. Kullanım senaryosuna bağlı bu daha çok. Salonun ışığı açık izleyecek olsam takmazdım ben. Ama dediğim gibi benim tüm senaryoyu mahvetti şuan.

Maalesef hocam zaten sıkıntılı bir süreçti. Demek ki daha çilemiz bitmemiş.

En doğrusunu sen yapmışsın al oledi kafan rahat olsun.

• Valla hocam senin için çok üzüldüm şuan. Kendim içinde ne yalan söyleyim, oledi aldığım için iyi ki almışım dedim. En azından kafam rahat..

Eğer diğer arkadaşlarda da aynı bulutlanma var ise, siparişi teslim almadan iade edin hocam. Eğer sadece flimler siyah sahne içeren içerijler izleyecekseniz, Bu riske değmez diye düşünüyorum.
    İşin kötüsü alternatif tv de yok bu fiyat bandında. OLED alıp yanma riskini göze alamıyorum sizin gibi. Sony’ler 13bin tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Gündüz fark edilmiyor. Dediğim gibi tam karanlıkta siyah fonda görebildim

Zifir karanlık ortamda farkediliyorsa (normal izleme senaryolarına uymaz) bunu normal kabul edeceklerdir büyük oranda. Bunu tüm markalar için söylüyorum bakmayın philips özelinde konuştuklarına. Zifir karanlıkta görünen kameradaki ile aynı mı kamera resimde mevcut durumu daha da abartıyor mu?

• Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler

• Arka ışığı 100% yaptım. Bende sorun yok

• spacemonkey kullanıcısına yanıt

Maşallah hocam, seninkinde bir sıkıntı yok... Tv'nin değerini bil...

@asdf_13 , hocam bence iade edin. Gerçekten çok paralar veriyoruz..

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt

Evet telefonun kamerasının biraz abarttığını söyleyebilirim. Çıplak gözle baktığımda da ortadaki ışığı gördüm ancak fotoğraftaki beni şaşırttı açıkçası. Bir de başka bir telefonla çekeyim bakalım.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.