Şimdi Ara

Upload hız limitlerinin kalkmasını ister miydiniz? O zaman bize katılın! (Sınırsız Upload Derneği) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
6
Favori
32.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
347 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • upload hızından önce prime time da yetersiz kalan bandwidth in çözülmesi. bundan 10 sene önce burada nelerin kavgasını verdik biz doğru dürüst bişey değişmedi.
  • erco35coast kullanıcısına yanıt
    Hala boş konuşuyorsun kardeşim birde bilgim var diyorsun. Zaten böyle çok bilmişler yüzünden değilmi bizim ülkece problemimiz? Hatta yük biner ne biçim bir saçmalık? Elbette upload yaparken download etkilenir bunun hızla alakası yok, şu anda da etkileniyor zaten dsl sistemlerin genel sorunu bu. Senin 50 megabit uploadın olsun sen upload etmediğin sürece download'a hiçbir zararı olmaz. Akk kalkınca pingin arttığını söylemişsin oda ayrı bir saçmalık. Pingin artması akk kalkması yüzünden olmadı. Senin bilmediğin arka planda neler dönüyor, sansür sistemi uygulaması yüzünden pingler artıyor, gereksiz yere dolaşımdan ping artıyor, yurtdışı çıkışındaki sorunlar yüzünden ping artıyor.

Senin mantığına göre ülkede hiç bir şey yapılmasın çünkü her şeyin bokunu çıkaran insanlar var. Sevmediğin şeylere bakmamak senin elinde kimse kafana silah dayamıyor kardeşim. Maalesef sizin gibi düşünenler yüzünden hayattan soğuyorum ülkeme olan inancımı kaybediyorum..
  • Yurtdisinda sinirsiz upload hizi nerede var? Maksimum simetrik baglanti verirler, mesela Polonya icin konusursam 900mbit download 900mbit upload var, ama tamamen limitsiz diye bir kavram hic bir yerde duymadim. Almanya'da ayni sekilde. Su an evimde Vodafone 1 Gbit internet var ama upload hizi 40mbit. Ha aylik ucreti cok ucuz o ayri konu. Burada da simetrik baglanti daha bulamadim
    .
  • ya bırakın bu işleri.Kotasız internet dediniz dediniz fiyatlar 3 katına çıktı.
    Şimdide sınırsız upload ayağına fiyatları yine baltalayıp internet kullandırmaz hale getireceksiniz sonunda :)

Siz kime çalışıyorsunuz anlamadım kullanıcı tarafındamısınız yoksa ıss tarafında mı,yok size destek mestek :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

ya bırakın bu işleri.Kotasız internet dediniz dediniz fiyatlar 3 katına çıktı.
    Şimdide sınırsız upload ayağına fiyatları yine baltalayıp internet kullandırmaz hale getireceksiniz sonunda :)

Siz kime çalışıyorsunuz anlamadım kullanıcı tarafındamısınız yoksa ıss tarafında mı,yok size destek mestek :))
    Fiyatlar artmayacak, bunada karşı çıkacağız. Sınırsız Upload'tan kastım, altyapının desteklediği kadar Upload'ı direkt vermektir. Bunu yapmıyorlar işte... Yapmaları lazım artık.
  • Ula bir yürü git..!

Senin gibilerin online oyun zevki yüzünden AKK kalsın eylemi hepimizin içine kaçtı

Şimdi birde sınırsız upload çıkarmayın başımıza fiyatları 4e katlayacaklar.

Bence AKK isteyenlerle istemeyenler ayrılsın kardeşim. Parası olan akk olmadan kullansın.

Sizin ergenliğinizin faturasını ödemek istemiyorum
  • İşin latifesi tabi,kullanıcı çıkarlı her duruma her zaman destek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Ula bir yürü git..!

Senin gibilerin online oyun zevki yüzünden AKK kalsın eylemi hepimizin içine kaçtı

Şimdi birde sınırsız upload çıkarmayın başımıza fiyatları 4e katlayacaklar.

Bence AKK isteyenlerle istemeyenler ayrılsın kardeşim. Parası olan akk olmadan kullansın.

Sizin ergenliğinizin faturasını ödemek istemiyorum
    Hayır! Uygun fiyat olacak ve Upload sınırı kaldırılacak! O kadar! Bu bir emirdir yoksa asker ordusuyla Türk Telekom'a basmak zorunda kalmayalım...
  • AKK kalksın kalksın dendi ne oldu? AKK kalktı kalkmasına ve internet tarifelerine %100 zam yapıldı.Şimdi Upload hızı artırılırsa yapacakları zammı düşünmek bile istemiyorum zira adamlar bir fırsat olsada zam yapsak diye bahaneye bakıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07_SeRHaT_07

AKK kalksın kalksın dendi ne oldu? AKK kalktı kalkmasına ve internet tarifelerine %100 zam yapıldı.Şimdi Upload hızı artırılırsa yapacakları zammı düşünmek bile istemiyorum zira adamlar bir fırsat olsada zam yapsak diye bahaneye bakıyorlar.
    Yanlış mantıkla düşünüyorsunuz. Şöyle düşünün; Şimdi AKK kalkınca fiyatlara %100 zam geldi doğru ama Upload limitlerini kaldırdığımız zaman, fiyatlar dahada artacak ve müşterilerin alamayacağı kadar pahalı olacak. Bu durum, müşteriler ile İnternet Servis Sağlayıcılar arası ciddi bir kaos'a sebebiyet verecek ve savaş çıkacak. Savaşı da biz müşteriler kazanacağız ve fiyatları ucuzlatmak zorunda kalacaklar ancak Upload limitsiz olacak!

