Şimdi Ara

USB 3.0 Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sizdede istatistikler böylemi,uzun zamandır usb 3.0 hiç birşey kullanamıyorum bozulmuş olabilirmi En fazla 12mb/sn diyor normalde çok daha fazla olması gerekiyor diye biliyorum.
    USB 3.0 Problemi

• Selamlar,

Hangi modele sahipseniz yazsaydınız daha çok yardımcı olunabilirdi fakat usb hızları aşağıdaki gibidir.

USB 1.0 ve 1.1: Hız 12 Mbit/sn
    USB 2.0: Hız 480 Mbit/sn
    USB 3.0: Hız 4,80 Gbit/sn
    USB 3.1: Hız 10 Gbit/sn

Kolay Gelsin..
  • XemreG X kullanıcısına yanıt
    Macbook Pro Retina 13'' MGX72TU/A Bi Sıfırlayacağım bilgisayarı Smc sıfırlamada denedim ancak yine olmadı.
  • Selamlar,

Mac kapatın açarken cmd + r basılı tutarak açın ekran gelene kadar basın gelen ekranda disk izlencesine girin bu kısımdan hddnizi silin bu alanı kapatın kurulum ekranına tıklayın bu kısımda sözleşme ve koşulları kabul ettiğinizde mac güncel sürümü internetten indirerek kuracaktır.

Ayrıca sizin durumunuzda sisteme taktığınız cihazında önemi büyük usb geriye dönük uyumlu olduğundan taktığınız cihaz neyse onu görüyor olabilirsiniz dikkat etmekte fayda var.

Kolay Gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XemreG -- 21 Temmuz 2017; 10:46:19 >
    3.0 Takıyorum hocam çalışmıyor birkaç ay öncesine kadar çalışıyordu.Hdd'de sorun vardır belki diye Usb aldım oda çalışmadı 3.0 olarak 2.0'da aşırı yavaş dert oldu tekrar kuruyum düzelmez ise zorlu'ya götürürüm.
  • Selamlar,

Götürmeden önce aşağıdakileri doğruladığınızdan emin olun.
    Kablo uygun olmalı mavi girişli içindeki kısım geneli itibariyle mavi olur.
    Taktığınız cihaz 3.0 uyumlu olmaz ise bu kabloda bir işe yaramaz.

Deneyip gitmenizde yarar var.

Kolay Gelsin..
    Hocam birde 2-3 kere geldi başıma her sıfırlamada macOS'i tekrar yüklerken hata veriyor baştan indiriyor bir sürü uğraştırıyor,şimdi direk macOS'i internetten indirip usb'ye aktarsam usb üzerinden alabilirmi macOS dosyasını
  • Selamlar,

Aşağıda iki yöntem de açıklanmış deneyin dilerseniz.

http://www.sihirlielma.com/2016/09/24/macos-sierra-temiz-yukleme/?doing_wp_cron=1500682131.2422859668731689453125

Kolay Gelsin..
    Sağolun hocam teşekkür ederim ilginiz için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.