Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.175
Cevap
170
Favori
439.963
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sicsoline

Bugün Migros sanal markette masa vantilatörü (75 TL ve üzeri alışverişlerde) 15 TL. Ben işyerim için bir tane aldım, ihtiyacı olan varsa aklında olsun.

Lv7Lecter'in mesajı üzerine 75 TL şartını da ekledim, kendisine teşekkürler. Vantilatör az önce geldi ve test ettim. Sessiz çalışıyor ve beklediğimden daha büyük. Sağladığı hava sirkülasyonu öyle aman aman değil ama neticede 15 TL. Birazdan işyerine geçip gerçek performansını da deneyeceğim. Bence kesinlikle almaya değer.

Hocam Migrostan hangi modeli aldın?

• emurat E kullanıcısına yanıt
    trendyol.com
    General Home Mf-006 6' Metal Mini Fan Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/general-home/mf-006-6-metal-mini-fan-p-43682071
  • Ağustosa girdik artık vantilatörlerde elde kalmasın diye indirimler başlar diye düşünüyorum. Uyguna denk getirebilirsem bir tane daha alacağım seneye bu gidişle 1000 TL olur fiyatlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • https://m.trendyol.com/flavel/flv-1690-av-dijital-gostergeli-vantilator-p-2900625
    Merhaba bu ürün çok bahsedilen flavel 1690 değil mi almayı düşünüyorum da saticiyi bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red___ kullanıcısına yanıt

Gelince haber ver diyor o fiyata sattiysa gerçekten büyük fırsat kaçmış bu yıl için

• Karfursadan 170 liraya rubenis vantilatör aldım sanayi tipi, iş görüyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yaniyom beyler yaniyommm yardım edinnn

Geçen yıldan beri ilk defa giriyorum bu konuya, flavel 1690 ı forumda keşfeden bi arkadaş sayesinde almıştım. Allah ondan razı olsun efsane bir vantilatör. Acayip düşük güç tüketiyor ve acayip sessiz. Günün 18 saati çalıştırıyorum hiçbir sıkıntısı yok. Biz de diyarbakırdan bi satıcıdan almıştık çok takılmayın satıcıya. Bulabilirseniz direk alın hala fiyatı uygunsa tabi.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

Geçen yıldan beri ilk defa giriyorum bu konuya, flavel 1690 ı forumda keşfeden bi arkadaş sayesinde almıştım. Allah ondan razı olsun efsane bir vantilatör. Acayip düşük güç tüketiyor ve acayip sessiz. Günün 18 saati çalıştırıyorum hiçbir sıkıntısı yok. Biz de diyarbakırdan bi satıcıdan almıştık çok takılmayın satıcıya. Bulabilirseniz direk alın hala fiyatı uygunsa tabi.  

arzumda cok iyi cıktı sorunsuz kullanıyorum 2 vantilatör piyasadaki en iyi sesiz vantilatörlermiş demekki dh bu konuda başarılı

• Hangi modeliydi Arzum?

• Burada en iyi vantilatör yorumlarından sonra Haziran 2020 de Rowenta VU5670F0'yu 877 TL ye almıştım.Gece modu sessizliği turbo modu efsane.

İyi ki almışım.

Şu anda fiyatına inanamıyorum.2.014 TL olmuş.

• gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt
    Dün izledik bu vantilatörü youtubeda. Hemen araştırdık ama amazon dışında hiçbir yerde yok. Çok şık görünüyor ve anlatan arkadaş da çok memnundu. Güle güle kullanın.

• W O M B A T kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Memnun musunuz üründen? 500’e alacağım sanırım bunu. Ama sizin yorumunuzu da almak istedim.

• Arkadaşlar işyerimiz için biraz büyükçe bir vantilatör ihtiyacımız var. Cafelerde duvarlara asılan tiplerden. Var mıdır tavsiyeniz? Bir de kapı, cam kapalıyken iş görür mü bunlar?

• hrvl H kullanıcısına yanıt

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gercekkurtulus75

Burada en iyi vantilatör yorumlarından sonra Haziran 2020 de Rowenta VU5670F0'yu 877 TL ye almıştım.Gece modu sessizliği turbo modu efsane.

İyi ki almışım.

Şu anda fiyatına inanamıyorum.2.014 TL olmuş.

O zamanda pahalı almışsın 499'a metroda satılıyordu

• Domo DO8126 ev tipi kule vantilatörü, siyah, paslanmaz çelik - vantilatörler (ev tipi kule vantilatörü, siyah, paslanmaz çelik, koridor, 7 saat, 1,83 m, 45 W) https://www.amazon.com.tr/dp/B06Y3D5X97/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_DP5HB0XK80XQMJCAYEY7?_encoding=UTF8&psc=1

Kule tipi kumandali kargoyla beraber 414 tl ye geliyor. İnanmasi zor ama stutgarttan 15 saatte istanbula teslim ettiler. Alirken teslimat 9 agustos yaziyordu ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 4 Ağustos 2021; 14:24:22 >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt

Hocam kullanmaya başladınız mı? Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.

• Daha isyerimde eve goturmedim

Gözüm kaldı model de herkes övmüş ama piyasada bu modeli bulamadım maalesef 😂

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.