Şimdi Ara

UNTIL DAWN | Only On PlayStation 4 (Türkçe) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
18
Favori
69.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heavy Rain'den sonra hasret kaldığımız bir türdü azıcık Beyond ile gidermiştik bu açlığımızı ama bu oyun tam doyuracak zannımca ve bencede ilgi az nedense forumda daha fazla ilgiyi hakediyor üstelik ps4 exc bi oyun...Son trailer oldukça testere filminden etkilenildiğini gösteriyor biraz daha özgün olabilirdi ama olsun örnek aldıkları film zaten türünde en iyisi o nedenle çok problem yok.
  • Adamlar dümdüz klişe gidiyorlar bu nedenle sorun yok. Yani özgün bir şeyler yapmaya çalışıp klişeye bağlasalardı gıcık olurdum ama adamların amacı zaten belli. Bu tarzı sevdiğim için ben de merakla bekliyorum. Sanırım kamera ile de etkileşimde olacak. O kadar para verdik bi oyun içinde güzelce kullanalım şu kamerayı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar fazla qte olacağını beklemiyordum açıkcası.
  • Konu çok güzel işlenmiş gibi umarım traileri kadar iyi bir oyun gelir karşımıza
  • Umarim basarili bir oyun olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 13 Şubat 2015; 16:17:23 >
  • Çıkar çıkmaz alacağım
  • Hazirandan sonra çıksın, Batman'de yardıracağız o zamanlar.

Script'i aynen Heavy Rain gibi yapmışlar yalnız. Yapılan seçimler senaryo'nun akışını ve finali komple değiştirecek gibi. Bu da 5,6 tane alternatif son getirir. 8 karakterin her birini kontrol ederek hayatta kalmalarını sağlayacağız zaten, çoğu zaman farklı seçimler, hatalar, hatta arkadaşımızı başından vurmamızı ya da kurtarmamızı gerektiren bu sırada ise seçimi tamamen oyuncuya bırakan sahneler gelecekmiş. Ölen karakterler olursa senaryo'nun gidişatı direk değişiyor ve yaşan karakterlerin psikolojik olarak değiştiklerini hissediyormuşuz oynarken. ME gibi İyi ve Kötü seçimleri gösteren ufak bir simge çıkacakmış, bunlara vaktinde basarsak anlık kararlar verebilmek mümkün, bunlar yine senaryo'ya direk etki edecek seçimler olacak. Değişebilir oyunlar her zaman uzun soluklu oluyor, konu olarak da Obscure'dan beri denenmemiş şeyler var.

Shadowfall'un kodlamalarını da iyi çözmüşler.

• Bu yaz baya iyi. Mgs 5 pp. Batman arkham knight ve bu

• Bu başlığı hatırlıyor gibiyim . Kral v2

• quote:

Orijinalden alıntı: Dorukhan147

Bu başlığı hatırlıyor gibiyim . Kral v2

Bu oyun zaten çok yükseği hedefleyen bir oyun değil.Klasik arkadaşlar dağevinde toplanır gizemli katil teker teker öldürür hikayesi ama kimin öleceğine yaşayacağına sen karar veriyorsun.İyi olmaması için hiç bir sebep yok.

• Turkce altyazi olacak mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

Turkce altyazi olacak mi acaba

Yerelleştirmenin nasıl olacağı açıklanmadı ama en kötü ihtimal altyazı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Souvrock

quote:

Bu oyun güzel olacak gibi ya..Korku oyunu buldun mu at cebe..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Souvrock

quote:

Bu oyun güzel olacak gibi ya..Korku oyunu buldun mu at cebe..

Oyun endüstrisinin bu oyun ile zombilere, yaratıklara alternatif olarak Teenage Slasher'lara dönecek olması önemli. Her türlü alınır.

• Dikkatimi çekti. Severim böyle konuları.

• İnceleme siteleri affetmez yine. Bol qte, kısa oyun bahaneleriyle yapıştırırlar 5 leri 6 lari.

• Yıllık iznimi Ramazan ayına saklıyorum tam 21 gün. Batman ve Elder Scrolls yanına bu da gelirse hanım beni evden kovar.
  • çıkış tarihi nezaman
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.