Şimdi Ara

VATAN BİLGİSAYAR'DA HARMONY KUMANDA FIRSATI. KACIRMAYIN!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
20.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayrica orda arkadas kacarak uzaklastim derken latife etmis arkadasim bu kadar ciddiye almaniza gerek yoktu
  • genelde vurgu yapılan kumandanın kullanışlı olmasından ziyade satış fiyatının 550 TL olmasına rağmen Vatan'da 155 e satılması. Bu kadar kişininde bedava bulmuş gibi bu kumandayı almak istemesini anlayamadım. hakikaten para çok millette. kumanda lcd ekranlı olmasa ne olur. ekran renkli olmasa ne olur. kontrast kaç bunda, divx gösteriyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

genelde vurgu yapılan kumandanın kullanışlı olmasından ziyade satış fiyatının 550 TL olmasına rağmen Vatan'da 155 e satılması. Bu kadar kişininde bedava bulmuş gibi bu kumandayı almak istemesini anlayamadım. hakikaten para çok millette. kumanda lcd ekranlı olmasa ne olur. ekran renkli olmasa ne olur. kontrast kaç bunda, divx gösteriyormu

Fikir sahibi olmadan zikir sahibi olmak deyiminin canlı örneği..
  • quote:

genelde vurgu yapılan kumandanın kullanışlı olmasından ziyade satış fiyatının 550 TL olmasına rağmen Vatan'da 155 e satılması. Bu kadar kişininde bedava bulmuş gibi bu kumandayı almak istemesini anlayamadım. hakikaten para çok millette. kumanda lcd ekranlı olmasa ne olur. ekran renkli olmasa ne olur. kontrast kaç bunda, divx gösteriyormu

Devamlı yazılıyor ama bazı arkadaşlar anlamamakta direniyorlar, mesele kumandanın 550 den 155 e düşmesi değil. İhtiyacı olanlar için bir fırsattı bu, özellikle 5-6 kumanda kullananlar için ihtiyaç, eve gel tv yi aç, uyduyu aç, tv den uydunun bağlı olduğu component girişi seç, ses sistemini aç, otik girişi seç.
    Bunların hepsini 1 tuşa basarak yapabiliyoruz. Renkli ekran olması, olmaması kimsenin umrunda değil, kimse bu yüzden almadı, mesela televizyon ihtiyacın var, ama paran siyah beyaz tv ye yetiyor, gidiyorsun bakıyorsun renkli tv ile siyah beyaz aynı fiyat almazmısın.
    Lcd veya plazman varmı bilmiyorum ama kumandası bozuldu diyelim orjinal kumandası kaç lira, benim uydu alıcımın orjinal kumandası 90lira, mesela...

• harmony 5** u zamanında fırsat sitelerinin birinden 100 ytlye almıştım...lgtch Harmony evrensel kumanda konusunda dogru bir marka...Çok memnunum...
  • Mixenon hocam yazıya "genelde" diye başlamamın sebebi istisna durumlar olduğunu biliyor olmamdır. sizin durumunuzda o istisnalardan biridir.
    www.dealextreme.com da 10 dolar a muadilleri var. mediamarktta falan da gördüm 10-15 TL civarına. onlarda da üniversal yazıyor. logitech bulamayanlar onlara bakabilirler
    quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

quote:

Devamlı yazılıyor ama bazı arkadaşlar anlamamakta direniyorlar, mesele kumandanın 550 den 155 e düşmesi değil. İhtiyacı olanlar için bir fırsattı bu, özellikle 5-6 kumanda kullananlar için ihtiyaç, eve gel tv yi aç, uyduyu aç, tv den uydunun bağlı olduğu component girişi seç, ses sistemini aç, otik girişi seç.
    Bunların hepsini 1 tuşa basarak yapabiliyoruz. Renkli ekran olması, olmaması kimsenin umrunda değil, kimse bu yüzden almadı, mesela televizyon ihtiyacın var, ama paran siyah beyaz tv ye yetiyor, gidiyorsun bakıyorsun renkli tv ile siyah beyaz aynı fiyat almazmısın.
    Lcd veya plazman varmı bilmiyorum ama kumandası bozuldu diyelim orjinal kumandası kaç lira, benim uydu alıcımın orjinal kumandası 90lira, mesela...

