Şimdi Ara

Uzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
2
Favori
25.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vixx

Konuştu ileri zekalı arkadaş. Fiat para basımında harcanan enerji miktarını sizin evden çıkan çöpler mi karşılıyor? Ya da bankadan trasnfer ettiğin o paranın arka planda transfer oluş masrafını... Ağzı olan konuşuyor

Elektrik kesintileri yaşandı kaç kere özellik Çin,İran gibi çok coin basılan yerlerde.

Enerji zannettiğin gibi havadan gelmiyor tonla kömür,petrol kullanılıyor santrallerde

kağıt paracıklar karşılığında ülkenin havasını kirletmek hainlikdir.

Kripto teknolojik olarak banka transferlerinden farklıyım diyerek ortaya çıkmadımı?

şimdi bankalardan örnek veriyorsun komedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 8 Temmuz 2021; 17:20:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az daha sabır beyler, bu karaborsacıların, dolandırıcıların, madencilerin hepsinin elinde kalsın bu kartlar hiçbirinden almayın. Bizi dolandırmaya çalışmanın, aylarca bekletmenin bedelini ödesinler.

• moonquad kullanıcısına yanıt

Normal fiyatları için söylediyseniz bu hesabınız hatalı olabilir.

• Daha 1 hafta önce 25bin TLden rtx 3070 ti almayı dusnuyordum. Şuan 11-12bin tlye düşmüş 3070 3070 tilar

OHA Ciddi diyorum 1 hafta önce sahibindene bakın Hepsi 20-25bin civarındaydı. 15bin tl düşüş oldu YUHH! 1 AY DAHA sabredip

12bin yerine 7-8bin tlden alırım artk 3070ti :D

Fiyatlar Düşmücek TÜrkiyede Birşeyin Fiyatı arttyısa Düşmez Diyenlere "KAPAK" olsun bu 3070ti larUzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 9 Temmuz 2021; 19:42:0 >
  • moonquad kullanıcısına yanıt

400 dolar vergisimi var Uzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor 

• Almayın arkadaşlar almayın diyoruz ama insanların ya parası çok ya gözünü kart bürümüş görmüyormusunuz düşüş başladı.2 ay öncekiyle aynımı fiyatlar?17-18 bine rtx3070 ler 2 ay önce havada giderken şuan 12 bine kimse yüzüne bakmıyor.8 bine düşene kadarda devam.Daha birçok lhr kart çıkacaktır.Kriptolarda diken üstünde bi çakılırsa eth ağustosta yarıya düşer dahada fiyatlar.Çakılmasada farklı bir güncelleme gelip kazma işi bitecekmiş.

• Firmalar güzel tezgah kurmuşlar tek tük stok giriyor arzı kısıyorlar kartsız kalacağını sanan sürekli f5 yapan zevat da 10 binden 1 tane stokta kart olduğunu görünce dayanamayıp alıyor bırakın hak ettiği yere gelsin piyasa arkadaşlar unutmayın bir şeyin fiyatını her zaman alıcı belirler. Tabi herkesin kendi parası benimki naçizane bir tavsiye.

• bilgisayar bileşenlerinde %80 vergi koyuluyor.

• 128MilyarDolar kullanıcısına yanıt

türkiye bankalar bu parayı tanımıyor geçerliliği yok ayrıca hesabın çalınıp dolandırılma durumuda var

• Peki bunları ne yapacağız? Satıcı arkadaşın ekran kartından önce bir klavye alması şart. Sıfır tuşu sorunlu sanırım!

Uzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor
    Uzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor

• AlkolsüzKolonya A kullanıcısına yanıt

Bunlar için birşey derdimde forumda küfür etmek istemiyorum.Su katılmamış iyi aile çocuğu diyeyimde bu ilanı paylaşana siz ne demek istediğimi anlayın.Kimsa almasın bi tarafında patlasın.Şuan gıcıklık vermek için kendisine 15000 teklif ettim.

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-gigabyte-vision-10-gb-rtx-3080-oc-sifir-e.karti-937172559/detay 16000 tr garantili 3080 hemde bilgisayarcıdan.fiyatlar düşüyor normale ama forumda hala saplamanın derdinde millet.

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt

Onu diyenlerin tek becerisi amazonda F5 yapmak olan alsatci tayfa. Ağızlarının suyu da klavyelerine akıyor bunu yaparken

• Basitleştirip anlatayım: O kağıt paralar basılırken, bankadan transferler yapılırken kriptoda harcanan enerjinin binlerce misli enerji harcanıyor. Elbette enerji tüketecek kripto, dönüşüm ve devinimde olan her nesne gibi... Yani bankalarda yapılan işlem bedava değil. Enerji tüketmiyor değil. Bir de yeşil enerjiyi kullanarak mining yapılırsa o zaman baya baya enerji tasarrufu olur ki gelecek için bunun planlandığını düşünüyorum. Sadece güncel bankacılık ve fiat para sisteminde ne kadar enerji tüketilebileceğini 1 saniyeliğine bir düşün lütfen.

