Şimdi Ara

UNTIL DAWN | Only On PlayStation 4 (Türkçe) (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.003
Cevap
18
Favori
69.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MambaVino

Arkadaslar yorumlara bakiyordumda bazi spoilerlara rastladigim icin okuyamadim bu oyunu almayi dusunuyorum korku filmlerini severim oyun sizce guzel mi birde oyunda multiplayer modu varmi ?

Multi modu yok malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitirdim
    Sam ve Chris kurtuldu sadece çok kötü kararlar verdim
    acaba bir kaç kez daha bitirsem mi oyunu satsam mı diye düşünüyorum. Sizce ne yapsam ?

Edit: 5 lira zararla sattım, oyun bir günde bitti zaten. İlerde ucuzlayında alır 4-5 defa bitirir tekrar satarım yada arşiv için saklarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatov -- 12 Eylül 2015; 21:57:11 >
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    Korku filmlerini seviyorsan mutlaka almalısın. Multi modu yok ama 2-3 kere bitirmelik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bitirdim bugün gerçekten olağanüstü bir oyun çok tatmin etti beni.Tropy kısmını yapmak istiyorum türkçe olarak nereden bulabilirim.
  • deagle100 kullanıcısına yanıt

oyunda kelebek etkisi dediğimiz olaydan anlıyoruz :) mesela chrisin ölmemesi için ashleye silahı dogrultma ve testere sahnesinde ashleyi seçme yani hep kendini hedef alırsan ashleyde seni ventigo kovaladiginda kapıyı açıyor eğer sen ashleyle chrisin olduğu sahnelerde kendini kurtarmayı denersen ashley zamanı geldiğinde seni kurtarmıyor oyunu bir iki kere bitir ne demek istediğimi anlarsın

• oyunun bitirdim isteyene oyunu satabilirim
  • Oyunu sevenler "exeter" diye bi film var onu izleyebilir..tavsiye ederim fena film değil ..

• Cevaplariniz icin tesekkurler .

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepingforest

Malesef öyle olmuyor değişikliği Chapter 4'de yaptıysanız öyle kalması için o bölümden itibaren oynamanız lazım. Yani chapter select yapıp birini kurtarıp tekrar chapter select yapıp ileri atlarsanız onu saymıyor ilk bitirdiğiniz halindeki olayları sayıyor. Toplanabilirlerde aynı şey geçerli değil onda nasıl alırsanız alın hepsini sayıyor.

Anlaşıldı tüm karakterleri öldür/kurtar trophysi icin iki kez bitircez anlasildi. Suan hepsini öldürüyorum,sonra tekrar oynayıp hepsini kurtarirken toplanabilirlikleri toplarim hallederim artik. 3 kez bitirmis olcam oyunu ama deger .

• Oyunu bende satın aldım şuan download yapıyor ilk 10GB indi bir bakayım dedim sadece şunu söyledim kendi kendime oyun yüzyılın oyunu olmuş :) sabırsızlanıyorum download bitsin hemen dalmak istiyorum maceraya
  • Oyunu 2 gün soluksuz oynayıp bitirdim satışa koydum. CD'de kutuda hiçbir çizik, sorun yok. Daha ucuza bulmanız imkansız, almayı düşünüp ilgilenen olursa link;http://forum.donanimhaber.com/m_109812270/f_//tm.htm#109812270
  • UntilDawn in twitter hesabindan atilan tweetlerde UntilDawn2 de hangi karakteri gormek isterdiniz gibi tweet atildi. Yapimcilar 2. Oyunu ya da outlast whistleblower gibi bunda da DLC mi cikaracaklar acaba. Cok merak ettim.

• Tesla_Reyiz kullanıcısına yanıt
    Bu oyun sevildi ve çok sattı yapımcı ve sony de bunu gördüğü için ikinci oyun gelebilir bence dlc cikarmazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DuRuSt_53

Bu oyun sevildi ve çok sattı yapımcı ve sony de bunu gördüğü için ikinci oyun gelebilir bence dlc cikarmazlar

2. oyun gelirse 3 ihtimal var. Ya ilk oyunun öncesinde geçer, ya aynı veya farklı bölgede benzer bir olay geçer. Veya en son oyunu nasıl bitirdiysek onun üzerinden devam eden bir şekilde yeni oyuna başlarız. Tabi son seçenekte ilk oyunu bitirmeyenler konsolunda save dosyası durmayanlar nasıl halledilebilir bilemiyorum.
  • Banada aldıracaksiniz bu oyunu yahu merak etmeye basladim iyice

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Banada aldıracaksiniz bu oyunu yahu merak etmeye basladim iyice

Oyunu kesinlikle tavsiye ederim. Bugün yaklaşık 4 saat kadar oynadım ve 3.bölüme gelebildim henüz arkadaşımla birlikte oynadık ışığı kapatıp seside biraz açtık oyun gerçekten tadından yenmez oldu. Bir kaç sahnede gerçekten korktuğum oldu ama korktukça oyun daha çok hoşuna gidiyor insanın. Grafikleri olsun, senaryosu ve oyunun gidişatı olsun tek kelimeyle kusursuz olmuş.

Bütün PS4 kullanıcılarının kesinlikle denemesi gereken bir oyun.

• Move zorunluluğu varmı oyunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergen_baba

Move zorunluluğu varmı oyunda?

yok
  • Arkadaşlar oyunun içinden çıkan kod ne işe yarıyor yahu ?

Bu arada oyunu Mike, Sam, Ashley, Emily ve Jessica'yı kurtararak bitirdim. Matt, Josh ve Chris öldü. Özellikle Matt'in ölmesine üzüldüm sessiz sakin bi çocuktu Chris'in ölümü ise şok etkisi yarattı bünyede. Ashley'i vurmaya yeltendiğim için Ashley bunu hatırladı ve kapıyı açmadı. Gerçekten görülmeye değer sahnelerden biriydi. Başta uyuz olsamda Mike adamdır ve favori karakterimde Sam oldu Oyunu 2 ya da 3 kez daha bitireceğim gibi duruyor. Tebrikler Supermassive Games, tebrikler Sony.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captain Charisma -- 14 Eylül 2015; 17:21:51 >

• Captain Charisma C kullanıcısına yanıt

Hocam Ash ve Chris'in vurmayı seçme bölümüne gidebilirsiniz. Orada kendinizi seçip vurun tekrar bitirip herkesi kurtarabilirsiniz Chris candır ya
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.