Şimdi Ara

VATAN BİLGİSAYAR'DA HARMONY KUMANDA FIRSATI. KACIRMAYIN!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
20.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: munans

quote:

Kumandayı kullanmak istediğim bileşenlerim;
    Panasonic 42PV60 Plazma
    Pioneer DV 696 DVD Oynatıcı
    Pioneer VSX 2016 AVR
    Next 2000 CIS Super Plus Uydu alıcı.

Daha önce 25-30TL'ye bir kumanda almıştım ve kullanamamıştım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Sizce kumanda ile bu sistemlere kumanda edebilir miyim?

Cevap verebilecek bir arkadaş olursa sevinirim. Vatan'a gidip alacağım.
    Bir de bir sorum daha var, diyelim ki ben aldım ve kullanamadım. Vatan ürünü iade alır mı?

Kullanamaman gibi bir durum olmaz merak etme.
    Ama keyfi iadeyi soruyorsan 1 hafta suresi var

• quote:

quote:

Kumandayı kullanmak istediğim bileşenlerim;
    Panasonic 42PV60 Plazma
    Pioneer DV 696 DVD Oynatıcı
    Pioneer VSX 2016 AVR
    Next 2000 CIS Super Plus Uydu alıcı.

Daha önce 25-30TL'ye bir kumanda almıştım ve kullanamamıştım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Sizce kumanda ile bu sistemlere kumanda edebilir miyim?

Cevap verebilecek bir arkadaş olursa sevinirim. Vatan'a gidip alacağım.
    Bir de bir sorum daha var, diyelim ki ben aldım ve kullanamadım. Vatan ürünü iade alır mı?

Kumandayı, bilgisayara bağlıyorsun internetten bir database üzerinden cihazları kumandaya yüklüyorsun, bu yazdıkların bilindik cihazlar hepsi vardır %99.
    Ben, samsung 46b750, popcorn-A110- Dreambox 600pvr ve z-5500 ü ekledim sorunsuz kumanda ediyorum hepsini...
    Bu 40-50 liraya aldığın cihazlar gibi değil, 10000 lerce cihazın bilgileri bir merkezi database den yükleniyor...
    Diyelim ki senin cihazlardan biri database de yok, çok düşük bir ihtimal o zamanda, öğrenme modu ile o cihazın kumandası birebir eşliyorsun, o şekilde kullanıyorsun, hatta senin verilerin database e yükleniyor aynı cihaza sahip başka bir kişide kullanabiliyor.

• ne kadar refah mutlu bir milletiz hiç bir derdimiz tasamız yok.
    bizi rahatsız eden tek şey kotuğumuzdaki kumandaların fazlalığı.
    neyseki ona da çözüm bulmuş gavurlar.......
  • Hımm, anladım gibi.
    Peki bu dataları nasıl bulacağım?
    Siz hangi siteden indirmiştiniz, bir link verebilir misiniz?
  • quote:

Hımm, anladım gibi.
    Peki bu dataları nasıl bulacağım?
    Siz hangi siteden indirmiştiniz, bir link verebilir misiniz?

CD'sinden programını kurduktan sonra Logitech sitesinde bir kullanıcı oluşturuyorsunuz. Daha sonra Harmony Remote yazılımını açıp istediğiniz kumandaları tanıtıyorsunuz (bu kısım tamamen internete bağlı halde gerçekleşiyor, yani bilgisayarınıza inen bir kütüphane yok), sonra da usb üzerinden kumandanıza aktarıyorsunuz.
    İleride kumandanızın pili bitti de kumanda ayarları uçtu gibi bir durum da yok.
    Bendeki kumandanın pilini (525) iki kez değiştirdim ve ayarlar uçmadı gerçi ama olur ya, uzun süreli beklemelerde gidebilir. Bu durumda internetteki kullanıcı hesabındaki ayarlar aynen kumandaya yüklenecek.
  • peki 785 ile 885 arasında önemli bir fark varmı, galiba 885 üst model ama tipi biraz kayık, aynı fiyata hangisi alınır...
  • İndirim MX Air Mouse a da yansımış.Ben Medya Marketten 179 aldım diye sıcak fırsatlara başlık açmıştım,burada 140 tl düşmüş ne iş bu logitec?
    http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-931633-0914-mx-air-mouse/productdetails.aspx?I_ID=30842

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 28 Ağustos 2009; 14:44:13 >
  • Logitecklere özel bir şey var herhalde.

örneğin Logitech z-5500 849 TL. eğer ki Play club da varsa 799 TL oluyor. internet satışı yok ama bostancı, konya kayseride olan varsa kaçırmasın

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-970115-0914-z-5500-505w-5+1-dijital-thx-speaker/productdetails.aspx?I_ID=14584

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torrentialrun -- 28 Ağustos 2009; 15:34:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torrentialrun

Logitecklere özel bir şey var herhalde.

