Şimdi Ara

Vakıflar Genel Müdürlüğü Bursu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
3
Favori
37.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben aradim 1 ocaktan once aciklayamayiz dediler sanirim.o zaman.aciklanacak bi de internettr bu bursu alanlara ulasmaya calismayin.cunku bu burs daha ilk defa verilmeye baslanacak ayrica burs cikarsa kyk kredisi.sorun.olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightmare06

Ben aradim 1 ocaktan once aciklayamayiz dediler sanirim.o zaman.aciklanacak bi de internettr bu bursu alanlara ulasmaya calismayin.cunku bu burs daha ilk defa verilmeye baslanacak ayrica burs cikarsa kyk kredisi.sorun.olmaz

Krediyle sorun olmayacaksa güzel. Bana da Aralık sonu demişlerdi herkese farklı söylüyorlar galiba.
  • Bugün de aradım Perşembe-Cuma günü gibi açıklanacak dediler.
  • Ya o kadar beklettiler, içimde bana çıkmayacak gibi bir his var. İçine Başbakanlık Vakıf filan girince ben başka kesimdeymişim gibi geliyor. Torpil filan mı bulsaydık ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: tfnymc

arkadaslar kyk bursu ıle bırlıkte alabılıyor muyuz cıkarsa

Hayır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: my62231

quote:

Hayır.

bu bursun miktarı ne kadar biliyor musunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: September'

quote:

quote:

Hayır.

İlk defa verilecek, bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: September'

quote:

quote:

Hayır.

İlk defa verilecek, bilmiyorum.

Telefonla aradığımda sormuştum 150 Tl civarı demişlerdi.
  • cevap için teşekkür ederim diğer arkadaşta yazmış 150 galiba
  • Bugunde aciklanmadi cok sukur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bugunde aciklanmadi cok sukur.

bugün resmi tatil zaten açıklamazlardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler nette bazı yerlerde okuduğuma göre kimileri yok açıklanmış yok ban e mail geldi belgeleri falan istiyolar diye yazanlar var burda basvuranlar e mail kutularına bi bakabilirler mi vgm den gelen bi e posta falan var mı ? bende yok
  • quote:

beyler nette bazı yerlerde okuduğuma göre kimileri yok açıklanmış yok ban e mail geldi belgeleri falan istiyolar diye yazanlar var burda basvuranlar e mail kutularına bi bakabilirler mi vgm den gelen bi e posta falan var mı ? bende yok

Bende de yok. Aradığımda telefondaki bayan perşembe ya da cuma açıklanacak, e-mail olarak gönderilecek demişti. Bölge böle açıklanıyormuş sonuçlar söylediğine göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

beyler nette bazı yerlerde okuduğuma göre kimileri yok açıklanmış yok ban e mail geldi belgeleri falan istiyolar diye yazanlar var burda basvuranlar e mail kutularına bi bakabilirler mi vgm den gelen bi e posta falan var mı ? bende yok

Bende de yok. Aradığımda telefondaki bayan perşembe ya da cuma açıklanacak, e-mail olarak gönderilecek demişti. Bölge böle açıklanıyormuş sonuçlar söylediğine göre.

Anladım hocam yarın bakalım arayacam Antalya Bölge Müdürlüğü'nü ne diyecekler
  • Başvuru yaparken burslar ilk olarak 01.01.2014 te yatacak yazıyordu. Önce bi açıklasınlar da ondan sonra yatırsınlar. Gerçi bize çıkmaz ki niye boşuna hevesleniyoruz

Edit: Bu arada bence bunlar kazananları e-mail yoluyla bildirdik diyip bizi kekleme ihtimali de var. Ağustos ayında başka bir kuruma burs başvurusunda bulunmuştum hala açıklanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolution -- 2 Ocak 2014; 9:46:01 >
  • Beyler 0312 415 52 40'i arayin. Sorun burslar ne zaman aciklancak falan diye iste size e posta gelcek falan derlerse ben e posta hesabima ulasamiyorum baska turlu ogrenemez miyim diye sorun sonra kimlik numaranizi aliyo bakiyo. Bana da cikmamis kim bilir kimlere gitti bu burs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://burs.vgm.gov.tr/vakiflarwcf/hak_kazannlar_sorgu.aspx

Bir aydır bu link aktif. Link var ama siteden burslar açıklandı diye bir duyuru yapılmadı.
  • quote:

Beyler 0312 415 52 40'i arayin. Sorun burslar ne zaman aciklancak falan diye iste size e posta gelcek falan derlerse ben e posta hesabima ulasamiyorum baska turlu ogrenemez miyim diye sorun sonra kimlik numaranizi aliyo bakiyo. Bana da cikmamis kim bilir kimlere gitti bu burs

Nasıl yani siteden resmi olarak açıklanmayacak mıymış ? E-mail kullanan var kullanmayan var ne saçma iş... Peki açıklandığı kesin mi ?
  • quote:

Beyler 0312 415 52 40'i arayin. Sorun burslar ne zaman aciklancak falan diye iste size e posta gelcek falan derlerse ben e posta hesabima ulasamiyorum baska turlu ogrenemez miyim diye sorun sonra kimlik numaranizi aliyo bakiyo. Bana da cikmamis kim bilir kimlere gitti bu burs

Hayırlısı olsun hocam yarın da ben arayım kısmetse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

quote:

Nasıl yani siteden resmi olarak açıklanmayacak mıymış ? E-mail kullanan var kullanmayan var ne saçma iş... Peki açıklandığı kesin mi ?

Bilmiyorum hocam ben aradım önce adam yok yarın e-posta gelcek dedi yok acıklancak falan dedi bende e postama erisemiyorum ben dedim kimlik numaramı istedi baktı bi de dediğim gibi sizler arayın sorun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.