Şimdi Ara

muhabbet kuşumun tek kanadı diğerine göre havada ve titriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar muhabbet kuşumun tek kanadı çok az havada titriyor ama bir sorunu yok uçmada falan saldığımızda tünediği bir yer var sadece oraya uçuyor elimize zaten alışmadı götürsek elimizi bumerang gibi uçuyor aynı yere geliyor arada duvarlara falan çarpıyor ama hiçbi aksi durumunu görmedim sadece bu kanat sorunu var anormal birşeymidir

• kusu cok rahatsız edin sürekli korkutmussunuzdur carptıgında kırılmıs zarar görmüs olabilir resimde ekleyin foruma yazınca
  • buyur kardeş ama rahatsız etmiyoruzda kendisi çok inatçı yem verdikmi elimize çıkıyor sonra tek uzattıkmı imkanı yok gelmiyor unutuyor mu yemi verenein biz oldupunu anlamadım ama çok düşüyor kafeste oyuncaklarından veya duvara konmaya çalışıp kayarak lak diye düşüyo ama sorunu yok oynuyor kafeste kafeste kanatlarını açıyor arada delirmiş gibi uçmaya çalışıyor sanki belki o zaman birşey olmuştur
     muhabbet kuşumun tek kanadı diğerine göre havada ve titriyor

• bu resimde sıkıntı göremedim dostum anlayamadım ne demek istedigiinzi tam olarak
  • zaten çok az üstte bize göre sol kendinin sağ kanadı öyle duruyor biraz havada diğer kanat vücudun parçası gibi birleşik duruyor
  • http://www.youtube.com/watch?v=UUpivaUolIc buyrun kafesi üstüne kapatıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.