Şimdi Ara

Uyarı puanları silinmeyen üyeler! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
4
Favori
5.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

REDKAYA, ilk önce şunu belirtmek isterim ki; amacım tartışma çıkarmak veya kimseyi rencide etmek değil.
    İmzanızı da ben şikayet edip, silinmesini istedim. Uyarı puanı verildiğini falan bilmiyordum, buradan öğrendim.

Sizin imzanıza yazdığınız şeylerin kişisel görüşü olmaz. TC Anayasası'nda bile bu defterdeki madde "değiştirilemez, hatta ve hatta teklif bile edilemez" denilmiştir.
    Siz belki bunu askerîyeye tepki olarak yazdınız ama o yazdığınız imza suçtur.
    İmzanızın silinmesinde illaki böyle bir kural gerekmiyor diye biliyorum ?

Siz DH'ye emek verdiniz; iddia ediyorum ben sizden çok vermişimdir. Bizler de gereksiz yere uyarı puanı alıyoruz, hatta son uyarı puanı almam çok abest bir nedenden.
    Sen o kadar DH için yollardan fotoğraf çek, her seferde min. 100 fotoğraf çek ve bunları DH'de yayınlamak için fotoğrafların boyutlarını düşür, ışıklarıyla oyna, üzerlerine nickini yaz, o fotoğrafları teker teker upload et, kafadan iki saat böyle gidiyor.
    Bende bu gereksiz uyarı puanlardan soğudum ama neye yarar ki ? Tepkimizi kime gösterebiliriz ? Tepkimizi göstersek bile işe yarar mı ?

Yani imzanıza yazdığınız şeyi gereksiz olarak görmeyin. Böyle bir şeyin zaten kişisel alınganlığı olmaz.

@BmCpRo827,
    Arkadaşım senin şikayet etmiş olmana birşey demiyorum yanlış gordugun şeyleri şikayet edeceksin tabi bizimde öyle yapmamız gerekiyor.
    Doğrudur benden fazla emek vermişsindir inanıyorum buna.
    Yaptığım bir tepki anayasaya göre suç ise de bu yüzden forum değil şahsım sorumludur
    Hiçbir internet sitesi kullanıcılardan sorumluyum demez aksine sorumlu değilimdir diye belirtir
    Ayrıca evet haklıdır forum gerginlik ortamı vs.. oluşmasın diye sildi tamam haklıdır
    Ama benim derdim imza için uyarı puan'ı almış olmam
    Sen belki abes birşey yüzünden uyarı puanı alman karşısında belki sustun belki ne yaptın bilmiyorum
    Kendince gerekçelerin vardır eminim belkide sorun çözülmüştür.
    Ama ben tekrar tekrar uyarı puan'ım silinmese bile ben bunun haksızlık olduğunu söyleyeceğim ve öyle de

Birinci uyarı puanım bilerek yanlış yere konu açtım diye bunun için ısrar etmiyorum
    ama silinmesini istiyorum silinmezse de haklılık payı var DH'nın

İkinci uyarı puanımın silinmesini istiyorum. Çünkü haksız bir yaptırım.
    Lütfen uyarı puanımı silmenizi bu konuya daha objektif bakmanızı istiyorum.

• @ REDKAYA,

Yapılan işlemin haksızlık olabilmesi için mevcut kuralların dışına çıkmamız gerekiyor. Halbuki her gün sayısız imza siliniyor ve hepsi için uyarı veriliyor. Bunun sebebi insanların silinen imzaların neden silindiğini anlaması ve tekrarlamaması içindir, bir nevi kontrol mekanizmasıdır. Yani sizin uyarınızı silersek aslında buradaki binlerce üyeye haksızlık yapmış oluruz. Zaten verilen şey ceza vs. değildir, sadece hatırlatma amaçlı bir uyarıdır, o kadar büyütülmesi gerektiğini düşünmüyorum ama yine de sizin düşüncenizdir, saygı duyarım.

@ Tek suçu kopya çekmek,

Son uyarınızı 31 Aralık 2009'da almışsınız. Yani yukarıda bahsedilen durum kapsamında değilsiniz.
  • pardon musAKka abi özür diliyorum her açtığımda gözüme çarpınca uzun sandım
  • Sorun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

@ REDKAYA,

Yapılan işlemin haksızlık olabilmesi için mevcut kuralların dışına çıkmamız gerekiyor. Halbuki her gün sayısız imza siliniyor ve hepsi için uyarı veriliyor. Bunun sebebi insanların silinen imzaların neden silindiğini anlaması ve tekrarlamaması içindir, bir nevi kontrol mekanizmasıdır. Yani sizin uyarınızı silersek aslında buradaki binlerce üyeye haksızlık yapmış oluruz. Zaten verilen şey ceza vs. değildir, sadece hatırlatma amaçlı bir uyarıdır, o kadar büyütülmesi gerektiğini düşünmüyorum ama yine de sizin düşüncenizdir, saygı duyarım.

