Şimdi Ara

Vakıflar Genel Müdürlüğü Bursu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
3
Favori
37.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu vakıflar genel müdürlüğü bursuna başvurunca başbakanlık bursu ne oluyor. Ben bu yıl yeni kazandım başbakalnlık bursuna başvurdum birde vakıflar genel müdürlüğü bursuna başvurursam bu başbakanlık bursunu nasıl etkiler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Koyaanisqatsi

Bu mesaj silindi.
    Kamu kurumlarından burs alanlar faydalanamaz diyor, yani hem kyk hem de bu kurumdan burs çıkarsa birini almamayı seçeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Kamu kurumlarından burs alanlar faydalanamaz diyor, yani hem kyk hem de bu kurumdan burs çıkarsa birini almamayı seçeceksiniz.

Alıntıları Göster
    Kredi alanlar faydalanabiliyor zannedersem ama ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffmmyy

Kredi alanlar faydalanabiliyor zannedersem ama ..

Alıntıları Göster
    bu bursu alan var mı ayın kaçında yatıyor bu ve ne kadar civarı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXcLusive-TR

Ben de aynısını merak ediyorum. Bir de devlet kredisi alsak ikisini birlikte kullanabiliyor muyuz? İkisi de burs olunca mı sıkıntı oluyor arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 11 Kasım 2013; 23:12:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Ben de aynısını merak ediyorum. Bir de devlet kredisi alsak ikisini birlikte kullanabiliyor muyuz? İkisi de burs olunca mı sıkıntı oluyor arkadaşlar?

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar?
  • quote:

quote:

quote:

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar?

Evet arkadaşlar bilgisi olan yok mu? Bir de ne zaman açıklanacak acaba bilen var mı?
  • ne zaman açıkayacaklar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

ne zaman açıkayacaklar acaba?

Ben de merak ediyorum. Yarın telefon açacağım belki bir bilgi alırım paylaşırım burada. :)
  • quote:

quote:

Ben de merak ediyorum. Yarın telefon açacağım belki bir bilgi alırım paylaşırım burada. :)

Alıntıları Göster
    İnternette ne zaman açıklanacağına dair bir bilgi bulamadım , Alan arkadaşlar varsa yardımcı olsun, hem kredi hem vakıflar bursu alınabiliyor mu ?
  • quote:

quote:

Noldu hocam ne dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

quote:

quote:

Noldu hocam ne dediler

Dün aradım hocam ay sonunda açıklanacakmış 7-10 gün arasında açıklanacak dedi benle görüşen kişi. Ne kadar doğru bilemiyorum ama :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Noldu hocam ne dediler

Dün aradım hocam ay sonunda açıklanacakmış 7-10 gün arasında açıklanacak dedi benle görüşen kişi. Ne kadar doğru bilemiyorum ama :)

Alıntıları Göster
    2014 yılı İlk-Orta Öğretim burs sonuçlarını açıklanmış diğer hafta da büyük ihtimal bizim sonuçlar açıklanır. Bir de Kyk Kredisi ile bu bursu aynı anda alabiliyor muyuz arkadaşlar?

• quote:

2014 yılı İlk-Orta Öğretim burs sonuçlarını açıklanmış diğer hafta da büyük ihtimal bizim sonuçlar açıklanır. Bir de Kyk Kredisi ile bu bursu aynı anda alabiliyor muyuz arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    Yarın açıklanabilir arkadaşlar.
  • Bugün de açıklanmayacak galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: my62231

Bugün de açıklanmayacak galiba

3-4 Defa telefon açtım daha belli değil bekliyoruz dediler. Haftaya sarkacak galiba. Bir an önce açıklansa da çıktı mı çıkmadı mı kafamız rahatlasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 27 Aralık 2013; 17:36:47 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: my62231

Bugün de açıklanmayacak galiba

3-4 Defa telefon açtım daha belli değil bekliyoruz dediler. Haftaya sarkacak galiba. Bir an önce açıklansa da çıktı mı çıkmadı mı kafamız rahatlasa.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar VGM için üniversite bursu kesin olarak var değil mi ? Ben de 1 aydır bekliyorum ama ne internet sitesinde bilgi var, ne de başka sitelerde.. Daha önceden alan adamlara da denk gelmedim ki bilgi alabilelim.. KYK çıkmadı bu çıksın bari.

• Var ama açıklanmasını bekliyoruz.
  • Anlayamadığım bişey var şimdi burs ödemeleri 01.01.2014 te yapılacak yazıyor sitede ne ara açıklanacakta ocakta ödenecek zaten 4 gün kalmış
  • quote:

Anlayamadığım bişey var şimdi burs ödemeleri 01.01.2014 te yapılacak yazıyor sitede ne ara açıklanacakta ocakta ödenecek zaten 4 gün kalmış

Aynen.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.