Şimdi Ara

Unutma unutturma!Zalime merhamet mazluma ihanettir! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
7
Favori
11.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
517 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Anor~

Kapasite yetmiyor dediğimizde alınıyorsun sonra işte.

kimin kapasitesinin yetmediği çok açık aslında.

söylemeye gerek duymuyorum ben.

bana fikrinle konuş.

demegojiye karnım tok.

fikrin yoksa da benimle konuşma boşuna.

• ozoz15 kullanıcısına yanıt
    Koca 1 sayfa fikir yazdım daha ne yazayım. Hazır mhp'lisin. Sana şunu sorayım.

Türkeş, Adnan Menderesi neden astı?

Menderesi işlediği hukuki olarak kanıtlanan suçlar nedir?

Bahçeli bu suçların aynısının şu anda da işlendiğini düşünüyor mu?

Saatlerce fikir değil gerçekleri anlatıyoruz. Ama mercimek ile aynı olan kapasiteniz aşgılayamıyor.

Demagoji nedir fikrin bile yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Koca 1 sayfa fikir yazdım daha ne yazayım. Hazır mhp'lisin. Sana şunu sorayım.

Türkeş, Adnan Menderesi neden astı?

Menderesi işlediği hukuki olarak kanıtlanan suçlar nedir?

Bahçeli bu suçların aynısının şu anda da işlendiğini düşünüyor mu?

Saatlerce fikir değil gerçekleri anlatıyoruz. Ama mercimek ile aynı olan kapasiteniz aşgılayamıyor.

Demagoji nedir fikrin bile yok.

bana şöyle üstten üstten konuşabilecek kimsin, bu hakkı nerden buluyorsun gerçekten değişik.

algılama konusunda nasıl biri olduğunu şu sorduğun sorulardan anladım.

sıkışmaya başlayınca bana sorduğun şu sorulara bak.

ben şu andan bahsediyorum ama senin şu andakine fikrin yetmediği yada itiraf edemediği için sorduklarına bak.

bilmiyorum neden astı. ben fikrim yoksa yok diyebilenlerdenim.

bahçeliyide tanımam türkeşide tanımam.

ben fikirlere ve hareketlere bakarım.

söylemlere bile bakmam.

sen Atatürke düşman Atatürkçülere laf ettiğim için ne kadar alındın değilmi.

bence biraz Atatürkçüyüm diyerek hdp ile ittifak yapanlara kafa yormalısın.

çünkü bu devleti bunlardan kurtaracağız diyerek nutuk atanlar onlar şuan.

eğer ki gerçek Atatürkçülüğe dönsünler, Atatürkün kurduğu ülkeyi yıkmak isteyenlerle beraberliği kesip mücadele etsinler

ozaman onlarada destek çıkarım ben.

ama sen bunu yapamazsın.

o dediğin kapasite bence sende yok.

• ozoz15 kullanıcısına yanıt
    Anlamıyorsun abi anlatıyoruz anlamıyorsun,

Sana ödev, aç oku Menderes nelerle suçlanmış.

Şu an sence Menderesin dönemiyle bir benzerlik var mı?

2. Ülkücü hareket bu durumda hangi safta yer almış? Şimdi sence hangi safta?

Bunları açık açık yazarsam ilk şikayetle silivrideyim o yüzden açık açık yazamıyorum. Taşıdığın o beyni azıcık kullan ve söylediklerimi bir bak acaba haklılık payım çok az da olsa var mı, diye bir kendin gör?

Ama yok kafa taş. O yüzden direk inkar. Bir sen milliyetçisin herkes terörist.

• quote:

Anlamıyorsun abi anlatıyoruz anlamıyorsun,

Sana ödev, aç oku Menderes nelerle suçlanmış.

Şu an sence Menderesin dönemiyle bir benzerlik var mı?

2. Ülkücü hareket bu durumda hangi safta yer almış? Şimdi sence hangi safta?

Bunları açık açık yazarsam ilk şikayetle silivrideyim o yüzden açık açık yazamıyorum. Taşıdığın o beyni azıcık kullan ve söylediklerimi bir bak acaba haklılık payım çok az da olsa var mı, diye bir kendin gör?

Ama yok kafa taş. O yüzden direk inkar. Bir sen milliyetçisin herkes terörist.

küçük kibar abidesi.

sana başından beri cevap veriyorum adamsın diye.

sana Atatürkçüyüm diyenlerin hdp ile ittifakını sorunca devrelerin yandı onun acısıyla yanıp tutusuyorsun anlaşıldı.

sen bana Atatürkçüyüm diyerek çavbellalarla milliyetçilik yapanları savunacağım diye kılıktan kılığa girme boşuna.

beyninin sözde Atatürkçü ama özünde Atatürkün kurmuş olduğu ülkeye düşmanlar tarafından kullanılmasına izin vermenin

şoku içerisinde bana alimlik taslama boşuna.

senin ne olduğun çözüldü.

ben mhpyi desteklediğimi söyleyebilme cesaretini gösteriyorum farkındaysan direk söyledim.

senin ne olduğun, kimi destekleğidin, ne anlatmaya çalıştığın belli değil.

aynı Atatürkçüyüz diye diye Atatürkün kurmuş olduğu ülkeyi bölmeye çalışanlarla kolkola seçim kazanıp sevinenler gibi.

millet yemiyor ama işte.

ama siz anca kendinizi milletin karşısında çok akıllıyız diye kandırıp durun.