@musAKka ,
    Öncelikle ilgin için teşekkür ederim ama binlerce üyeye bunu yapmış olmanız
    benim haksız olduğumu göstermez kaldı ki

İmza kurallarına baktım ve incelediğimde
    İmza kurallarına uyulmaması durumunda uyarı puan'ı verilir vb. birşey göremedim

Son güncel halini takip etmediysem ya da ilk başından beri görmemişsem gözümden kaçmışsa

(ki bu yeni bir kural çünkü daha önce 1-2 defa imzam silinmişti uyarı almamıştım ozaman. neyse..)
    ozaman haklı olduğumu yine tekrarlamakla birlikte sorun yok artık. ve
    Teşekkür ederim yinede ilginiz için

• hocam

http://forum.donanimhaber.com/warnings.asp?rid=80977

bu linkteki yorum için 3 uyarı puanı

http://forum.donanimhaber.com/warnings.asp?rid=80979

bu linkteki yorum için 2 uyarı puanı almıştım

toplamda 5 puan neticesi 4 gün uzaklaştırma aldım cezam bitti lakin hala 2 uyarı puanı duruyor silinmiş olması gerekmez mi (daha önce hiç uyarı puanım yoktu)

lütfen yardımcı olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinuhe.s -- 7 Şubat 2010; 11:49:56 >

• Şimdi kontrol ettim, uyarı puanlarında bir yanlışlık göremedim. Zaten önce 3 puanlık uyarı almışsın ve cezaya çevrilmiş, sonra 2 uyarı daha almışsın. Sistem otomatik olarak yapıyor bunu ve 3 uyarı puanından önce 2 uyarı puanının daha olduğu gözüküyor (30 Kasım 2009'daki uyarıda fazlalık olan 2 uyarı puanı taşınmış bu zamana).
  • Merhabalar bu sabah itibari ile uyarı almışım. Uyarı nedenim illegal paylaşım ve istek.. forumdestek@donanimhaber.com adresine mail attım ve bir admine bu konuyla ilgili yapılan yanlışlığı bildirdim fakat yararlı bir yanıt alamadım... Kiminle nereyle irtibata geçeceğimi bilmiyorum artık olması gereken protokolü izledim bir cvp yok o yüzdende buraya yazıyorum.. İlgili yöneticilerin uyarı aldığım konuyu inceleyip gerçekten bana mantıklı bir sebeb söylemelerini rica ediyorum. Ortada bir yanlışlık var ve buda hiç hoş birşey değil..
  • Uyarınız geri alındı.
  • Bende de görünmekte. Bakabilirseniz sevinirim. Cevabınızı bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Messie

Merhabalar bu sabah itibari ile uyarı almışım. Uyarı nedenim illegal paylaşım ve istek.. forumdestek@donanimhaber.com adresine mail attım ve bir admine bu konuyla ilgili yapılan yanlışlığı bildirdim fakat yararlı bir yanıt alamadım... Kiminle nereyle irtibata geçeceğimi bilmiyorum artık olması gereken protokolü izledim bir cvp yok o yüzdende buraya yazıyorum.. İlgili yöneticilerin uyarı aldığım konuyu inceleyip gerçekten bana mantıklı bir sebeb söylemelerini rica ediyorum. Ortada bir yanlışlık var ve buda hiç hoş birşey değil..

quote:

Uyarınız geri alındı.

teşekkür ederim adminim ilgin için elleriniz dert görmesin..

• quote:

Orijinalden alıntı: KaTiP_SoSe

Bende de görünmekte. Bakabilirseniz sevinirim. Cevabınızı bekliyorum..

Herhangi bir uyarı gözükmüyor şu an.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KaTiP_SoSe

Bende de görünmekte. Bakabilirseniz sevinirim. Cevabınızı bekliyorum..

Herhangi bir uyarı gözükmüyor şu an.

İlginiz için saolun.
  • 2 ay geçti benim uyarı aldığım zamandan itibaren silebilir misiniz
  • benimde 3 4 ay oldu orda sabit kaldı fakat bugün yenisi eklenmiş el atarsanız memnun olurum
  • 4-5 ay oldu artık hala duruyor

vermeye gelince hemen ceza puanı veriliyor ama sildirmek için peşinden yine biz koşuyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

4-5 ay oldu artık hala duruyor

vermeye gelince hemen ceza puanı veriliyor ama sildirmek için peşinden yine biz koşuyoruz.

adam sıkıntı var demiş daha ne diye yükleniyorsunuz ki.

yazdın buraya haberdar et özelliğini de kullan silinir benimde oldu konu açtım açtığım günün akşamında sildiler.
  • uyarılarım yüzünden 15 gün uzaklaştırma aldım. cezam bitti uyarılar yine duruyo. yine uzaklaştırma alırsam hiç şaşırmam
  • bende niye gitmiyor bu uyarı işareti diyordum ilgilenirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHKAPLAN

bende niye gitmiyor bu uyarı işareti diyordum ilgilenirmisiniz

Ben Beni Bildim Bileli silinmiyor 2 ayda silinseydi 10/15 kez silinmesi gerekirdi :) ama hala duruyor

Uyarı puanları silinmeyen üyeler!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.