• Basitleştirip anlatayım: O kağıt paralar basılırken, bankadan transferler yapılırken kriptoda harcanan enerjinin binlerce misli enerji harcanıyor. Elbette enerji tüketecek kripto, dönüşüm ve devinimde olan her nesne gibi... Yani bankalarda yapılan işlem bedava değil. Enerji tüketmiyor değil. Bir de yeşil enerjiyi kullanarak mining yapılırsa o zaman baya baya enerji tasarrufu olur ki gelecek için bunun planlandığını düşünüyorum. Sadece güncel bankacılık ve fiat para sisteminde 1 günde ne kadar enerji tüketilebileceğini 1 saniyeliğine düşün lütfen. Ha bu arada İran'daki elektrik kesintilerinin miningle ilgisi pek yok: "Zero Days" i bir izlemeni tavsiye ederim. Amerika'nın Pure Evil İran üzerinden elini çektiğini mi düşündünüz? Çin FUD'larını hiç söylemiyorum. Dışarıya enerji satan yeşil enerji devi Çin'de kripto yüzünden elektrik kesilmesi pek olası değil. Varsa kaynağın yolla bakayım benim kaçırdığım bir şey olabilir tabi

• vixx V kullanıcısına yanıt
    Şeker kardeşim kesinlikle haklı değilsin. Kağıt parayı kredi kartı, dijital bankacılık ve diğer teknolojiler ile dijitalleşirdik Coin şuan için doğa için en büyük tehdittir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenqhisKhaan89

Daha 1 hafta önce 25bin TLden rtx 3070 ti almayı dusnuyordum. Şuan 11-12bin tlye düşmüş 3070 3070 tilar

OHA Ciddi diyorum 1 hafta önce sahibindene bakın Hepsi 20-25bin civarındaydı. 15bin tl düşüş oldu YUHH! 1 AY DAHA sabredip

12bin yerine 7-8bin tlden alırım artk 3070ti :D

Fiyatlar Düşmücek TÜrkiyede Birşeyin Fiyatı arttyısa Düşmez Diyenlere "KAPAK" olsun bu 3070ti lar 

Gecen ve ondan onceki hafta 10 bin ve asagısına 3070 ti ler satıldı hala da satılıyor, 25 binlik sacma fiyatları bulmakta farklı bir yetenek olsa gerek

• Phenoll P kullanıcısına yanıt

Donanımhaberde falan satılmış olabilir. Ama ben sahibindende geçen ay mesela bırak 10bini 15bine bile 3070 3070ti göremiyorduk.

20bine görürsen vay ucuza koymus diodun. Donanımhaberi bilmiyorm ama sahibinden fiyatları böyleydi.

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt

Amzon da satıldı, halende satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vixx

Basitleştirip anlatayım: O kağıt paralar basılırken, bankadan transferler yapılırken kriptoda harcanan enerjinin binlerce misli enerji harcanıyor. Elbette enerji tüketecek kripto, dönüşüm ve devinimde olan her nesne gibi... Yani bankalarda yapılan işlem bedava değil. Enerji tüketmiyor değil. Bir de yeşil enerjiyi kullanarak mining yapılırsa o zaman baya baya enerji tasarrufu olur ki gelecek için bunun planlandığını düşünüyorum. Sadece güncel bankacılık ve fiat para sisteminde 1 günde ne kadar enerji tüketilebileceğini 1 saniyeliğine düşün lütfen. Ha bu arada İran'daki elektrik kesintilerinin miningle ilgisi pek yok: "Zero Days" i bir izlemeni tavsiye ederim. Amerika'nın Pure Evil İran üzerinden elini çektiğini mi düşündünüz? Çin FUD'larını hiç söylemiyorum. Dışarıya enerji satan yeşil enerji devi Çin'de kripto yüzünden elektrik kesilmesi pek olası değil. Varsa kaynağın yolla bakayım benim kaçırdığım bir şey olabilir tabi

Reklam koymayı nasıl unutursun!Uzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyor 

🎵Bitcoin üç kolay adımda...🎵

Uzmanlar tarih verdi: Ekran kartı fiyatlarında keskin düşüş geliyorCoinparayoutube
    1. www.coinpara.com’a gir 2. Üye ol 3. Kimlik ve özçekim fotoğrafını yükleyerek ikinci seviyeye geç 10 TL hediyeni al. Bitcoin, Ethereum, Tether, Litecoin, Stellar, Bitcoin Cash ya da Eos almak ve satmak Coinpara mobilde de çok kolay. Hesabına TL veya kripto para transfer edebilir, anlık fiyatlarla Coinpara mobilde de hızlı alım-satım yapabilirsin. Kampanya koşulları: https://destek.coinpara.com/hc/tr/articles/360016862678-10-TL-lik-%C4%B0lk-Hediye-Kampanyas%C4%B1 #coinpara #kampanya #bitcoin #ethereum #tether #cryptocurrency #crypto #cryptotrading #blockchain #stellar #litecoin #eos #blockchain
    https://www.youtube.com/watch?v=po5BYuLWZYw

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.