• Bostancı Vatan bilgisayar 'dan bende 885 modelini aldım.
    World Card 5 taksit 156 TL. Galiba 1 tane daha kaldı. (internetten bakınca Bostancı 'da stok gözüküyor)
    İlgilenenlere duyurulur...
  • Şimdi aradım satın almak için ama o da satılmış.

quote:

Orijinalden alıntı: bbaki

Bostancı Vatan bilgisayar 'dan bende 885 modelini aldım.
    World Card 5 taksit 156 TL. Galiba 1 tane daha kaldı. (internetten bakınca Bostancı 'da stok gözüküyor)
    İlgilenenlere duyurulur...
  • Evet Sabah yazdığımda stok gözüküyordu.. Şimdi gözükmüyor...
  • Arkadaşlar active işleminde bazı sorunlar yaşıyorum...Mesela uyduyu ve tv yi açması gereken active de eğer uydu daha önceden açık kalmışsa kapatıyor...Yani bunun bir ayarı varmıdır...uyduyu aç ama on-of la değil...
  • Bildiğim kadarı ile normal kumandadan da açma kapama işlemi aynı tuşla yapıyorsa "power toggle" dediğiniz gibi oluyor.
    Ama normal şartlarda activitylerde ilgili olmayan cihazları kapama komutu olduğu için kapanmış olması gerekir.
  • Ama tv nin kumandasındada hdmi-2 tuşuda yok tek tek ilerleyerk buluyosun ama activitie ile direk hdmi-2 basabiliyor...
    Acaba sadece aç tuşu yada kapa tuşu yokmudur...
  • SIFIR KUTUSU AÇILMAMIŞ 2 YIL GARANTİLİ FATURALI HARMONY 785 YENİ ADLIM ANCAK AYNI ANDA BAŞKA MODEL ALDIĞIMDAN BOŞA ÇIKMIŞTIR.FİYAT 200 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: girayhan1

SIFIR KUTUSU AÇILMAMIŞ 2 YIL GARANTİLİ FATURALI HARMONY 785 YENİ ADLIM ANCAK AYNI ANDA BAŞKA MODEL ALDIĞIMDAN BOŞA ÇIKMIŞTIR.FİYAT 200 TL

155TL ye aldığınızın açıkça belli olduğu bu forumdan başka bir yerde satmaya çalışsanız daha mantıklı olur bence
  • Ben nekadara aldığımı değil nekadara satacağımı yazdım. Ayrıca o fiyata bulan tabiki gidip başka biyerden alır.Benden almaz.Ben ürünü ve verebileceğim fiyatı yazım.İsteyen alır isteyen gidip başka bi yerden daha pahalı yada daha ucuza alır.Kaldıki her malın alındığı fiyattan satılması zorunlu diye bir kuralmı var:) aynı kumadaya 300 tl isteyende var araştırısan görürsün.Onlarada tek tek açıp şu kadara satılıyor sen bu kadar niye satıyorsun diye mesajmı atıyorsun. bu kumandayı 155 e vatanda vermişti ama hadi git şimdi 155e bul bakalım bulabiliyomusun bulursan bunuda sana hediye edeyim.
  • quote:

hadi git şimdi 155e bul bakalım bulabiliyomusun bulursan bunuda sana hediye edeyim.

