Şimdi Ara

VATAN BİLGİSAYAR'DA HARMONY KUMANDA FIRSATI. KACIRMAYIN!!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
20.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada, Vatan'daki 155 TL'lik fiyat, Vatan kart ve world kart sahipleri için geçerliydi. Yoksa fiyat 169 tl oluyordu. (Evet ben de 885 satın aldım)
  • Girayhan isimli arkadaşın damarına bastınız sanırım ama sert kayaymışsın arkadaşım.. şahsen ben bu riski almazdım, piyasada o fiyata bulunmuyor olabilir ve bundan %100 emin de olabilirsin ama ben şu an istesem arkadaşımın bilgisayar şirketine düşük fiyattan fatura ettirebilirim buraya da faturayı koyarım.. ayıp bişey etik değil falan ama yapmak istedikten sonra yapılır.

Onun dışında, sattığın ürüne fatura kesemiyorsan ilan vermek için uygun yer 2.el bölümü. Kolay gelsin...
  • Sayın girayhan,
    Anlaştık. Bana biraz süre verin.
    Görüşmek üzere.
    Saygılar...
  • Tabiki bu iddiada bulunurken bu yolun seçilebileceğini bende düşündüm.Adam alır bir bilgisayarcıdan örneğin bilgisayarcı 225 liraya almıştır ( zaten loogosoft ve mersanın şu an bayilere vereceği son fiyat) bilgisayarıcda keser 155 faturayı adam buraya koyar.
    Ben sonra naparım Ş.Urfada ortağı olduğum bilgisayar şirketi vasıtasıyla mersa yada logosoftun tepesine binerim. Onlarda bana al bak kardeşim faturayı adama kaça vermişiz derler. Sonrası malum bir özür iki özüre çıkar. Artık mersa yada logosoftun faturası 225 olupda bilgisayarcı 155 fatura kesmişse bu arkadaşlara dahada acırım.Bunun adına üçkağıtçılıkmı dersiniz ne derseniz deyin artık. Tabi ben o fiyata bu malı verecek logosoft yada mersa bayisinin bunu yaparken bayilik sözleşmesininde fesh edilmesi durumunuda unutmaması gerekir. Bu arada süre isteyen arkadaşlar size 3 gün süre.3. gün sonunda ya ben size kumanda yada parayı göndermiş olup güle güle kulalnıp parayıda bi güzel harcayacaksınız,yada burdan ÖZÜR DİLİYORUZ diyeceksiniz. Bu arada comiser arkadaşım siz de bulabileceğinizi söylemediniz değilmi.Ben bu yazıları yazarken size atfende yazıyordum ama öyle bişey iddia etmediyseniz kusuruma bakmayın arkadaşım

quote:

Orijinalden alıntı: CAGLARRR

Girayhan isimli arkadaşın damarına bastınız sanırım ama sert kayaymışsın arkadaşım.. şahsen ben bu riski almazdım, piyasada o fiyata bulunmuyor olabilir ve bundan %100 emin de olabilirsin ama ben şu an istesem arkadaşımın bilgisayar şirketine düşük fiyattan fatura ettirebilirim buraya da faturayı koyarım.. ayıp bişey etik değil falan ama yapmak istedikten sonra yapılır.

Onun dışında, sattığın ürüne fatura kesemiyorsan ilan vermek için uygun yer 2.el bölümü. Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girayhan1 -- 1 Ekim 2009; 23:10:22 >

• ben satmistim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: girayhan1

Tabiki bu iddiada bulunurken bu yolun seçilebileceğini bende düşündüm.Adam alır bir bilgisayarcıdan örneğin bilgisayarcı 225 liraya almıştır ( zaten loogosoft ve mersanın şu an bayilere vereceği son fiyat) bilgisayarıcda keser 155 faturayı adam buraya koyar.
    Ben sonra naparım Ş.Urfada ortağı olduğum bilgisayar şirketi vasıtasıyla mersa yada logosoftun tepesine binerim. Onlarda bana al bak kardeşim faturayı adama kaça vermişiz derler. Sonrası malum bir özür iki özüre çıkar. Artık mersa yada logosoftun faturası 225 olupda bilgisayarcı 155 fatura kesmişse bu arkadaşlara dahada acırım.Bunun adına üçkağıtçılıkmı dersiniz ne derseniz deyin artık. Tabi ben o fiyata bu malı verecek logosoft yada mersa bayisinin bunu yaparken bayilik sözleşmesininde fesh edilmesi durumunuda unutmaması gerekir. Bu arada süre isteyen arkadaşlar size 3 gün süre.3. gün sonunda ya ben size kumanda yada parayı göndermiş olup güle güle kulalnıp parayıda bi güzel harcayacaksınız,yada burdan ÖZÜR DİLİYORUZ diyeceksiniz. Bu arada comiser arkadaşım siz de bulabileceğinizi söylemediniz değilmi.Ben bu yazıları yazarken size atfende yazıyordum ama öyle bişey iddia etmediyseniz kusuruma bakmayın arkadaşım