• Mekanları cennet olsun yiğitlerimizin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mekanları cennet olsun. Daha sonra Osman Pamukoğlu isimli bir generql Hakkari yuksekovaya atanmıştır. Savaşın en şiddetli olduğu yıllardır 1991-1994 arası.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 16 Eylül 2020; 16:5:11 >

• Devlet devlet olsa idi korurdu askerini. Resmen ölüme göndermişler. Arkasında önünde zırhlı araçlar olur. Eskortluk yapan askeri araçlar olur. Bu şekilde asker mi gönderilir. Teröristlerin yerleri belli yurtları belli. Siyasi irade olsaydı terör bitirilirdi. Şİmdi Suriye'de terör devletçiği kuruluyor. Biz karşıdan izliyoruz. Abd'den korkuyoruz. Abd binlerce tır silah gönderiyor. Bizimkiler bir gece ansızın masalıyla bizi kandırıyor. Benim kanıma dokunuyor sizin dokunmuyor mu? Irak'ta Barzanistan'ı kabul ettik, ülkemizde temsilcilik açıyor. Sıra Suriye'ye geldi. Yakında pyd ile pkk farklı onları muhalif olarak kabul ediyoruz diyebilir akp hükümeti. Bop'un eş başkanının Diyarbakır ile ilgili sözlerini dinleyin. Ne demek istiyorsun diyen yok. Herkesi aptal yerine koyuyorlar. Pkk dediğin örgüt devlete düşman değil mi? Neden gariban askerlere kurşun sıkıyor. Hiç, bir millet vekili, bakan, başbakan ya da cumhurbaşkanına suikast girişimi olmadı. Sanki aralarında anlaşma var gibi. Pkk terörünü devletin istihbaratının kullanmadığı ne malüm. 40 yıldır terör bitirilemez mi ya? Bu işte bir iş var. 7 haziran ve kasım seçimlerini hatırlayın. Akp tek başına iktidar olamadığında yaşanan süreci hatırlayın. Bir anda bombalar patladı , terör eylemleri hortladı. 400 millet vekilini verin bitsin bu iş dendi. Millet tehdit edilmedi mi? Neydi o günkü yaşananlar. Seçimler yenileniyor. Yenis eçimlere kadar bombalar patlıyor. Yeni seçimde Akp istediğini alınca bir anda terör eylemleri kesiliyor. Milleti aptal yerine koymayın. Kimse de sorgulamıyor, sormuyor bu durumu. Aga bu nedir diyen yok. Çünkü korku imparatorluğu yaratılıyor. İnsanlar işiyle, canıyla, malıyla korkutuluyor. Bir gün gelecek o günün tanıkları akp tarih olup gittiğinde o günleri hatıratlarında yazacak. Bizler de neler yaşandığını dehşet içinde dinleyeceğiz. Bu hükümet masum değil. Heleki hendek olayları, Oslo görüşmeleri. Bop eş başkanlığı. Dış politikada izlenen politikalar. Hepsi Türkiye Cumhuriyeti'ni yıkmaya yönelik. Akp truva atı gibi çalışıyor.

• Do Bemol Kerim kullanıcısına yanıt

Subay mısın? Kimsin sen? Unutma Türk subayları senin derin dediğin düşünceye sığ diyor :)

• Allah rahmet eylesin

• Ruhları şad olsun.

• Allah rahmet eylesin, ruhları şad olsun şehitlerimizin

• Olayı çok iyi hatırlıyorum. Allah pkk lıların pkk ya sempati duyanların belasını versin, kan kusarak canını alsın. Cehennemde ebediyen yanarlar inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wswswq -- 16 Eylül 2020; 18:29:22 >
  • konu başlığı düşmana merhamet vatana ihanettir olarak değiştirilmeli. Açılım adı altında kimlerin neler yaptığını da unutmadık unutmayacağız. Açılımcı hainler sizi.

• dalga geçilen konya ve yozgat nüfusa göre en çok şehit veren iller

• Rabbim cümlesine rahmet eylesin, kansızlara da fırsat vermesin..

• Allah gani gani rahmet eylesin.Mekanları nur olsun.

berkin denen teröristi bile savunan ülkeden hiçbir şey beklemiyorum. Allah yardımcımız olsun..

• Bütün Şehitlemizin ruhu şad olsun

• Ruhları şâd , mekanları cennet olsun. Gözlerim doldu.
    Alçak hainler bu yaptıklarının cezasını hem dünyada hem ahirette çekecekler.
    Zalimler için yaşasın cehennem!!

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.