Şimdi Ara

Unutma unutturma!Zalime merhamet mazluma ihanettir!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
7
Favori
10.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 82
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 33 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 449
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 82
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • x2yk (1 mesaj) ø (1 mesaj) VeNoM (1 mesaj) omfarcan (1 mesaj) mcake± (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (59 mesaj) Mobil (25 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (59 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Unutma unutturma!Zalime merhamet mazluma ihanettir!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    432 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ~Anor~

Hdp ile ilgili yorumum ilk mesajda var, diyorum ya anlama sorunun var.

Hdp çözümü basit
    Düşür siyasi suçluların vekilliklerini? Düşmez neden? İşte onun cevabı sarayda.

Doğuda operasyon? Şu an bir güneydoğu ilinde ikamet ediyorum. Valla hayat günlük gülistanlık burada. İzmirde ben bu kadar sosyal yardım görmedim, halka devlet dlei gibi para dağıtıyor.

CHP fetöye sahip mi çıkmış? Adam fetö gelmesin diye Yırttı kendini. Başörtülü bacılarım üniversiteye giremiyor algısı yapıldı.

Hangi ulusal çıkar için MHP baston oluyor?

Büyük oyun neymiş? Üst akıl MHP söylesin de öğrenelim?

algılama sorunun yine sende var.

geriye dönük yazdıklarımda cevabım var ama kendinde olanları bana atıyorsun.

hdpnin başındakini aldılar içer en başta chpden çıktı ciyaklama.

bunu neden sorgulamıyorsun. avrupa birliği ülkeleri hemen bizi tenkit ediyor.

bunları alıp partiyi kapatınca insan hakları diye sözde aydınlar ülkeyi uluslararası areneda zor duruma sokuyor.

sen bunları bilmiyormusun. biliyorsun da işine gelmiyor işte.

fetö gelmesin diye yırttı en başta doğru. sonrasını yine teğet geçtin bak.

sonrasında sırf muhalif oldular diye bunlara sahip çıkan chpli vekiller oldu bir araştır sor bak ya.

doğuda devlet operasyon yapmıyor öylemi. parayla susturuyor yani.

mhpnin ulusal çıkarlara sahip çıkmadığını söylediğin için artık seninle tartışmıyorum.

boş bir herşeye muhalif ayağına yatan birisin.

• Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Ruhları şad olsun...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj

Mhpnin kurucusu bile darbecidir. 1960 darbesini yapan ekipte bildiriyi okuyan türkeştir. Zamanında nasıl oldu da zindanlarda çürümedi hayret gerçekten. Gerçi erken öldü kenan evren kadar yaşasa onunda rütbesi er olurdu şerefi iki paralık olurdu.

Hdp masalını boşverin ya. İstenirse 50 kere kapatılırdı. Dehap, Bdp, hadep gibi partiler kapatılırken chp ve ab ülkeleri yoktu bir anda mı çıkıverdiler? Parti kapatmak anayasa mahkemesinin işi. Yargıtay başsavcısı resen bile davayı açabilir. Kapatmamak için bahaneler uydurup duruyorsunuz. Kapatılırsa kürt oyları gider ve sürekli hdp gibi siyasi olarak kullanabileceğin eleman gider.
    Hepsini salla siz ne zamandır karar verirken muhalefetin tepkisine bakar oldunuz? Akp ile ortak değilken senin mhpyi akp bir kere bile takmış mı?

|
    |
    ozoz15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Mhpnin kurucusu bile darbecidir. 1960 darbesini yapan ekipte bildiriyi okuyan türkeştir. Zamanında nasıl oldu da zindanlarda çürümedi hayret gerçekten. Gerçi erken öldü kenan evren kadar yaşasa onunda rütbesi er olurdu şerefi iki paralık olurdu.

Hdp masalını boşverin ya. İstenirse 50 kere kapatılırdı. Dehap, Bdp, hadep gibi partiler kapatılırken chp ve ab ülkeleri yoktu bir anda mı çıkıverdiler? Parti kapatmak anayasa mahkemesinin işi. Yargıtay başsavcısı resen bile davayı açabilir. Kapatmamak için bahaneler uydurup duruyorsunuz. Kapatılırsa kürt oyları gider ve sürekli hdp gibi siyasi olarak kullanabileceğin eleman gider.
    Hepsini salla siz ne zamandır karar verirken muhalefetin tepkisine bakar oldunuz? Akp ile ortak değilken senin mhpyi akp bir kere bile takmış mı?

dediğim gibi

hdpkkyı görmezlikten gelip mhpye her fırsatta saldırdığın için

mhpyi ulusal çıkarlara sahip çıkmamakla itham ettiğin için

senin hiçbir söyleminle tartışmayacağım.

çünkü senin ne olduğun belli değil.

• Yüzbaşı
    540 Mesaj

Mhp'nin kime ne faydası olmuş? Başındaki adamın nereden geldiği bile belli değil. Üçlü koalisyondan çekilip iktidarda olmayı bile becerememiş birisi.

Ulusal çıkar dediğin ise akp politikalarının stepneliği ise mhp anca dedikleri gibi baston olur. 5 sene önce ver bilali al hilali diye bağıran adamlar akp ile kanka. Zamanında o partiye 2 kere oy vermiştim kafama tüküreyim.

Sizin hdp ile bir düşmanlığınız yok. Dışarıda hdplilerin geldiği yerde mhplilerin karşısına çıktığını hiç görmedim.

|
    |
    ozoz15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Mhp'nin kime ne faydası olmuş? Başındaki adamın nereden geldiği bile belli değil. Üçlü koalisyondan çekilip iktidarda olmayı bile becerememiş birisi.

Ulusal çıkar dediğin ise akp politikalarının stepneliği ise mhp anca dedikleri gibi baston olur. 5 sene önce ver bilali al hilali diye bağıran adamlar akp ile kanka. Zamanında o partiye 2 kere oy vermiştim kafama tüküreyim.

Sizin hdp ile bir düşmanlığınız yok. Dışarıda hdplilerin geldiği yerde mhplilerin karşısına çıktığını hiç görmedim.

dediğim gibi

hdpkkyı görmezlikten gelip mhpye her fırsatta saldırdığın için

mhpyi ulusal çıkarlara sahip çıkmamakla itham ettiğin için

senin hiçbir söyleminle tartışmayacağım.

çünkü senin ne olduğun belli değil.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
bankalar.org
Bitcoin
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.