evet bana atfen yazıyorsun da ben öyle bir iddia da bulunmadım,
    sadece burası 2.el forumu değil, satış işlemini burada yapamazsınız,
    zira burası sıcak fırsatlar topiği, bir de ürünün 155TL ye satıldığı topic,
    ama yine de teklifiniz dikkatimi çekti, şu an antalyadayım ama,
    yine de yarın çıkıp bakıcam, faturanın çıktısını burada gösterilmesi halinde,
    ürünü göndereceksiniz değil mi, sonradan yok efendim nasıl aldının,
    olmaz öyle şey filan durumları olmasın?

• 300 ytl iyimiş bendemi katılsam acaba bu yarışmaya kim 300 ytl ister puhahaha
  • Bu arada konu hortlamışken sorayım, hangi modeli tercih etmek daha uygun arkadaşlar. 785 mi, 885 mi?
  • Evet sözüm söz.
    Ancak bana gidipte önceden vatanbilgisayardan alınmış eski tarihli fatura alıp burda yayınlamaya kalkmayın komik olur.2 ekim-3 ekim-4 ekim tarihli fatura oalcak.yani yarından sonra 3 gün.Benim iddiam bu fiyatlara hiç satış olmadı değil.Artık bu fiyattan bulunamayacağıdır.Elbette bu fiyattan almış kampanyaya yetişmiş şanslı arkadaşlar vardır.Ama bir ürünün anlık fiyatı önemlidir öncesi ve sonrası sadece hikayedir. Mesela ben pioneer krl-46 v lcd tv 2950 den aldım sıfır kapalı kutu.Benden sonra en ucuz alan bildiğim kadarıyla 3400 e falan aldı.Şu andada 3500 civarı.yani ben 2950 ye aldım diye o malın satış fiyatı 2950 mi oldu. 1 günlük bir kampanya oldu.Yetiştik aldık.Burdada bu kumandayı kampanyadan alan arkadaşşlar güle güle kulalnsınlar.Ama mesela 155 tl ye 885 alan arkadaşlara sorun bakalım 200 e veriyorlarmı.Anlatmak istediğimi umarım anlatabilmişimdir
  • KRL-46V'yi çok çok iyi fiyata almışsınız gerçekten. Biz de bir arkadaşa almak istedik, bulamadık. Sakıncası yoksa ne zaman nereden aldığınızı sorabilir miyim? PM de olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munans -- 2 Ekim 2009; 0:10:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: munans

Bu arada konu hortlamışken sorayım, hangi modeli tercih etmek daha uygun arkadaşlar. 785 mi, 885 mi?

