Şimdi Ara

UPS REZİLLİĞİ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
47.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iki gün önce bir siteden alışveriş yaptım ups kargo ile anlaşmalı ama tüm gün evde oldugum halde kargom bana ulasmadan şubeye gitmiş . alıcı geciktirmesi ne demek bana açıklar mısısnız ???
    15.09.2012 17:01:16 KURYE GERİ GETİRDİ (YILDIRIM ÜNAL) GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL SS
    15.09.2012 13:15:00 ALICI GECIKTIRMESI GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL SS
    15.09.2012 13:13:32 KURYE DAĞITMAK ÜZERE ÇIKARDI GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL SS
    15.09.2012 10:58:01 GAZİANTEP HUB ŞUBEDEN GELDİ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL SS
    15.09.2012 06:13:05 KARAYOLU (27E8924) İLE GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL SS ŞUBEYE GÖNDERİLDİ GAZİANTEP HUB
    15.09.2012 05:14:24 ANKARA HUB ŞUBEDEN GELDİ GAZİANTEP HUB
    14.09.2012 16:29:11 KARAYOLU (34BV6929) İLE GAZİANTEP HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ ANKARA HUB
    14.09.2012 06:51:49 ŞUBEDE BEKLEYEN ANKARA HUB
    13.09.2012 21:01:26 KARAYOLU (34UH7709) İLE ANKARA HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ İZMİR HUB
    13.09.2012 20:45:28 GİRİŞ SCAN EDİLDİ (SUAT AYDIN) İZMİR HUB
    13.09.2012 20:08:13 KARAYOLU (35TN887) İLE İZMİR HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ İZMİR IŞIKKENT SS
    13.09.2012 20:03:21 GİRİŞ SCAN EDİLDİ (SEVİL SARIŞEN) İZMİR IŞIKKENT SS

• UPS'de kargom vardı aynen geldik ama kimseyi bulamadık demişlerdi. MNG kargo da zile bastı aşağı inebilir misin dedi amele kılıklı bir adamdan kargomu aldım. Yurtiçi kargo ve aras kargoyu önerebilirim taşımacılık önemli birşey herkese emanet edilmez.
  • bana amerika'dan türkiye'ye 2,5 günde paket teslim etmiş firmadır. dünyada bunu yapabilecek sayılı şirketlerdendir bi tane paket gitmedi diyede rezil falan olmaz.
  • Valla Ups iyi çalışıyor, koçtaş tan ürün aldım yanlış renk yollamışlar kabul etmedim 5 dakika sonra müşteri hizmetleri aradı özür dileriz bizim hatamız mı diye..

Kuryede sorun olmuş olabilir hizmet olarak iyi ups
  • iyi de tüm gün evdeydım ups ile ilk kez ürün alıyorum genellıkle mng ve aras kullanırım bende kaliteli bir kargo gözüüyle bakmıstım. ikinci kez dagıtıma cıkar lar mı ?
  • Bizim burda bi ups arabası var gece 2 de mal mal hareketler yaparken kaldırımın kenarında olan babaya(küçük direk gibi arabalar park yapmaması için olan demir) çarptı geri geri gelirken tam gerizekalıydı ya
  • yurtdışı ups harıka olabilir ama türkiyedekilerle cogu kişi sorun yasamıs şikayetvardan okudum..
  • Aynen. Ups ülkemizdeki en kötü kargo firmasıdır bence. Bunun nedeni de şubesinin çok az olmasıdır. Yurtiçi, Aras kargonun firma sayısı 10 sa Ups nin 2.
  • barçından ne aldın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtiçi ise teslimatınız kesinlikle kullanmayın ups i.
    Aras kargo öneririm.
    Ama yurtdışı ise harikadır. Fedex ile birlikte.

UPS REZİLLİĞİ!
  • Upsden şu ana kadar hiç sorun yaşamadım .Senin durumun büyük ihtimalle kargon dağıtımda yetişmemiştir 2.ye çıkartırlar en kötü merkezlerini ara bilgi al.
  • o şubelerin yaptığı hıyarlık yurtiçi, ptt, aras, mng hepsi yaptı bana geldik bulamadık olayını. kulağından tutup getircem en sonunda.
  • eğer saatlere bakarsan adam elindeki terminal ile dağıtıma çıktığını söylemiş. sonra da şube içinden hiç dışarı bile çıkmadan tüm kargolara alıcı geciktirmesi demiş. çünkü 2 dakika içinde alıcı geciktirmesi denmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

barçından ne aldın ?

nerden anladın barçın oldugunu ben mı göremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wait4it

eğer saatlere bakarsan adam elindeki terminal ile dağıtıma çıktığını söylemiş. sonra da şube içinden hiç dışarı bile çıkmadan tüm kargolara alıcı geciktirmesi demiş. çünkü 2 dakika içinde alıcı geciktirmesi denmiş...

ya eve hiç ugramamıs mı yani?ıkı dakıka nasıl oluyor dedım bende çünkü şube bizim eve en az bir yarım saat ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gothic_metalic

quote:

barçından ne aldın ?

anlarım kardeş ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

barçından ne aldın ?

Hocam İzmir'de olduğundan ve ups kullandığındandır.
  • quote:

quote:

quote:

barçından ne aldın ?

anlarım kardeş ben

iki gün önce star wars adidas t-shirtlerden birini aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hachi-kyu-san

UPS'de kargom vardı aynen geldik ama kimseyi bulamadık demişlerdi. MNG kargo da zile bastı aşağı inebilir misin dedi amele kılıklı bir adamdan kargomu aldım. Yurtiçi kargo ve aras kargoyu önerebilirim taşımacılık önemli birşey herkese emanet edilmez.

mng den 4 tane kargo sipariş aldım hepsi çok iyi insanlar baya ilgilendiler.

yurtiçinden kargo aldım herif kimliğimi fırlattı yani o kadar karaktersiz insandı kavga çıkarıcaktım az daha.

bulunduğun yerin insanına göre değişir bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wait4it

eğer saatlere bakarsan adam elindeki terminal ile dağıtıma çıktığını söylemiş. sonra da şube içinden hiç dışarı bile çıkmadan tüm kargolara alıcı geciktirmesi demiş. çünkü 2 dakika içinde alıcı geciktirmesi denmiş...

ya eve hiç ugramamıs mı yani?ıkı dakıka nasıl oluyor dedım bende çünkü şube bizim eve en az bir yarım saat ..

evet uğramamış. yarın şubeyi ara söyle. "2 dakika içinde nasıl alıcı geciktirmesi oluyo, kayıtlarda öyle gözüküyor. bugün gün içinde kargomu bekliyorum" de onlar hallederler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.