örneğin Logitech z-5500 849 TL. eğer ki Play club da varsa 799 TL oluyor. internet satışı yok ama bostancı, konya kayseride olan varsa kaçırmasın

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-970115-0914-z-5500-505w-5+1-dijital-thx-speaker/productdetails.aspx?I_ID=14584

Vay be, hala düşmedi fiyatı senelerdir, ben 2 sene önce mavi bilgisayar kampanyasından 389 a almıştım, z-5500 ü...

• 785 ile 885 arasında cok az fark var

885 8 aktivite tanıyor
    785 6 aktıvıte

birde sekıllerı farklı :D

ama en ıdealı 785 miş , cunku 885 daha yenı degıl daha eskı bir model ve taa 2005 de cıkmıs

bende alıcaktım ama sonradan vazgectım yurt dısı yorumlara baktm arıza cıkartıyormus 885 ler,

almak isteyen varsa 785 lerden 4 tane kalmıstı 2 si armada karsısındakı vatan da

biri bursada digeri izmir demi ole bişeydı tam bakamadım diger 2 sine ama ankaradakılerden emınım saat 15 de armada karsısında 2 adet 785 mevcuttu

ben bu kadar paranın bunlara degmeyecegını dusundum :D su dokunmatık olan olsa olabılırdı ama bunlara para verılmez bu kadar yaw basıtıde ısınızı gorur 520 ler filan 20-30 dolar ebay da :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

785 ile 885 arasında cok az fark var

885 8 aktivite tanıyor
    785 6 aktıvıte

birde sekıllerı farklı :D

ama en ıdealı 785 miş , cunku 885 daha yenı degıl daha eskı bir model ve taa 2005 de cıkmıs

bende alıcaktım ama sonradan vazgectım yurt dısı yorumlara baktm arıza cıkartıyormus 885 ler,

almak isteyen varsa 785 lerden 4 tane kalmıstı 2 si armada karsısındakı vatan da

biri bursada digeri izmir demi ole bişeydı tam bakamadım diger 2 sine ama ankaradakılerden emınım saat 15 de armada karsısında 2 adet 785 mevcuttu

ben bu kadar paranın bunlara degmeyecegını dusundum :D su dokunmatık olan olsa olabılırdı ama bunlara para verılmez bu kadar yaw basıtıde ısınızı gorur 520 ler filan 20-30 dolar ebay da :D

Bunlar 400-500 liraya satılıyordu önceden, vatanda ben aldığında 885 i üstündeki etikette 528 mi öyle bir rakam vardı...

• kardeş isterse 1000 lira desın sonucta teknolojı bu , ben bayag ınceledım forumları sıkaetcı olan cokk, yanı 520 modelının eksıgı nedır dıye baktım sadece gosterıssız olması dıye dusundum,

yanı o dokunmatık olan ve rf olan alet bunlardan ıyı artık yenı teknolojı rf lerde sanrm kablosuz olarak, ir de degıl anlayacagın,

ayrıca 2005 de cıkan alette o kadar pahalı olsun bırakta :D o zaman ben bole bı kumandadan bıle habersızdım tek kumandayı ewımdekı tv kumandası bılıyordum :D
  • Izmir'deki son 885'i bugun oglen aldim :)

Hayirlisi bakalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

Dokunmatik olan dediğiniz modelin adı nedir acaba?
  • Ben de Adana dan tek kalan son ürünü aldım, 150 değer bence...Tablo gibi, tv izleyeceğime kumandayı izliyorum

• Bu dokunmatik olan da vardı vatan Adana da fiyatınına baktırdım kazara inmişmidir diye 990 tl yazdı...
  • Bi durun yaa sizin laf kalabalığınıza geldik kumanda bitmiş. Alınır mı alınmazmı derken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 28 Ağustos 2009; 18:43:19 >
  • Su an stok 0 gozkuyor.

Kampanya bitti, geçmiş olsun, alanlara hayırlı olsun.
  • Ben de Konya Vatan'a sordum. Hiçbir mağazanın stoğunda kalmadığını söylediler.

Logitech Harmony 520 (TIKLAYIN) mı alsam diyorum. Bunun Activity özelliği var mı acaba? Eğer yoksa işime yaramaz çünkü.

(Activity özelliği; yanlış anlamadıysam eğer şöyle bir şey sanırım. TV'yi aç, TV/AV butonuna bas, DVD Player'ın ON butonuna bas, AVR'nin ON butonuna bas gibi cihazı programlamak.)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.