Ban da hediye edeceksen link vereceğim. Ama sonra sözünden dönmek yok. Veririm adresimi gönderirsin. Tamam mı?
  • Sözünden dönen ne istersen o olsun. Bulursan ve alırsan sana hem kumandayı hediye edeceğim bana 155 e aldığın kumandanın faturasını beyan etmek yeterli.Banada değil sadece burda foruma vereceksin bitecek. Eğerki bulamazsan ben para pul istemiyorum bir özür yetecek. Olayıda şöyle yapacaz kardeşim
    155 e kumandayı bulacaksın alacaksın mal eline geçecek.faturasınıda burdan göstericeksin.Ben o zaman bu kumandayı adresine burda kargo yakip numarasıda vererek kargolayacağım. Ayrıca 155 e aldığın kumandanın parasınıda ben vereceğim onuda banka hesap numarana parayı gönderdiğime dair banka dekontunuda burda göndereceğim. Yani hem aldığın kumandanın parasını vereceğim hemde sana bendeki kumandayı göndereceğim.Sonuçta tek kuruş vermeden 2 kumandaya sahip olacaksın.
    Öyle link vermekle olmaz.O ucuz bulduğun linkten bu malı alabiliyormusun alamıyormusun.Olmayan stoklara fiyat vermek başka şey malı reel olarak almak başka şey.

yok bin dereden su getiriyosun kardeşim diyorsan eğer dahada basitleştirebilirim olayı.
    155 e bulduğun linki vereceksin stok olup olmadığını o firmaya açıp ben bizzat soracam bu başlık altındada yazacağım cevabı hatta forumdan bir kaç kişide aynı yere açıp soracak ve elini vicdanında koyup aldığı cevabı buraya yazacak.Evet elimizde var gönderebiliriz deselerde sen kazanmış oluyorsun ve tüm söylediklerimi aynen yerine getireceğime dair burda tüm forum huzurunda şeref sözü veriyorum. Ancakkkkkkkk
    Bunu yapamazzsan yada iddia edenler yapamazlarsa yani siz büyük harlerle ÖZÜR DİLİYORUZ diyeceksiniz.Para pul yada herhangi bir şey istemiyorum. Sonuçta iddia etiğinizi gerçekleştirirseniz siz hiç para vermeden 2 kumanda sahibi olacaksınız
    Derler ya Hodri meydannnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girayhan1 -- 1 Ekim 2009; 20:32:38 >

• Bu başlıkta mesajı olan arkadaşlar üzerlerine alınmasınlar. Sadece benzer bir durum benim de başıma geldiği için, hazır konusu açılmışken aklımdaki bir kaç soruyu sormak istiyorum.

Sanal alemde alışveriş yapmakla dükkandan alışveriş yapmak arasında nasıl bir fark var da, mağazadan bir mal alırken dükkan sahibine o malı kaça aldığını, bu işten ne kadar kar ettiğini sormuyoruz ama sanal alemde böyle ilginç soruları gayet rahat sorabiliyoruz. Diğer bir konu da, bize hediye gelen ya da ne bileyim çekilişten filan çıkan ürünleri forum üzerinden satacak olsak, alıcıdan para istemek caiz midir?

Cevap verecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Hala bu 155 e alacak arkadaşlardan ürünü bulabilecekleri yer ve iddalarının doğruluğunu tespit etmelerini istiyorum.Bundan güzel iddiamı olur 0 koyuyorsun 300 den fazla para kazanıyorsun.kaybedersen sadece bir özür yazıyosun o kadar
  • quote:

Hala bu 155 e alacak arkadaşlardan ürünü bulabilecekleri yer ve iddalarının doğruluğunu tespit etmelerini istiyorum.Bundan güzel iddiamı olur 0 koyuyorsun 300 den fazla para kazanıyorsun.kaybedersen sadece bir özür yazıyosun o kadar

iddiaya davet ettiğin kişinin

Son giriş 1 Ekim 2009; 19:41:13

biraz sabredin bir gelsin, ayrıca sizi uyarmamın sebebi, burası ikinci el yeri değil,
    sadece sıcak fırsatlar ve siz burada satış yapamazsınız
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.