Bizim Türk milleti yumuşak değildir böyle konularda. Eğer Upload limiti kalktı diye fiyatları çok arttırırlarsa, müşteriler onların bu fiyatlarını kaldıramaz, direkt dalarlar valla. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem the mixer -- 25 Mart 2019; 11:19:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem the mixer

Yanlış mantıkla düşünüyorsunuz. Şöyle düşünün; Şimdi AKK kalkınca fiyatlara %100 zam geldi doğru ama Upload limitlerini kaldırdığımız zaman, fiyatlar dahada artacak ve müşterilerin alamayacağı kadar pahalı olacak. Bu durum, müşteriler ile İnternet Servis Sağlayıcılar arası ciddi bir kaos'a sebebiyet verecek ve savaş çıkacak. Savaşı da biz müşteriler kazanacağız ve fiyatları ucuzlatmak zorunda kalacaklar ancak Upload limitsiz olacak!

Bizim Türk milleti yumuşak değildir böyle konularda. Eğer Upload limiti kalktı diye fiyatları çok arttırırlarsa, müşteriler onların bu fiyatlarını kaldıramaz, direkt dalarlar valla. :)

Alıntıları Göster
    Hindistan'da ulaşıma zam yapıldı yapılan protestolara dayanamayan ulaşımdan sorumlu bakan istifa etmek zorunda kaldı,Bulgaristan'da yapılan zamlar nedeniyle protestolara dayanamayan başbakan yardımcısı istifa etti.Fransa'da gösterilere yol açan benzine zam tasarısı iptal edildi.Burada neredeyse hergün herşeye zam geliyor ve ne istifa eden nede sesini çıkartan var.O yüzden son söylediklerine katılmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07_SeRHaT_07

Hindistan'da ulaşıma zam yapıldı yapılan protestolara dayanamayan ulaşımdan sorumlu bakan istifa etmek zorunda kaldı,Bulgaristan'da yapılan zamlar nedeniyle protestolara dayanamayan başbakan yardımcısı istifa etti.Fransa'da gösterilere yol açan benzine zam tasarısı iptal edildi.Burada neredeyse hergün herşeye zam geliyor ve ne istifa eden nede sesini çıkartan var.O yüzden son söylediklerine katılmıyorum.

Alıntıları Göster
    Benim gibi sesini çıkaranlar olacaktır.
  • Bu milletten bi cacık olmaz. Anca köstek olurlar ama sonucundan faydalanmaya gelince de tepe tepe kullanırlar.

Yüksek upload benim pek fazla işime yaramaz ama kampanyayı destekliyorum.

24 download 24 upload olsa fena olmazdı mesela. Şu anda benim 3mbps upload

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kota kalksın diye ağladınız, sonunda internet fiyatları fırladı. Şimdi de upload mu başladı? 3 Tane aboneliğim var, şu saçma kota muhabbeti yüzünden şimdi her ay cebimden 100 lira fazla internet ödüyorum. Bunların 2 si AKN yi bile geçmeyen hatlardı.

Anlayamadınız bir türlü. Bu ülkede kazıklanmadan bir hizmet almak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem the mixer

Alıntıları Göster
    Bak döverim seni

Ortalığı karıştırma daaa! Biz böyle mutluyuz. Sen nete ne yüklicen bakim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Bak döverim seni

Ortalığı karıştırma daaa! Biz böyle mutluyuz. Sen nete ne yüklicen bakim

Alıntıları Göster
    YouTube kanalım var, içerik üreticisiyim. Videolarım en az 1080p, en fazla 4K çözünürlüğündedir. VLOG, Teknik videolar ve eğlence amaçlı içerikler üretmekteyim. Aynı zamanda 1080p 60 FPS (20.000 Bitrate) stabil kaliteli, hareketli oyun sahneleri olmasına rağmen asla görüntüde en ufak çamurlanma olmayan, kaliteli oyun yayınları yapacağım eğer Upload limiti kalkarsa.
  • Bugün önemsiz görsek de sunucular aracılığıyla oyun dönemine geçtiğimizde upload bizim için önemli olacak, kamuoyu baskısı her zaman kazanır unutmayınız.

• kerim35 kullanıcısına yanıt

• Kesinlikle böyle birşey olsun istemiyorum.
    Hatta download limiti de geri gelsin. Adamlar ayni tarifeye 2 kat 3 kat fiyat çaktı. Sozde limitsiz download adı altında.
    Allah bunların bin belasını versin.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.