Teğmen
24 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
360399 Gün Cezalı
357435 gün 19 s. kaldı
Gönderileri
Merhaba, islemcim intel core 2 duo e 6700 ekran kartim nvidia geforce 210. Windows 7 kullaniyorum. Eskiden kasma sorunu yasamadigim oyunlarda fm 12 pes 13 gibi oyunlarda kasma yasiyorum. Bunun sebebi nedir ? Surekli advanced system care ile bakim yapiyorum ve virus taraması yapiyorum. Format bu sorunu cozer mi ? Teşekkürler. .

DORİTOS + HOŞBEŞ ÇİLEKLİ
..

Lütfen şu siteyi satın alarak, hem hiçbir şeyden anlamayan hem de saçma sapan cezalar veren yönetime yol versin.

Beyler bunu kim çizdi ve bu aslan muhabbeti nerden geliyor ilk gördüğümde en az 10 dakika haykırarak güldüm
Üstte de konusu bulunan Kanser ile savaşan ve tanıdığımız olan Efe bugün hayatını kaybetmiştir.

Türkiye'de bir ilik bulunamıyor ve aktarılamıyor, çok gelişmiş tıp.
Beyler karnımız acıktı 17 TL limit var kardeşimle birlikte ne yesek pizza istemiyoruz. Doyurucu olsun.
Arkadaşlar, IDE girişli 40 gb hard diski okurken sata 2 girişli 250 gb hard diskimi bazne okuyor bazen okumuyor. Bir kere okuduğunda sorun çıkmıyor ama çok yüklendiğinde hard diske kayboluyor hard disk. Sata kablosunda veya hard diskte problem yok denedim. Sorun sizce nedir ben anakartta sorun olduğunu düşünüyorum diğer sata 2 girişlerinde de aynı problem var bazen okuyor bazen okumuyor.
19 Ekim 2011'de 24 şehit verdiğimiz saldırıyı unutmayıp, sitenin logosuna Türk Bayrağı koyan "Citizen" teşekkürler.

Muhteşemsin.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.720
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 13.146 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.