Şimdi Ara

Uzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
2
Favori
25.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Letgoda 5bin TL yazıp denedim millet baya favoriye ekledi. PC'de Cpu yerine Apu olsaydı belki satabilirdim.

• 3600 liraya rx6700xt aldığım için beni ilgilendirmeyen problem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartlarının önerilen son kullanıcı fiyatına düşmesi için arz fazlası olması lazım. Ama şuan çip problemimnden dolayı bu 2022 leri ancak bulur.

• hadi düşsün de bi sistem toplasak be bıktık artık

• ilana f5 yapıp yeni 16.199,46 TL fiyatı görüp oha demek bedava.

• boşuna ümitlenmeyin dolar artışı izin vermez ucuz almamıza. kafa rahat. 

• yakın arkadasım gecen hafta 3060 ti bakıyordu kendıde 11 bın cıvarındaydı ıstedıgı kart. 1 hafta sonra karta yaklasık 1k zam gelmıs.

1 haftada 1k lık zam akıl alır gıbı degıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 29 Ekim 2021; 13:28:33 >
  • Bu haberler Cem Uzan'a hapis şoku haberleriyle yarışır.

• Alıntı

metni:
    Ekran kartlarının maliyeti, 2021 yazının sonunda önerilen fiyatlara dönecek.

Dönmedi...  

Alıntı

metni:
    Analistlere göre ekran kartlarının maliyeti düşmeye devam edecek ve Ağustos ayında üreticinin tavsiye ettiği fiyatlar seviyesine ulaşacak.

Ulaşmadı...  

• wakari_mayo kullanıcısına yanıt

Bende düşeceğini savunuyordum ama pes ettim.Bu ülkede hiçbirşey daha düşmez ve sonumuz venezuelladan beter olacak.

• VolkanCOO kullanıcısına yanıt

Arkadaşım keşke düşse ama olmayacak, diyelim ki kartlar gerçekten msrp fiyatına geldi, dolar-tl dönüşümünden tokat yiyoruz

• Kasım ayındayız rtx 3090 msi ekran kartı 64000 TL şaka gibi. Bu parayı verecek akıldan yoksun biri var mı?

• DeGetBe kullanıcısına yanıt

Daha bide bu gözü aç hükümet gider extra vergi koyar.Mesela mart ayı dolar 13 lira 500 dolar msrp fiyatı olan kart yine 10000tl e gelir bu hükümetin gitmesi lazım.

• En temizi yurt dışından kartı çantaya atıp getirtmek tanıdığa. Tabi kart bulunursa XD

• Bu uzmanlar nvidianin kart üretimini durduracagini da tahmin etmisler miydi? Nvidia bildigin fiyatlar tam düsecekken üretimi durdurdum dedi. Gelde chip krizine bagla hadi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunGFu -- 14 Kasım 2021; 17:51:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız güzel düştü dikkat edersen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • La ne komik bir haber bu laaaaa yoksa yalan haber mi ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ee, ne zaman düşüyor?

• 5000₺ ye 3070ti ları görür gibiyim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.