Cevap verebilecek arkadaş olursa memnun olurum.
  • Aslında bu iki model arasında kalırsan hangisini uygun bulursan onu tercih edebilirsin. İkisininde özelikleri birebir aynı sadece 788 6 885 8 aktivite control edebiliyor.Ancak benim avrupa avforumda okuduğum kadarıyla 885 lerden biraz şikayet var.zamanla tuş eski tıklama hassasiyetini kaybedip içeriye gömülşebiliyomu. Orda çoğu kişi 785 kullanıyor.Hatta bir kaç kişi 885 ini geri verip 785 aldıklarınıda okudum. Ne derece doğrudur ama ben avforum yazılarını cok dikkate alırım.Hatta tv almadan aylarca orayı okudum ve samsung alma gafletinden ecnebi arkadaşlar sayesinde kurtuldum.Onların tercih ettikleri 1-2 markadan ve bir kaç modelden birini aldım.Doğruda yapmışım. Kumanda işine gelirsek tim harmony modelleri tek veri tabanı kulalnıyor.Yani hepsinin desteklediği cihaz marka ve model sayıları aynı. İşte bazışları şarjlı bgazıları pilli.Ama 785 de 885 de şarjlı. bu konuda farklılık yok.
    Birde başka bir ecnebi arkadaş şunu belirtmişti. 885 in şar oturağı zamanla şar etmemeye başlıyomuş artık.o yüzden araya kağıt sıkıştırıp yada kumandanın üzerine belirli bir ağırlık oyup kitap gibi baskı yapmasını sağlayıp kumandanının oturakla temas etmesini kolaylaştırarak sorunu çzömüşlerdi.Gerci aunı sorundan harmony one içinde bahsedilmişti. Ama 785 için bunu pek görmedim yada ben rastlamadım. Sitede 885 kulalnanların çoğuda daha ele oturur ergonomik bir yapısının olduğunu söylemiş ama aradaki fiyat farkıne değecek kadar olmadığını söylemişlerdi. Bu arada 885 in ameirka modeli 880 olanlardan ise kesinlikle almayın. farkalrı çok var merak edenlere daha sonra anlatırım. Am asan son tavsiyem şu eğer 885 i 785 den çok az pahalı olursa alabilirsin.ama arada fark çoksa bence değmez aynı özelliklerde 2 kumanda. Hatat dediğm gibi avforumda 885 i bırakıp 785 kullananlar çoığunlukta.Bazen avforumdaki ecnebilerin tercihleri bana mantıksız gelsede vardır bunların bir bildiği deyip tavsiyelerine uymuş ve daha sonrada ne kadar haklı olduklarını anlamışımdır.
    quote:

quote:

Bu arada konu hortlamışken sorayım, hangi modeli tercih etmek daha uygun arkadaşlar. 785 mi, 885 mi?

Cevap verebilecek arkadaş olursa memnun olurum.

• Evet 1 gün geçti arkadaşlar.Kaldı 2 gününüz 2. gün sonra bu kumandayı 155 e bulacak arkadaşları burda görmek istiyorum.Benim kumanda iddiasını ispatlayacak arkadaşın adresine postalanmak üzere hazır bekliyor.hadi biraz daha gayret:)
  • Bu arada Harmony 525 modeli teknosalarda tekrardan 99TL (Ankamall teknosada gördüm, bir sepet dolusu :D)
  • Arkadaşlar,
    Konuyu takip edenler hatırlayacaklardır. girayhan kardeşimizle aramızda bir iddia sözkonusuydu. Ben Harmony 785-885 modellerini 155TL altına bulabileceğimi iddia etmiştim. Ancak maalesef bulamadım.

Siz sayın forumdaşlarımın huzurunda Giray Bey arkadaşımızdan ÖZÜR DİLİYORUM.

Neyse forumu, topiği biraz şenlendirmiş olduk.

Edit: İmla hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munans -- 5 Ekim 2009; 0:27:21 >
  • Evet öyle yada böyle renki bir idda oldu. Özrün başımla beraber kabul edildi kardeşim.:)
    şimdi sana sadece sana 155 e bulamadığın bu kumandaya 155 e sahip olma şansına sahip oabileceğini bilmeni istiyorum.
    Alırsan 155 e kumanda senindir kardeşim.
  • Ne demişler : Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.

girayhan1 in munans a yaptıgı teklifle olayda tatlıya baglanmis oldu.

Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat79

Ne demişler : Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.

girayhan1 in munans a yaptıgı teklifle olayda tatlıya baglanmis oldu.

Sevgiler.

Bu bir teklif değil açıkca jest olmuş
  • Senelerdir buralardayız, zaten forumda beni tanıyan tanır. Ben 155TL altına bulmuş olsaydım da "Hadi bakalım girayhan, gönder kumandayı, hatta benimkinin de faturası bu, bunu da öde" demezdim. Forumdaki maksadımız öncelikle birbirimizi bilgilendirelim, seviyeli bir şekilde birbirimizi kırmadan muhabbetimize bakalım.
    Dışarıdan bakan gözler munans ile girayhan arasında olay olmuş, tartışmışlar diyebilirler fakat kesinlikle öyle bir durum sözkonusu değil. Başta da söylediğim gibi amaç biraz da forumdaki bilgi alışverişimiz kuru kuruya olmasın, biraz da şenlenelim.
  • "duruuuun,
    evlenemezsiniz!" repliğindeki gibi araya girip,
    ben 155TL ye buldum demek geldi içimden,
    böyle güzel anlar çok yaşanmıyor son zamanlarda burada
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.