Şimdi Ara

Upload hız limitlerinin kalkmasını ister miydiniz? O zaman bize katılın! (Sınırsız Upload Derneği) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
6
Favori
32.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
347 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ADSL'in iyisine sahip olanlar en fazla 2.5 Mbps Upload görebilir. Bunun için santrale yakın olmak ve AnnexM modülasyonunu kullanmak gerekir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Hayır. YAPA Santralinin dibinde olmak zorunda değilsiniz. YAPA Bölgesinde olan her kullanıcı, uzaklığa bağlı olarak YAPA'dan faydalanabilir. Santralden uzak olupta, 35 Mbps Download, 13 Mbps Upload alanı görmüştüm.

• Ben almanyada yasiyorum. bu konunun aslina bakarsak benle hic ilgisi yok. ama ben bunu destekliyorum cünkü internet özgürlüktür.
    Eve daha server kurmadim. düsünmüyo degilim uploadi 50 ye cikarayim belki :D
    Upload hız limitlerinin kalkmasını ister miydiniz? O zaman bize katılın! (Sınırsız Upload Derneği)
    modemde SNRler 6,3 gibi bi degerde olmasina ragmen en ufak bi problem yok.. hic kesilme problemi yasamadim. adsl ile 2 mbps veriyorlar burda uploadi bir problemleri olmuyor. kaldirmiyo bilmemne demeyi birakalim da.. Bunuda yükselttirmenin pesine düserken AKK Gibi bunada kota gelmemesini saglayalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaanDE34 -- 23 Mart 2019; 22:36:10 >

• Ben neden alamıyorum o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Çünkü vermek istemiyor olabilirler. VDSL, en fazla 600 metre mesafeye kadar dayanır. Santralin dibinde olmak zorunda değilsiniz YAPA için.

Ayrıca belki siz YAPA ADSL bölgesinde bulunuyorsunuzdur. O yüzden hız değerleriniz düşük

• 1700 metre uzaklığım santrale yapa heryerde işe yaramıyor.

• Vdsl’de adsl’de aynı değerde fazlasını ikiside vermiyor. İş yapada değil iş santrale yakın olmakta.

ADSL https://i.hizliresim.com/nQ0OXV.png

VDSL https://i.hizliresim.com/v6WjOz.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 23 Mart 2019; 23:8:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Allah razı olsun hocam şu yazdığınızı görene kadar konuyu ciddiye almayı düşünüyordum DERNEK yazısını görünce az bir olsun olsun değiştirilir o bile demiştim kendi kendime
    Hocam ne demek, Allah sizden de razı olsun. Bu internet konularını önemsiyorum. O yüzden böyle çocukların elinde heba olmasını istemiyorum.

Orada kocaman İnternette kotaya, kısıtlamaya, düşük hıza, fahiş fiyatlara hayır kampanyası var, bu çocuk inadına insanların emeklerini hiç etmek için uğraşır gibi kendi çektiği abuk videolarla konular açıyor. Bunun maksadı belli, Youtuber olmak.

Hala gülüyorum. Çocuk adama kötü bir büyü yapılmış
    https://forum.donanimhaber.com/bana-kotu-bir-buyu-yapildigini-anladim-bununla-ilgili-video-bile-cektim-ve-anlattim--137600035?

Arkadaşlar aman, bu çocuklara prim vermeyin Allah aşkına.

• Asimptot kullanıcısına yanıt
    Kardeşim "İnternette Kalite Hareketi" diye bir kuruluş zaten var ama ben yan alternatifini açmak istedim çünkü benim onlardan farkım, sadece Upload ve Düşük fiyatlara odaklı olmamızdır. Ancak, "İnternette Kalite Hareketi"ne rakip değilim hatta, kendi sayfamda onların reklamınıda yapıyorum. Amaç YouTube değil, Upload limitlerinin kalkması. Seni bu forumdan banlamaları lazım. Adamı sinir hastası etmek için hertürlü kaşınıyorsun. Sırf forum kural ihlali yememek için küfür etmiyorum. Şükret.

• Asimptot kullanıcısına yanıt
    Ayrıca 20 yaşında birine "Çocuk" diyemezsin. Ben 1999 doğunluyum. Aradan bir 10 sene daha geçecek ve 30 yaşıma geleceğim. Ondan sonra tekrar bu konuyu açtığımda yine saçma sapan bana "Çocuk" mu diyeceksin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E96D116AC

sonrada evinizi server olarak kullanın internete biz giremeyelim bomboş konu
    Onun da çözümü var. Günlük 50 gb kota koyarsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ihtiyacım yok. İhtiyacı olan da parası neyse verir kullanır. 159TL Superbox sınırsız gayet uygun.

• Düzenleme: Yorumumu bıraktıktan sonra konuda ki diyaloglara bir baktım da çok ciddiyetsiz bir ortam. Mesajımı silme kararı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1312K -- 24 Mart 2019; 0:16:15 >
  • Karayollarındaki hiz limitleri sandim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Faydalı konu,
    Tamamen kalkması çok zor ama ortalama 25_40 mbps arası olursa şimdilik yeterli olur diye düşünüyorum.
    O hızları download da bile gören yok ülkede.. Size upload hakkı vereceklerine milletin download hız sorununa çözüm bulsunlar yatırım yapsınlar daha iyi. Santrale yakın olanlar bütün interneti sömürürken uzaktakilere ping sorunu, hız düşümü vs mağdur edilmeyecek şekilde düzenlenmesi gerekiyor hızların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 24 Mart 2019; 3:35:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Benim internet hattim 1024 KBps upload kopma oluyor baglanmiyor baglanti zayif kaliyor. indirme hizim da 4 MBps gecmiyor Upload ADSL sikintili oluyor.
    Senin hattın sıkıntılıysa millete ne ki bundan. Adamın hat değerli kaldıracak kapasitededir upload hızının da yükselmesini istiyor. İnternetteki sıkıntının yanı sıra düşünce yapınızdaki sıkıntı daha büyük.

Upload hız limitlerinin kalkmasını ister miydiniz? O zaman bize katılın! (Sınırsız Upload Derneği)

24 mbps download hızındaki hatta 18 mbps upload hızını aldığım için HADIMKÖY de internet sıkıntıya düşmüş.. Böyle bir mantık var mı yahu

• Elinize sağlık. Konuyu diğer büyük internet hareketi ile birleştirirseniz çok daha iyi olurdu.
  • en son akk-akn. ye destek verdikten sonra 2,5 ay internet sorunu yaşadım :)
    siz hiç 0 (sıfır) upload gördünüz mü ?
    20 seneye yakın internet kullanırım ilk defa 0 upload gördüm ( 5 mbit down./ 0 (sıfır) upload)

şimdi ise 10 mbit download / 650 kbit upload alabiliyorum ve her an bu da gidebilir (önceden ise 14 mbit down. / 700 kbit alıyordum)
    ha bunu da kavga dövüş ancak aldım
  • Bırak kampanya felan olmasın. kota kalksın dedik giren bize oldu :D adamlar 2-3 katı fiyat cekiyorlar artık tarifelere.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.