Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.175
Cevap
170
Favori
439.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: speedyrazors

Bunun yorumlari cok kotuydu amazonda ozellikle iade urun gelenler olmus o yuzden vazgectim. Bimden kapali kutuyu görerek almak daha iyi gibi.

İkisi aynı ürün mü hocam ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatihkm kullanıcısına yanıt

Muhtemelen nerdeyse ayni ufak farkliliklar vardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ne zaman gelecek hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Ne zaman gelecek hocam
    Az önce Gaziosmanpaşada bir BİM’e sordum fakat bilmiyorlar, 1 gün önce resmi İnstagram sayfaları paylaşmış tarih falan belirtmemişler.

• Havalar aşırı ısınınca zaten pahalı olan fiyatlar son 10 günde iyice şişmiş. Akakçe den bakarsanız altta fiyat geçmişi grafiği var, orada belli. Ofiste duramadım, acil ihtiyaçtan Migrosları tarayıp bularak General Home aldım. 45 watt, malzeme kalitesi düşük. Fiyat 159 tl (Bonusla market kampanyasindan 20 tl bonus alınabilir, şartlarına bakarsınız). Bütçe kısıtlı, ihtiyaç acilse alınır. Üfleme eh işte. Gürültülü diyebilirim.
    Pasaj (turkcell) de raks sf16 eco plus 299 tl, 5 pervane, 55 watt. Onu değerlendirmenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihkm

Merhaba arkadaşlar. BİM’e aşağıdaki ürün geliyor 149 TL’ye. Amazon’da da benzeri var 185 TL. Farklı modeller sanırım? Bimdekini mi kovalamak lazım , Amazon’dakini mi almak lazım. Fikri olan var mı?

ne zaman geliyor hocam yarın mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

ne zaman geliyor hocam yarın mı?

Alıntıları Göster
    Bugün İstanbul - Gaziosmanpaşada bir BİM’e sordum fakat bilmiyorlar, 1 gün önce resmi İnstagram sayfaları paylaşmış tarih falan belirtmemişler. Bende bilmiyorum hocam ne zaman geleceğini. Netten aktüellerden de birşey bulamadım.

• Bime gelecek dijitsu nette 45 watt gözüküyor. Öyle ise pek fırsat değil. Yalnız modelin bazi versiyonları 55 veya 60 watt olabiliyor. Mağazada kutuya bakmak gerek.

• quote:

Bugün İstanbul - Gaziosmanpaşada bir BİM’e sordum fakat bilmiyorlar, 1 gün önce resmi İnstagram sayfaları paylaşmış tarih falan belirtmemişler. Bende bilmiyorum hocam ne zaman geleceğini. Netten aktüellerden de birşey bulamadım.

Alıntıları Göster
    16 Ağustos

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar dijitsudan hicbisi almayın servis ağı vs ulaşılması imkansız ve ürünleri problemli çıkıyor bazen şikayet var da inceleyin

• wmbot kullanıcısına yanıt

trol bence hocam 35 m2 demiş bide eğleniyor  

• bugün vrmı bim de dijitsu 16 sına yaz bitiyo lan  

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

trol bence hocam 35 m2 demiş bide eğleniyor  

umarım öyledir  

• quote:

Merhaba arkadaşlar. BİM’e aşağıdaki ürün geliyor 149 TL’ye. Amazon’da da benzeri var 185 TL. Farklı modeller sanırım? Bimdekini mi kovalamak lazım , Amazon’dakini mi almak lazım. Fikri olan var mı?

Ben amazondaki modeli yaza girmeden almıştım. 139 liraya. İşimi görüyor. Bimdekiyle aynı mı değil mi bilmiyorum.

• Bime alışverişe gittim bi baktım 3 tane duruyor kapalı kutu 2 tane aldım 149 liraya piyasadaki en ucuz ürün bu başka aramayın kurdum bir tanesini gayette iyi 1. Kademe yeterli sessiz sayılabilir, diğerinide iş yerine götüreceğim, sulu sistem vardı onu sattım 500e bundan iki tane aldım, cebimden para çıkmadı bir bakıma...

• Bu arada 45 watt yazıyor kutuda daha iyi az tüketir, yalnız şu 60 dk lık çevirmeli sistemi beğenmiyorum 60dk dolunca durması iyi değil çalışsın işte ben durdurana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Bime alışverişe gittim bi baktım 3 tane duruyor kapalı kutu 2 tane aldım 149 liraya piyasadaki en ucuz ürün bu başka aramayın kurdum bir tanesini gayette iyi 1. Kademe yeterli sessiz sayılabilir, diğerinide iş yerine götüreceğim, sulu sistem vardı onu sattım 500e bundan iki tane aldım, cebimden para çıkmadı bir bakıma...
    Hangi İl - İlçe hocam ?

ANKARA - ELVANKENT

• Biga bim son kalan alttaki yükseklik ayar sıkma parça eksik diye depoya kaldırılmış. Israrlı soru sordum çevrede vs var mı diye sonunda teklif etti kabul edip aldım gelir gelmez bitmiş.

Başka marka aynısını kullanmıştım üzerinde ışık da var zaman ayarlı. kargo beklemek için aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Hocam hala memnun musunuz nedir son durum? Fiyatına değer mi yoksa bunun yerine 200liralık bi vantilatör de olsa iş görür mü?

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.