Şimdi Ara

Valorant [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
18
Favori
40.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sofy.Tqb

Sana yarın öğlene kadar 5 hesap bulucam kaybolma 250 euroyu hazırla.
    Bulmazsan adam değilsin. Yabancı müşterisi hazır. Adam harıl harıl soruyor başka key düştümü diye
  • 'Yabancı müşteri' tr server hesabında mı oynayacak ? NA hesapları 50 dolar etmiyoken sen tr hesabı 150 eurodan nereye satıyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sofy.Tqb

'Yabancı müşteri' tr server hesabında mı oynayacak ? NA hesapları 50 dolar etmiyoken sen tr hesabı 150 eurodan nereye satıyosun?
    İstediğin regionu seçebiliyorsun. Bana 80 ıq yazana bak

Ayrıca TR hesabım hiç olmadı senin gibi yüksek zekalı oyuncularla karşılaşmamak için

Sen bu üslupla hesap değil başka şeyler satarsın anca :) Bide referans diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Wauwaxtt

İstediğin regionu seçebiliyorsun. Bana 80 ıq yazana bak

Ayrıca TR hesabım hiç olmadı senin gibi yüksek zekalı oyuncularla karşılaşmamak için

Sen bu üslupla hesap değil başka şeyler satarsın anca :) Bide referans diyor

Alıntıları Göster
    Valorant [ANA KONU]
    Hayatım boyunca Riot'un sağdan soldan çakma olan herhangi bir oyununu oynamadım senin gibi 80 ıq'lu liselilerle karşılaşmamak için, pm at hesaplar 3 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sofy.Tqb -- 8 Nisan 2020; 1:21:58 >

• Satılık hesap vardır ölücüler yazmasın pm

bu arada hesap euw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkantok2 -- 8 Nisan 2020; 2:34:56 >
  • Sofy.Tqb kullanıcısına yanıt
    Hangi site bu
  • Riot games anlaşılan zula yapımcılarını çok kıskanmış...
  • Betalar dahil bütün csleri oynamış birisi olarak oyun ilgimi çekti. Tek sıkıntısı bu büyü ve skiller oldu. Düz oyun sevdiğimden sanırım. Tam sürümü çıktığında dener miyim bilmiyorum ama potansiyeli büyük gibi. En azından Riot kolay kolay bırakmayacaktır, bayağı masraf yapmış.

Oyunun oyuncu potansiyeli de yüksek. İlk csgo betaları çıktığında güncel cs 1.6 oyuncuları burun kıvırmıştı, Source oynayanlar ise direk atlamıştı. NiP erken aksiyonu ile 1.6 ve Source karışımı bir kadro kurmuş, sonunda da 80 küsür galibiyet serisi yakalamıştı. Şimdi profesyonel oyuncu ve takımlar bu durumu bildiği için erkenden giriş yapmak isteyeceklerdir. Hali hazırda CSGO'da Major banı olan oyuncular mevcut malum, onların yanına da şuanda takımı olmayan oyuncular katılacaktır. En geç 2 yıla Dünya çapında turnuvaları, Majorları olacağını düşünüyorum. Ahh keşke bu büyü ve skill olayları olmasaydı.

• tek başıma oynamak sarmıyo ya aşağı discord bırakıyorum 5liyelimde girelim büyü vs beceremiyorum ama vurmada sıkıntı yok
    https://discordapp.com/invite/9Qzp3ga

bir de bu betayı 150€ a satanlar var nerden satıyonuz satsam mı napsam kjhadshjk

edit:

bende sattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 8 Nisan 2020; 16:20:23 >
  • Beyler kurulum dosyasını indirdim, tıklayınca "kurulum gerçekleştirilemiyor" diye yazı çıkıyor, sebebini bilen var mı ?
  • Riot yayıncıları iyi bağlamış, çok iyi reklamını yaptırdılar oyunun Twitch'de.

şuan hype çok fazla ayrıca oyun bu saatten sonra patlamaz, özellikle arasında Riot varken çok zor.

ilk zaman ki hype kalmayacak tabi ki zamanla fakat competitive oyunlar arasında tercih edilen ve Twitch gibi yerlerde global turnuvalarını vs. takip eden fazla olacaktır.
  • 2 ay sonra beleşe çıkacak oyun için sırf erken oynamak için 100 dolar veren akıl fukaralarının olması gerçekten üzdü. hayır oyun da oyun değil ne grafik ne oynayış ne de mekanik. silah mekaniği duck hunter den hallice. oyun dünyasında çok keriz var sağlam sektör. Tosuncuk bunu sevdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 9 Nisan 2020; 1:49:22 >
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    Nerden sattın hocam bizde satalım 😎
  • Valorant düşürme taktiği vereyim size
    Hesabınızla twicht hesabınızla tüm drop aktif olan yayıncıları takip edin, chatine yazın ve arka plan 160p izleyin, 30 yayıncıda böyle yapın.

Üstüne 10-20 twich hesabını böyle yapın.
  • Giren varsa ve FPS oyunları fena oynamıyorsa beraber oynayalım. Discord da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Valorant düşürme taktiği vereyim size
    Hesabınızla twicht hesabınızla tüm drop aktif olan yayıncıları takip edin, chatine yazın ve arka plan 160p izleyin, 30 yayıncıda böyle yapın.

Üstüne 10-20 twich hesabını böyle yapın.
    Hocam 10-20 cihaz lazım bunun için onu nasıl hallediyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.