Şimdi Ara

VATAN BİLGİSAYAR'DA HARMONY KUMANDA FIRSATI. KACIRMAYIN!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
20.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yahu ne zamandir girmiyordum bu konuya megersem nasil da hortlamis :)

Kardeş boşuna aramakla kasmış, 155 liraya bu kumandayi almak şaka'dan daha öte bir şeydi. İlk mesajdaki arkadaşın koşarak uzaklaşması gibi :)

Bu şanslı azınlıktan biri olduğum için çok mutluyum.

not: 200'e satmam evet :)
  • karaköy akbank ın arkasındaki hanlarda 3tl ile 10tl arasında istediğiniz kumandanın muadilini bulabilirsiniz ist de yardımcı olmak maksadıyla yazdım kumandası bozulup bulamayanlar için
  • Kumanda güzel. Param olsa alırım (Alabiliceğim kadar para değil yalnız oldukça param olursa)

Parası olan alır tek kumanda ile ihtiyacını görür.
    Kumanda için 155 tl çok mu az mı herkesin cebine göre değişir.
    Kimi ne çok kimi ne az önemli olan ihtiyaca gerek var mı?
  • philips evrensel kumanda

buyrun arkadaşlar güzel bir kumanda fiyat logitech ile aynı
  • Şu an Teknosa mağazalarında Logitech Harmony 525 kumanda fırsat ürünü ve 99 TL fiyatla satılıyor.
  • Sayın Girayhan1, ilgi ve titizliğinize teşekkür ederim. Güzel bir şekilde paketlemiş olduğunuz 785 sorunsuz şekilde elime ulaştı.
    Sağlıcakla kalın.
  • Hayırlı olsun abi. Kullanım programlama vs konusunda sıkıntı yaşarsanız çekinmeden arayabilirsiniz. Elimden geldiğince size yardımcı olurum
  • migros beylikdüzü teknosa'dan 99 liraya bugün aldım, vatanda 150 lira başka bi yerde de adını hatırlamayadım 200 liraydı, son bitane vardı teknosada hemen kaptım.
  • logitech harmony in alınmayacak tek modeli bence 525 dir. İlk aldığım kullandığım harmony modeli buydu. Her tuşa basılsığında gıcırdaması beni sinir ediyordu. Malzeme kalitesi çok çok kötü bu 525 lerde. Diğer harmony modeleriyle karşılaştıralamaycak kadar kötü. Bu yüzden yeni umanda alacak arkadaşların 525 hariç herhnagi bir modelini değerlendirmelerini öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: azra3434

migros beylikdüzü teknosa'dan 99 liraya bugün aldım, vatanda 150 lira başka bi yerde de adını hatırlamayadım 200 liraydı, son bitane vardı teknosada hemen kaptım.

Sizin aldığınız 525 modeli olsa gerek.
  • Tamda bunu almaya niyetlenmiştim.

quote:

Orijinalden alıntı: girayhan1

logitech harmony in alınmayacak tek modeli bence 525 dir. İlk aldığım kullandığım harmony modeli buydu. Her tuşa basılsığında gıcırdaması beni sinir ediyordu. Malzeme kalitesi çok çok kötü bu 525 lerde. Diğer harmony modeleriyle karşılaştıralamaycak kadar kötü. Bu yüzden yeni umanda alacak arkadaşların 525 hariç herhnagi bir modelini değerlendirmelerini öneririm
  • İsabet olmuş almamanız
  • Ben bu kumandayı geçen sene almıştım. Gayet memnunum, gıcırdama yok. Tek sorunu o da ayda bir kanallarda ileri giderken bazen takılması. Çok büyük bir sorun değil. Sizin aldığınız kumanda sorunlu olmasın?
    Aynı şekilde arkadaşımda da var o da memnun kumandadan.

quote:

Orijinalden alıntı: girayhan1

İsabet olmuş almamanız
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.