Şimdi Ara

Unity Oyunları Otomatik Çeviri Programı (IL2CPP Desteği geldi) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
34
Favori
42.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle çok teşekkürler, çok güzel bir yazılım. Fakat oyunlarda Türkçe altyazılar geç geliyor :)) Yani, önce ingilizce altyazı çıkıyor, 3-4 saniye sonra yazı Türkçe oluyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

• denizari82 D kullanıcısına yanıt

Ekrana düşen metni eşzamanlı çeviriyor haliyle 1-2 saniye gecikme olabilir. Tabii internetinize ve programın çalışma hızına da bağlı.

• Sadece unity olmasaydı her oyun motoru için olsaydı keşke, şu gpt 3'ü öğretcek biride çıksa keşke.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt

Yok, sorun o değil. Bunun böyle olduğunu biliyorum zaten. Açık şekilde sürümde bir hata var, bu net olarak belli. Çünkü yazılar olması gerekenden çok daha geç şekilde geliyor ve hatta oyunu tekrar açınca, diyalog kısımlarında hiç çevirmemeye başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Virgül

Sadece unity olmasaydı her oyun motoru için olsaydı keşke, şu gpt 3'ü öğretcek biride çıksa keşke.

Önce openai nin sitesine gidip waitliste aldırıyorsun kendini.

ondan sonra kabul edilirsen

sana apilere erişim hakkı veriliyor.

ondan sonra zaten birisinin sana bir şey öğretmesine gerek kalmıyor.

• bunlar çok güzel şeyler. böyle şeylerin bilinmesi kullanılması .. bu Google Tanslate) kullanıyor. Ona rağmen anlaşılabilir seviyede çeviri yapıyor.

bu ilerde gpt3 e entegre olduğunda ,

ve bu tool lar yaygınlaştığında emin olun ne oyun firmalarının Türkçe oyun çıkarmamasının önemi olacak , nede oyunun çevrilmesinin.

• SerdarS. kullanıcısına yanıt

slm arkadaşım sen red dead 2 yimi çevirdin. çevirini benimle paylaşabilir miisn

• @byflash

ya oyunadı(patch and run) olan exeye tıklıyorum net.framework 3.5 istiyor onuda kuramıyorum 2 gündür bi yolu yokmu başka

• Mellon06 kullanıcısına yanıt

4 kurabilirsin.

• @byflash 4 kurulu zaten hocam bende anlamadım

• teşekkür ederim gerçekten çok iyi.

• @byflash Hocam dediklerinizi çoğu oyunda denedim gayet başarılı bunun için teşekkürler ama son denediğimde ı-ş-Ş-İ harfleri kare şeklinde gözüküyor ç-ü de sorun yok bunun için ne yapmamız gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

• Unity Oyunları Otomatik Çeviri Programı (IL2CPP Desteği geldi)

Stranded Deep ve Sunless Sea oyunlarında çalıştı. Shadowrun Returns'da oyun bozuldu açılmadı. Tyranny'de de oyun dili değişmedi.

• ferdicidovahkiin kullanıcısına yanıt

Tyranny ve pillar of eternity geliştirilmiş unity ile yapılmış cevirmiyor cevirebilen varsa, buraya yazarsa iyi olur.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Truelegend -- 21 Aralık 2020; 17:7:23 >
  • Önemli bir program bence, konuyu zıplatayım.

• pillars of eternity 2 de çalıştırdım çok güzel bir şekilde çalışıyor bu programı paylaştığın için sağol reis

• ferdicidovahkiin kullanıcısına yanıt

Stranded Deep Türkçe yaması zaten mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • görmeyenler için up

• pillars of eternity 2 de çok güzel çalışmıştı bugünde eskiden dilden dolayı oynamayı bıraktığım oyun the banner saga kurdum fakat Patch and run kısayolunu oluşturmuyor bilen birisi yardımcı olabilirmi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.