Şimdi Ara

Ust komsum yüzünden evimi su bastı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kisa yazacagim bizim ust komsunun mutfaginda boru patladi yeni yaptirdigim parkelerin tamami kalkti. Suc binada bizde degil dediler sucu kabullenmediler

Parkeler cok yeni olmasina ragmen 15 bin tl istedim bana yuru git benden bi kurus alamazsin dedi parkeleri duzeltiriz dedi.

Sonra beni suyu kesmemekle yagmurda pencereyi sirf hasari arttirip daha fazla para koparmakla sucladi.
    Gecen yine aradim altin kaplama dolaplarimi hesaba katacagim 30 bin tl odemek zorundasiniz ve en onemlisi evimin sogortasi var dedim.
    Oda bana afedersiniz bu sen tam bir firsatci serefsizsin dedi.

En iyi avukatlara sahibim torpilimde iyidir yetkimde var.

Evimde hic hasar olmadigini sadece 5-6 parkenin ucu acilmis olup para kopardigimi soyluyor. Buyuk ihtimalle sahte ekspertz tutup hasari arttirmayi calistigimida dusunuyordur.

Duygusal davraniyorum 30 bin istedim hasarim nerden baksan 150 bin tl vardir. Haberi aldiklari gibi geldiler yediler ictiler s olup gittiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bruh moment.
  • Ben konuyu açan arkadaşın yan komşusuyum sonuna kadar hak veriyorum komşuma..
    @AndrewRaye sizin evin fotoğraflarını çekmiştikya whatsapp'tan atacaktımda en iyisi direkt buraya koymak.

Evet salonun hemen üstü mutfak o yüzden arkadaşın mutfakla salon mahvoldu. Mutfağın fotolarını bulamadım tekrar çekeriz.

Ust komsum yüzünden evimi su bastıUst komsum yüzünden evimi su bastıUst komsum yüzünden evimi su bastıUst komsum yüzünden evimi su bastı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chelonian -- 4 Nisan 2020; 6:35:26 >

• Ben olaydaki parkeyim, KALKTIM beyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binayı yan yatırın düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne lan

• Ben suyum, suçsuzum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.