Yüzbaşı
24 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba;
Kendi evimizde kullandığımız maktek mk-26 standart boyerli kazanı(mazotlu) satmak istiyorum.2001 yılında almıştık bu zamana kadar sorunsuz faal.Malum doğalgaza geçiş yaptık.Kazan fiyatı hakkında hiç bilgim yok kaça satılır,ederi nedir?

ilgilenenlere ayrıntılı,net resim ekleyebilirim.
Öncelikle şunu belirteyim bu çirkin videoyu vermek istemezdim ama sadece çalan şarkıyı arıyorum adını bilen veya elinde olan ekleyebilir/pm atabilirmi acep?Son günlerde çok duyuyorum arabayla giderken çalanlara sorucam nerdeyse

> Li_nk <

İlgilenenlere teşekkür ederim.
Geçen gün 'ask.com oturum açma yardımcısı' diye program kaldırdım ve o günden itibaren pc yi her başlattığımda msne giriş yapılmamış gibi görünüyor..beni anımsa,parolamı kaydet diyorum ama tekrar açtığımda yeniden adres+şifre girmem gerekiyo..wlm 9 beta kullanıyorum onardım olmadı,tüm live bileşenlerini kaldırıp kurdum yine değişen bişey olmadı..bunun çözümü nedir acep?ayrıca plus 4 yüklü ona ellemedim.
Geçen gün 'ask.com oturum açma yardımcısı' diye program kaldırdım ve o günden itibaren pc yi her başlattığımda msne giriş yapılmamış gibi görünüyor..beni anımsa,parolamı kaydet diyorum ama tekrar açtığımda yeniden adres+şifre girmem gerekiyo..wlm 9 beta kullanıyorum onardım olmadı,tüm live bileşenlerini kaldırıp kurdum yine değişen bişey olmadı..bunun çözümü nedir acep?ayrıca plus 4 yüklü.
Genelde filmlerde aracın sol çamurluğunda polis,kızlar ve yaşlı teyzelerden oluşan çetele listesi oluyo(galiba 2f2f da görmüştüm) bu resimden elinde olan veya bulabilecek varmı?aracımda kullanıcam
temsili resim elle çizdim idare edin umarım resim anlaşılmıştır

gibi
Selamlar,
Elimde 2adet samsung sgh-x210 var ancak kapak kısmındaki film geçen tarafaki menteşe yay yok.İzmir'deyim ancak çankayada çok araştırdım kimsenin elinde yok anca çıkma kasadan elinde kalan olabilirse işime yarayabilir.Elinde olan arkadaşlar benimle iletişime geçebilirmi?

işaretli yerdeki menteşe sadece
Arkadaşlar 9 yıldır Ampy 5192F marka modelli sayaç kullanıyoruz ancak son zamanlarda aklıma takılan konu sayacın dahili saatiydi..bugun baktım gerçek saat 15.32,sayacın saati 23.32 bu durum bana garip geldi ve apartmandaki diğer komşularda aynı sayacı kullanıyo onların saatleride aynı sadece yeni modeller (kaan..vs) saati güncel..

sayaçlar dahili saatine göre hesaplıyor demi?eğer bu saat yanlış ise tarifede yanlış olucak..22den sonra kullanıma dikkat ediyoruz ancak bu durumda bile 50tl ve üstü geliyor bazen..

bu dahili saat konusunda bilgili arkadaşlar konuya aydınlık getirirse sevinirim

bu ay faturası şu şekilde;

gündüz:17,86

puant:8,43

gece:7,53

22-04 arası kullanıldığı halde gece gündüze karışmış nerdeyse
İzmir'de bulabileceğim kaliteli basım dj tiesto tshirtleri satan mağaza varmıdır?mağaza yoksa netten almayı son çare düşünüyorum(nette düzgün bişey bulamadım))

varmı gören duyan?
Herkezin ilk kullandığı araç modellerinden birdir ancak GTS kullanıcıları halen çok nadir de olsa mevcut.Forumda bu aracın sayfasının olmadığını eksik gördüm..Geçmiştede olsa R12 GTS Sahiplerini burada görmek güzel olur diye düşündüm.

Merak edenler olcaktır GTS'nin ne farkı var ?..,Oyak'ın sayılı üretmiş olduğu(yaklaşık300) ve yurt dışına ihraç edlilmek üzere ayırdığı arabadır.

Şahsen 18 yıllık 2. kullanıcısı olarak arabamız 84 model,orjinal Chausson klima,elektrikli ön camlar,renkli camlar(yeşilimsi),metalik gümüş rengindedir..Motor ise 1400cc 72hp,50A Motorola şarj dinamosu .187bin km'de daha maşallahh

Kullananlar bilir bu canavarı
Arkadaşlar 7 senedir 17' crt kullanıyorum ve artık emekliye ayrıldı.Şimdi samsung 943nw almayı düşünüyorum bütçem sınırlı (240-270tl).İncelemerim sonucu olumlu yorumlar okudum dinamik kontrast oranı 8000:1 olması önemli özellik.250lira satışı var İzmir'de..
bu fıyat aralığında önerebileceğiniz model varmıdır?
not:profildeki sistemimde kullanacağım için orta seviye ürün tercih ettim. Şimdiden teşekkür ederim
Hakkında
Meslek: Elektronik Haberleşme Teknikeri
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 665
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 39.319 (Bu ay: 177)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.