Şimdi Ara

untethered jailbreak cikti ios 5.0.1 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
19
Favori
66.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ipsw falan göstermeden direkt jb yaptım,oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YolunuŞaşıranPusula

ipsw falan göstermeden direkt jb yaptım,oldu :)

Valla bu isin aslı nedir yani?
  • 4.3.3 JB'li kullanıyorum. Itunes'dan 5.0.1'e yükselteceğim. Bir de temiz bi restore yapsın cihaz en azından. Basit geldiği için 4.3.3'e Redsnow + ipsw dosyası ile yapmıştım. Bunu nasıl halledeceğiz. Yeniyim bu konularda.
  • Beyler ben ios 5 semi tethered kullaniyorum suan.
    5.0.1 untethered icin su yontemi izlesen dogru olur mu?
    1) 5.0.1 temiz restore
    2) untethered jailbreak
    3) backup i geri yukleme. (cunku apps lerimin vs geri gelmesini istiyorum)

Bu yontem dogru mudur yoksa jailbreak yapmadan once mi restore from backup yapmaliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukdanis -- 27 Aralık 2011; 14:42:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

A4 kullananaların gözü aydın...

A5 için beklemeye devam......(çıkar mı acep????)

elbette çıkar

bende öyle umuyorum, dediğniz gibi..
  • uzun zaman sonra FORUMDA UNTETHERED'LI DAKİKALAR !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canzz -- 27 Aralık 2011; 14:43:36 >
  • Artık İP4S için bekleyenler bir başka başlık açalım oradan ağıt yakalım 3gs ve İp4 olana rakadaşlarımızı rahatsız etmıyelım.Onlara mutluluklar dıleyelım...
  • Arkadaşlar installous deneyen oldu mu? Sürekli API hatası alıyorum,bende mi durum böyle yoksa herkes de mi aynı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

quote:

Orijinalden alıntı: ayaz1987

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burcink

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aLTuu

quote:

iphone 3gs cihazım var sim kilitli.

4.3.3 jailbreak + unlock yapılmış telefon.

bana uyarmı bu çıkan jailbreak.

teşekkürler.

baseband sürümün ne?

05.13.04

baseband update etmeden custom 5.0.1 yükle hocam sonra yaparsın

saygılar

Çok teşekkürler.

bu cihazı arkadaşım verdi 2 senedir bu işlerle ugraşmıyorum.

vaktiniz varsa hangi program ve adımları izlemeliyim.

saygılar.

redsnowu aç extras a gir custom ipsw u aç orjinal ios 5.0.1 dosyasını göster işlem yapmaya başlayacaktır biraz bekle.. işlem bittikten sonra ios 5.0.1 bulunduğu klasörün içine baseband korumalı yeni bir ipsw dosyası oluşur o dosya ile telefonunu restore yap ( yanlışlıkla orjinal ios 5.0.1 dsoyasıyla yapma aman diyeyim :) )) restore işlemi bittikten sonra jailbreak yap daha sonra cydia yı aç ultrasnow 1.2.5 versiyonunu yükle..

teşekkürler.

çogunu anladım ama restore nasıl ediyorduk ve restoreden sonra jailbreaki nerden yapicam unuttum hiç bunları.

öncelikle itunesin son versiyonunu indirip kur daha sonra telfonunu bilgisayara bağla ve itunesi aç.. solda telofunun ismini görürsün ona tıkla.. daha sonra shifte basılı tutarak geri yükle yazısına tıkla gelen ekrandan redsnow ile oluşturduğun baseband korumalı ios 5.0.1 dosyasını göster restore işlemi başlıyacaktır... jailbreak ise redsnowu açıyorsun jailbreke tıklıyorsun gelen ekranda next e tıklayınca dfu moda almak için yardımcı bir ekran çıkacak buraya bakarak dfu moduna al ön yükleme başlıyacak bir kaç saniya sonra ekran gelecek orda install cydia işaretli olduğundan emin ol ve next de jailbreak işlemi başlamış olacak bittikten sonra telefonun yeniden başlıyacak açıldığında cydia kurulmuş olacak daha sonra cydia yı aç ultrasnow diye arat ve kur...

