Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.175
Cevap
170
Favori
439.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arçelik ac6030 havadar hakkında ne düşünüyorsunuz? Aramızda kullanan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

Arçelik ac6030 havadar hakkında ne düşünüyorsunuz? Aramızda kullanan var mı ?
    bende ona bakıyordum. beko 6030 olanı 550 tl civarı hem ufak az yer kaplıyor hemde mağazada denedim soğuk üflüyor işe yarar gibi duruyor . kullanan arkadaş var mı ?
  • 300-350 vantilatöre vermektense 6030'u almak daha mantıklı. Su haznesi ve buz eklenince daha iyi soğutuyormuş.

• Uygun fiyatlı masaüstü ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

Arçelik ac6030 havadar hakkında ne düşünüyorsunuz? Aramızda kullanan var mı ?
    Çöl kliması konumuna göre kuraklık var ve yüksek nem yoksa iş görür, ancak yüksek nem varsa mesela Antalyada düzgün çalışmaz çalışsa bile sırıksıklam olursunuz. Vantilatör mantığı ile çalıştığını dikkate alın pencereler vs açık olacak kapalı olursa oda içinde nemi yükseltir terletmeye başlar.

Numarası yok basitçe yapılabilecek bir alet ama Türkiye için güneydoğu vs için uygun akdeniz ege karadeniz gibi yerlerde su buharlaşması çok az olduğu için çalışmaz.

Bu paraya vantilatör alınmasından daha iyidir diyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar migrostan masaüstü için raks marka küçük bir vantilatör aldım ama çok ses yapıyor.

Geri götürsem iade alırlar mı?

• DRUGS kullanıcısına yanıt
    Raks marka masaüstü vantilatörler var. Onları tavsiye ederim.

Yalnız kutu şeklinde olan değilde bildiğimiz normal ayaklı vantilatorlerin masa üstü versiyonu var onlara bakın.

Kutu şeklinde olan küçük yer kaplamıyor iyi de üflüyor ama çok ses yapıyor. Migrostan almıştım iade alırlarsa iade edeceğim.

• Masaüstü sesi az ve gerçekten serinleten uyguna ürün varmı bildiğiniz?

Söyle birşey var alinirmi
    https://www.koctas.com.tr/masaustu-vantilator-beyaz/p/2000027544?gclid=Cj0KCQjw9IX4BRCcARIsAOD2OB3GvyvNGkiasHeI33tmKMFmaPZ2aaZ4lho32yohDm5LZAtwUzU8wW8aAhZTEALw_wcB

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fakir TVL 90S vantilatör papara kart ile 689 TL'ye geliyor. Tüm AVM ve mağazalarda 949 TL'ye satılıyor, iyi fiyat.
    https://www.hepsiburada.com/fakir-tvl-90-s-kule-tipi-vantilator-p-EVFAKTVL90S
  • Flavelin fiyati almis gitmis tasinma telasi vs derken alamadim kacirdim baska urun onerebilecek var mi 250 tl civarlarinda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebrar21

Aynen, ilk alanlar 265 e almış, tam modele karar verdim hevesim kaçtı. Şimdi işin yoksa indirim kovala. 1 ay olmadan nerdeyse 100tl zam, bu nedir ya?

Alıntıları Göster
    benim de hevesim kacti dediginiz gibi almayacagim bende. adama yaziyorum azmcinar saticisina ters ters cevap veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

Bu nedir sorusunun ilk cevabı para kaptırmamaya özen gösterme gerekliliğinin artık zorunluluk olduğudur, ikinci cevabı ise alternatiflere yönelmektir. Aynı fiyata kumandadan ve 26 seviyeli kontrolden vazgeçerseniz işini harika yapan metal pervaneli vantilatörler var

Alıntıları Göster
    tavsiyeniz var mi? serinletme konusunda basarili olmasi yeterli birde mumkunse sessiz. mumkun degilse sorun degil.

a101de fujitsunun vantilatoru denemistim 200 tlye ufleyemiyor bile.

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü mağazada inceledim.

Benim hoşuma gitti. Siyahı olsaydı alırdım. Sessiz ve iyi üflüyor ama ses olayı mağazada yanıltır.

Yakınınızda varsa koçtaş gidip görün bence.

• Beko bayiden 350tl ye Flavel 1690 aldım. Malzeme ağır ama kalitesi gayet güzel malzeme çok şık duruyor. Paneli kumandayı sevdim motor çok sessiz pervane sesi var oda 10. kademe sonrasında çıkıyor. Zaten bayabi kişi forumdan aldı herkesçe önerilen bir model...

Öncesinde dijitsu 45w (bime gelen 119tl) ürünü almıştım hemen gününde iade ettim baya kötü alet dayanıklı vs durmuyor. Alt taraf kalitesiz plastik (geri dönüşüm) , metal çubuk ilk takışta boyası dökülüyor. Pervane çalışırken ürün titriyor yerinde duramıyor. Zaman sayacı haricinde düzgün çalışan bişeyi yok oda eski fırınlarda olan tıkır tıkır çalışan sayaçlardan. Bu arada bu motor gerçekten 45w ise ben birşey bileniyorum. Kalitesiz plastik aşırı hafif bir pervaneyi 3. kademede flavel 1690 ın 10-12 kademesi gibi döndürüyor. Baktım flavel 35w 26. kademesi dijitsunun 2 katı rüzgar estirebiliyor.

• arkadaşlar selamlar.

sessiz, küçük, kişiyi serinletse yeter dediğimiz vantilatöre ihtiyacım var.

migrosta 50lira üzerine kampanyalı vantilatörlerden vardı kırıldı. sessiz ama çok güzel iş görüyordu.

önerileriniz nelerdir ?

teşekkürler.

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Aynı üründen bende aldım. 6. kademeye kadar pervane dönerken sanki yalpalıyor gibi. Hız yükselince belli olmuyor yalpalama. Birde dönerken kafa sol tarafa daha çok dönüyor. Sağ tarafa sol kadar dönmüyor. Sizde de durum böyle mi acaba?
  • duvara monte edilebilen uzaktan kumandalı vantilatör var mı?
  • mfy M kullanıcısına yanıt
    Sağ sol aynı gibi hocam, yalpalama yavaş döndüğü için öyle hissettiriyor olabilir video çekerseniz kullanıcısı çok olduğu için yorum yapar. Motorum merkezi sabit yerinde dönüyor. Dengesizlik yok gibi...

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    yalpalama bende de var.7 ye kadar yalpalıyor,mil yada motorun montajında sorun var galiba.

• Arçelik havadar alanlar 1 ay kullanmadan letgoda satıyor ila allmak istiyorsanız ordan daha ucuza alırsınız yorumları kötü kücük yer kaplamaması havayı filitrelemesi güzel ama bu alet hava nemlendirici gibi bişi içindeki fan ufaktır

En güzeli tavan vantilatörleri ama onlarında fiyatları bir ev kirası olmuş durumda uçmuş koctaştan 190 liraya aldığım 750 lira olmuş

Taksitle klima taktırıcam ama hasta ediyor adamı dokunuyor koku yapıyor hepsinin bi derdi var en güzeli amerikalılar gibi müsrakil evde yaşamak betonların içine gömdüler bizi

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.