Şimdi Ara

Unity Oyunları Otomatik Çeviri Programı (IL2CPP Desteği geldi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
150
Cevap
34
Favori
42.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ulan sana inat günde 20 tane çeviri atacam.

• Hocam çok teşekkür ederim gayet güzel çalışıyor Gerçekten çok sevindim   bir dc sunucunuz vs varmı. Bide bunu unreal engine motoruyla çalışan bir programı varmıdır tekrardan çok teşekkür ederim.

• bir oyunda denedim işe yarıyor ancak font olmadı bende. Türkçe karakterler çıkmıyor. fontu kendim bulup düzenlersem olur belki dedim ama oyunun fontunu da bulamadım nedense. uğraşsam çözülür o da büyük ihtimal. translate yama beklemek yerine bununla kendi kendine translate oynayabilir isteyen. tabi unreal engine versiyonu yoktur sanırım değil mi?

• DC sunucum yok. Unreal için yapılmış bir program da bilmiyorum maalesef. Aslında entegre olarak çalışabilen pluginler mevcut ama oyun yapımcıları bunu tercih etmiyor. Oyunun yapımı sırasında entegre edilse direk olarak windowsun diline otomatik çeviri yapabilirler.

• Arkadaşlar yanlış anlıyorsunuz sadece paralı yama yapanlar olduğu için translate yamalar yapılıyor eğer bir gün paralı veya parasız Türkçe yama yapanlar giderse.

Sanıyor musunuz ki translate yamadan yürürüz? :D aynı anda giderler ve ortada kalırsınız bir şey anlamadan anlam bozuklukları o kadar fazla ki translate yamalarda oynadığınızı da anlamazsınız yani.

• byflash kullanıcısına yanıt

Tamam hocam geri dönüşünüz için çok teşekkürler son bir şey daha böyle bir uygulama başka oyun motorundada var mı bildiğiniz  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirKullanıcı-1- -- 10 Kasım 2020; 16:9:19 >
  • Bazi unity oyunlarinda unity ui text veya tmpro falan kullanilmayabiliyor, yazi direk png halinde oluyor, onlari ceviremeyebilir belki

• SKYHILL - Black Mist oyununda denedim çalışmadı. Oyunun dil dosyaları json dosya türünde.

• Deniyeyim dedim yüklü Unity oyun bulamadım. Bir kaç örnek verebilir misiniz?

• WhyNot? kullanıcısına yanıt
  • byflash kullanıcısına yanıt

Hocam size 100'lerce kez teşekkürler @byflash

• bayyArch kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Fallout Shelter indirip deniyeyim bari.

kolay gelsin 

• Wasteland 3 oyunuda unity ile geliştirilmiş. bu yöntemle kolayca hazırlanabilir. 

• @byflash güzel çalışıyor fakat büyük harf İ/Ğ gibi karakterler font değiştirilse de çıkmıyor. YKLENYOR yazıyor mesela. OverrideFont değiştirilse de bir değişiklik olmuyor.

Denediğim oyun Fallout Shelter. İsteyen arkadaşlar Steam'den ücretsiz indirebilir:

https://store.steampowered.com/app/588430/Fallout_Shelter/ (400MB)

• çok teşşekürler. forgotton anne isimli oyunda denedim.hem türkçe karakter desteği var hemde güzel çalışıyor.. 

İlk mesajımın son paragrafıondaki dosyayı manuel düzenleyin. OverrideFont etkili olacak mı bakalım.

• Türkçe karakterlerde bir gariplik var gibi, onu da fontlardan düzeltebilir miyiz acaba?

• Genshin impact de deneyen varmı çalışıyor mu?

• OverrideFont işe yaramıyor. türkçe karakterler çıkmıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.