Şimdi Ara

untethered jailbreak cikti ios 5.0.1 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.578
Cevap
19
Favori
66.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz beklicem, yuklemicem
  • hadi hayırlısı darısı 4s in başına. sabırsızlıkla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

quote:

Orijinalden alıntı: devito

quote:

Orijinalden alıntı: Apple Teknik Servis

quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

DFU MOD ALAMADIM BİLGİSAYARDA DFU MOD YÜKLENİYOR GİBİ BİŞEY ÇIKTI DONANIM YÜKLEME GİBİ TELEFONUM KAPANDI KABLOUDA ÇIKARDIM AÇILMIYOR TLEFON YARDIM EDİN TELEFONUM AÇILMIYOR GİTTİ TELEFON KAPANDI KALDI

Okuyunca Şu Geldi Aklıma.

http://www.youtube.com/watch?v=kHlP2XU-b2I

Konuyla alakalı değil ama benim iş arkadaşımda eşinden ayrıldı. Eşinin ismide tülay beni kızdırdığı zaman açıyom bu videoyu çıldırıyor

beyler süpersiniz yarıldım burda gülmekten

• tethered jb üzerine bunu kursak bişi olmaz herhalde arkadaşlar sonuçta daha öncede tethered üzerine kurmuştum sorun çıkmamıştı. herhalde bu seferde çıkmaz diye umuyorum herkese hayırlı olsun 5.0.1 e geçmeyin jb çıkmayacak diyenlerede kapak olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThuqLifé

quote:

Orijinalden alıntı: talha0594

quote:

Orijinalden alıntı: Murat081

quote:

Orijinalden alıntı: talha0594

5.0.1 tetheredin üstüne yapabilirmiyim ?

Temiz kurulum her zaman iyidir.

İtunes backup lar laptopta babamda sehir disina goturdugu icin temiz kurulum zor acikcasi suan benm icin ustune yapsam bi sorun cikmaz demi

bende çıktı backupsuz restore attım mis gibi şimdide jb yapıyorum

temiz kurulum yaptım ugraştık ama olsun :)

• İlk mesajdaki bilgiler doğru değil lütfen güncelleyin.
    UNTETHERED JB İÇİN 791 MB LİK IPSW DOSYASINI İNDİRMENİZE GEREK YOK!
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

İphone 4 4.3.5 e bunu nasıl uygularız arkadaşlar? Daha önce jailbreak yapılmadı.

4 3 5 untethered jb yoktur.tethered var
  • Arkadaşlar ipsw dosyasını seçtikten sonra bi uyarı veriyor redsnow evet hayır diye o nedir anlıyamadım ?
  • Çok çok özür diliyorum ama nereye yazacağımı bilemedim. Hanım aş eriyor şeftali lazım , nereden bulabilirim.?
  • bi arkadaş geveyle deneyecekti noldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: azrail_gfb

quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

quote:

Orijinalden alıntı: azrail_gfb

Arkadaslar konu hakkinda bilgisi olanlarin yardimini bekliyorum..

Oncelikle cihazim iphone 4 abd'den gelme kilitlidir ve geveyle kullaniyorum. Versiyonum 4.1 di ve basebandim 02.04.10 du. Ben baseband koruyarak ios5.0 a yukselttim ve tetreth jb yaptim. Ben bu 5.0.1 e nasil gecicem yanlis bisey yapmak istemiyorum nasil tekrar baseband koruyarak 5.01 e gecicem?

Aşağıdaki konudaki gibi snowbreeze ile baseband koruyarak 5.0.1 restore yap. Daha sonra Redsnow ile jb yaparsan problem olmaz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=48030289

Tamm ama iste orda diyo ki bn prevend modu secicem baseband koruyacak yeni bir ipsw olusucak diyo daha sonra onu itunes uzerinden yuklucem ama elmada kalicak diyo sonra ibooty ile acicaksin diyo sonra her seferinde gene yine telefon kapandiginda gene pcyemi baglicam ayrintili bi sekilde anlatirmisin ?

bu seçenekle yaptığında jb yapmazsın.

Bu noktada ibooty kullanmana gerek yok. Onun yerine bu sayfada verilen linklerden indirdiğin redsnowla jb yapacaksın.

Yani sb ile baseband koruyup redsnow ile jb yapacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrealanya007

Çok çok özür diliyorum ama nereye yazacağımı bilemedim. Hanım aş eriyor şeftali lazım , nereden bulabilirim.?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Bende kurdum,son derece iyi çalışıyor.

Hayırlı olsun. Sbsettings gözümde tütüyor. Akşama jb'siz geçen günlere inat, tıka basa doldurucam cihazı
  • quote:

Çok çok özür diliyorum ama nereye yazacağımı bilemedim. Hanım aş eriyor şeftali lazım , nereden bulabilirim.?

• quote:

Beyoğlu çiçek pasajında bulabilirsiniz.
  • GEVEY ile ilk denememde 1604 hatası aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Bende kurdum,son derece iyi çalışıyor.

Hayırlı olsun. Sbsettings gözümde tütüyor. Akşama jb'siz geçen günlere inat, tıka basa doldurucam cihazı

Valla ben BBSetting kullanıyorum.Tasarım ve kullanım olarak daha hoş.Ayrı bir bölgede kullanılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

işlem tamamdır.turkcell logosu atıcam iphone browser ile ama program kıllık yapıyor
    baska hangi programla sistem dosyalarına erişebilirim ?
    pc den

Ben ifunbox ile yapmıştım.Operator Bundle aratırsanız rahat bulursunuz dizini.Ben bulamamıştım da
  • +

Çok Sevindiiiiiim

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.