Şimdi Ara

Vantilatör General Home 16inch 199TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
3.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teşekkür ederim...
  • Almamış olsam alırdım. 200tl'ye bu dönemde zor.

• Elektrik faturasini düşününce pencere acmak mantikli geliyor.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt

Güç: 45W

• Geçtiğimiz günlerde de aynı fiyata düşmüştü ama geç gördüğüm için yetişememiştim. Bugün fırsatı paylaştığınız an gördüm, hemen almaya çalıştım fakat ödeme aşamasında hata aldım tekrar tekrar denerken de stok bitti maalesef. Faydalanmadık ama haber verdiğiniz için yine de teşekkürler.
  • Makine sepetimdeydi, ödeme sayfasında aniden kimlik no. istedi.. 2 dakka içinde onu girdikten sonra bi baktım ki sepetimdeki ürün uçmuş. Sepetimdeki ürüne bile sahip çıkamayan bir firma ile benim işim olmaz deyip, az önce üyeliğimi iptal ettirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 29 Temmuz 2022; 17:15:55 >
  • İlginç ben sepete 17:00 gibi ekledim adreste sıkıntı oluşmuştu 17:26'da sirapişimi verdim 208 TL ödeme yaptım rig için ideal gibi görünüyor.

• bimde satılan kumtellere benziyor cihaz boyutu kücük 45w bilginize bimde satılanı almıstık biz.

• Bitmiş 🤔

Sizin orası baya esiyor anlaşılan. Soğuk hava esmeyen yerde camı açarsan evin içine girecek tek şey toz veya sıcak hava olacaktır.

yok hocam klimanın faturaya etkisi yok desem yeridir öyle güzel bir ürün ama şu an 40derece hava var çok zor etki ediyor,ben de adres de sorun çıkardı hemen aldım alanlar hayrını görsün bu fiyata yeter 350 400 verilmez bunlara

• Normal bir bilgisayae 150-200w oyun bilgisayarı da yeri geldi mi 700w bile çeker 45w vantilator için uygun ama fiyat artmış

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam esiyor genelde. Mahallenin isminde bile esen diye geciyor.
  • Geçen yıl Migros 149 tl ye satmıştı. O günlerde aşırı sıcak var diye beklememek için almıştım. Fiyatına göre idare eder ama kaliteli diyemem.
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Valla arzum var kumandalı o bile orta kademede şu an işlemiyor ama napalm idare ediyoruz
  • Vantilatör General Home 16inch 199TL
    Vantilatör General Home 16inch 199TL

Neden bu fiyata satıldığını anladım:
    1-Cüce boy
    2-Gürültülü (Bunun 1' inci kademesi Dijitsu' nun 3' ünncü kademesi gibi gürültülü)
    3-Dizayn (Ön ve arka ızgara birleşim yöntemi garip ve çabuk kırılır)

Ne kadar ekmek o köfte zihniyetine göre ederi bu..

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Bu bacaksız cüce alet sepetimdeyken hemen kaybolmuştu. Sepetimdeki bi ürüne bile sahip çıkamayan meymenetsiz teknosaya, üyeliğimi iptal ettirerek karşılığını vermiş oldum emme şincik bu mesajını görünce meğersem bu bacaksız cüce vantilatörü almaya heç gerek yoğ imiş, değmez imiş..

• dekareme kullanıcısına yanıt

Teknosa' nın iyi çalışan Müşteri Hizmetleri var.

Adreste yokken kargonun geldiğini ve geri döndüğünü takip ekranından görünce Teknosa' ya mesaj gönderdim "Yeniden şu saatlerde dağıtıma çıkarılsın" diye.

Bir saat sonra görevli aradı ve talebimi teyid etti, 2 gün sonra istediğim şekilde teslim edildi.

Teslinattan yarım saat sonra Teknosa yine aradı ve teslim edilip edilmediğini teyid etti.

Sıradan bir firma olsa "Yapacak birşey yok" derdi ve kargo geri giderdi...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.