Şimdi Ara

Vakıflar Genel Müdürlüğü Bursu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
3
Favori
37.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla alsinlar bize versinler. Cogu kisinin bu burstan haberi bile yok. Ciktimi cikmadi mi :)

8 ay alacaz. 1200 tl burs alacaz. Allah bereket versin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu kykdan burs almadığımıza dair belgeyi nasıl alacağın? bulunduğum ildeki kykya gittim biz öyle bir belge veremiyoruz ankara'ya dilekçe yazın dediler. Bende bu durumu anlattım vgmden arayan adama oda kyknin sitesine gir oraya tc ni gir dedi onun çıktısını al gönder dedi anlamadığım nereye ne yapacağım. orda bir borç sorgulama var yardımcı olursanız sevinirim
  • 150 TL yatirmislar dün

Yuppi :))

• bana çıktığına çok şaşırdığım burs. yazın okul açılmadan sanırım yapmışım bir gün bana mail geldi bursu kazandınız diye. biri dalga geçiyor sandım aradım gerçekmiş sonra belgeleri yolladım falan işte, şimdi aylık 150 tl geliyor çok şükür eger yazın yatarsa süper olur. ama kapattıracam büyük ihtimal. ya da dondurabiliyorsak süper oluyor. çünkü seneye kyk bursu için tekrar başvuru düşünüyorum. Ne de olsa hem yazın da yatıyor hem aylık 300 tl.
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    ..

• .veycell. . kullanıcısına yanıt
    bu burs yazımda yatacakmı... 8 ay diye yazmışlar ama 'd ve haziran ayı yatmadı bende bi sıkıntı mi var acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: .veycell.

..

Benimde yatmamis bu ay para.

Neden acaba. Vakiflar mudurlugunu mu arasak

• Bu ay yatmiyormus, eylül de tekrar baslayacakmis yatmaya. Oyle bilgi alabildim ben arkadaslar.

• Burs yatması hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar var mı ? Ne zaman yatıcak acaba ?
  • Hem kredi hem bu bursu alabiliyo muyuz?

• ben kyk dan kredi istcem bu bursuda alaibliyormuyum
  • ben buna başvursam kyk dan kredide alabiliyuormuyum ?
  • Kamu kurumlarından karşılıksız eğitim yardımı ve burs alan öğrenciler faydalanamazlar diyor bir maddesinde.kyk karşılıksız degil geri ödemeli bir burs oldugu için bence 2sini aynı anda alabiliyoruz ama tabi arayıp sormak lazım yine de
  • quote:

Orijinalden alıntı: emclord00

ben buna başvursam kyk dan kredide alabiliyuormuyum ?

bugun vgm yi aradım, kyk dan geri ödemeli yani kredi alanlar vgm bursu alabiliyormuş
  • Arkadaşlar burslar yattı mı ? Kaç aylık bu burslar bu ay 2 aylık olarak mı alıcaz ? Alan var mı bi yardımcı olsanız .
  • Başvuran herkese ya da çoğu kişiye çıkıyor mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Başvuran herkese ya da çoğu kişiye çıkıyor mu acaba

Yok hocam ama galiba direk aile gelirine bakıyor.Kyk'daki gibi ailenin mal varlığına bakmıyorlar.

• Ne zaman açıklancak

• Ailemden ayriyim bagim yok kendi geçimimi kendim yapiyorum sirf durumları iyi diye cikmazsa bana pes kykdan cikmadi kredi odicek durumumda yok mecburen reddettim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.