• hersey süper de 791mb'lık ipsw bitirdi beni.
  • Hemen Iphone 4S almam lazım.

Not: Iphone 4S lerde çalışmıyormuş henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daxteroy -- 27 Aralık 2011; 14:45:55 >
  • Bir Allahın kurlu rica etsem de anlatabilir mi acaba adım adım. Bende iphone 4 var 4.3.5 yüklü. Aldığımdan beri hiç bir JB işlemi yapmadım. Bu yeni cıkan untethered Jailbreak i nasıl yapıcam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grub Killer

4.3.3 JB'li kullanıyorum. Itunes'dan 5.0.1'e yükselteceğim. Bir de temiz bi restore yapsın cihaz en azından. Basit geldiği için 4.3.3'e Redsnow + ipsw dosyası ile yapmıştım. Bunu nasıl halledeceğiz. Yeniyim bu konularda.

http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/
    Bu siteden 5.0.1 indir,temiz restore yap.Ondan sonra JB yapabilirsin.
  • DFU Mod neydi nasıl alıyorduk
  • Hadi gözümüz aydın

Bu konudaki kullanıcılar: _2FAST4U_, Daxteroy, brknsmnc, `LeaDeR, çağdaş84, LiveSound, DOBROUTRO, Baaki, kckfrk, livealie, golgeee, ThuqLifé, mlhozkn, JAX, Ajinton, szralp, soulflyy, Grub Killer, ManyaqTurQ`, witchdoctor, ayaz1987, Gunebakan44, devito, erkay, smbdy, ManitoN, m4libu, Avalonn, shineon25, Canzz, mnkry, YolunuŞaşıranPusula, cturna, burcink, necipali, SezerEkrem, nwbrn, özkan1616, carman1tr, underdog, by_mercure, saruhan, hasanalia, zedok, chaseer, murty_, ozansah, anelka39, cem_k12, ramrod8492, cholonya, sarerer, mehmetman, cell_man82, naturelfake, m_1907, Hakan.Turan, maxi909, k@l-el, mertigo86, NEWEST
    73 kayıtlı üye, 33 misafir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _2FAST4U_ -- 27 Aralık 2011; 14:46:47 >

• Arkadaşlar bende 4.2.1 FU cihaz var.

Untethered'ı beklediğimden IOS5'e de geçmemiştim.

Adım adım ne yapmam gerekiyor lütfen yardım eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler -- 27 Aralık 2011; 14:47:20 >
  • Arkadaşlar Ibooks açılmıyormuş galiba. Ipad 1 ve Iphone 4'de bu tür problemlerle karşılaşanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Bir Allahın kurlu rica etsem de anlatabilir mi acaba adım adım. Bende iphone 4 var 4.3.5 yüklü. Aldığımdan beri hiç bir JB işlemi yapmadım. Bu yeni cıkan untethered Jailbreak i nasıl yapıcam?

Yok mu yardım edecek olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

quote:

Orijinalden alıntı: Grub Killer

4.3.3 JB'li kullanıyorum. Itunes'dan 5.0.1'e yükselteceğim. Bir de temiz bi restore yapsın cihaz en azından. Basit geldiği için 4.3.3'e Redsnow + ipsw dosyası ile yapmıştım. Bunu nasıl halledeceğiz. Yeniyim bu konularda.

http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/
    Bu siteden 5.0.1 indir,temiz restore yap.Ondan sonra JB yapabilirsin.

Ben 5.0 kullaniyorum. Mesajlarimin apps lerin vs gitmemesi icin Jailbreak yaptiktan sonra backup i geri yuklesem sorun olur mu?

• DFU MOD ALAMADIM BİLGİSAYARDA DFU MOD YÜKLENİYOR GİBİ BİŞEY ÇIKTI DONANIM YÜKLEME GİBİ TELEFONUM KAPANDI KABLOUDA ÇIKARDIM AÇILMIYOR TLEFON YARDIM EDİN TELEFONUM AÇILMIYOR GİTTİ TELEFON KAPANDI KALDI
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.