Şimdi Ara

Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
5
Favori
20.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mobile özel indirim var. Hemen hemen tüm bedenleri mevcut. 200 TL üzerine sepette 15 TL daha indirim var. 250 TL üzeri kargo ücretsiz.

Satıcı Under Armour. Yani kendi mağazası.

https://urun.n11.com/yuruyus-ve-kosu/under-armour-kosu-ayakkabisi-ua-charged-pursuit-2-P420519049

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi td1907 -- 6 Haziran 2021; 10:35:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uyarı: Şahsi değil genel yorumdur, isteyen üzerine alınabilir.Eleştiridir ve kendimce haklıdır.

Ayak numaranızı bi öğrenin artık, çok mu zor santim olarak öğrenmek.Kendi bedenini tanımayanlar yüzünden insanlar promosyonları kaçırmak zorunda mı?Birden fazla numara alarak insanların hakkına giriyorsunuz.
    Hocam aynı markanın farklı modellerinde farklı numaralarda ayakkabılarım mevcut.Kalıplar farklılaşabiliyor ve insanlar fırsatı kaçırmamak adına 2 ya da 3 çeşit numara almak zorunda hissediyor kendini.Burada eleştirinizi bence e-ticaret sitelerine yöneltmeniz daha doğru olurdu,aynı fiyattan olmak kaydıyla bir üst ya da alt numarayla değişim seçeneği sunmalılar aksi takdirde bence bu durum devam edecek ne yazık ki,bu fırsat özelinde ben de kaçırmış olmama rağmen dile getiriyorum.

isteyen istediği şekilde alır ya şöyle duygusallaşmayı bırakın artık

ihtiyacı olan gider bulur bir şekilde alır, o zaman sen de alma belki çok fakir biri vardı tam ondan önce tıkladın, o alsaydı çok mutlu olcaktı

ayrıca ben almasam belki katilin, tecavüzcünün biri benden önce alcak, tanımadığım ne idüğü belirsiz insanlar için niye kendi keyfimi bozayım, internetin işleyici böyle, iade etme hakkı bu durumlar için var

Evet fark var. Ben kâr amaçlı almadım 2 adet. Ayağıma olmayanı isteyen birine ayni fiyattan(hatta 15 tl indirimden yararlandiğim için -7.5 tl fark ile) vereceğim. Konuyu kendim guncelledim, ve bunu kendim teklif ettim.

Son olarak 2 arkadas 45.5 için mesaj attı. Alan mutlu satan mutlu neticede.

Ayni markanin iki farkli modelinde ayni numarada benim ayağım aynı konforu gostermiyor. Ayakkabim eskidiğinde ayakkabi alisverisi yapmak benim için zulüm 14 gun kosulsuz iade hakkimi kullanarak iki adet satin aldım.
  • Dün geceden beri stok bitiremediler. Umarım sorunsuzca ulaşır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende 449 TL ve mobile özel 200 TL indirim yazıyor.

Hangi çorapla 199 TL' ye alabilirim?

• 40 41 yok

• 45aldım umarım orjinaldir çok sağolun:)

• quote:

Orijinalden alıntı: iandi

45aldım umarım orjinaldir çok sağolun:)

Satıcı mağazanın kendisi 🙂

• td1907 T kullanıcısına yanıt

Valla amazon hariç aldıgım herşeyden tırsmaya başladım. Underarmour diye biri n11 mağaza açıp çakma ürün satmasından bile şüpheleniyorumUnder Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL çok çok sağolun tekrar paylaşım içinUnder Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL 

• 200 tl üzeri aynı satıcıdan olunca mı?

• Bu ürünün fiyatı da çok. S, XS, M ve L bedenleri var.

https://urun.n11.com/tisort/under-armour-t-shirt-ua-sportstyle-logo-ss-P390066542

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi td1907 -- 6 Haziran 2021; 10:48:18 >
  • td1907 T kullanıcısına yanıt

Cocuk urunu

• Kaçırdık, paylaşım için teşekkürler yine de :)

• Sepetimdeyken nasıl tükenebilir bu olaydan nefret ediyorum Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL 

• quote:

Orijinalden alıntı: Ershell

Cocuk urunu

Evet. Şimdi açıklamada gördüm ama çocuk ürününde bu şekilde beden olmaz. İlginç

• Malesef ua boyle firma cok yaniltiyor cocuk urunlerinde dikkat edin alıp cok iade ettim

• iandi İ kullanıcısına yanıt

• hep 10 15 dk ile kaçırıyorum 42 numara alamadım bi

• Dün gece başlamıştı 11 gibi bütün numaralar vardı. sabah yoktu muhtemelen iptal olan siparişleri yeniden açtılar bitirdiler

• 280 civarına gecen sene aldım bir kaç defadan fazla giymedim çünkü odun gibi ayakkabı.. Rahatlık sıfır... Ama bu fiyata alınabilir ama rahatlık arayan uzak dursun...

• https://www.hepsiburada.com/under-armour-erkek-cocuk-tisort-sportstyle-logo-ss-p-HBV00000P4G0O?magaza=Under+Armour&isFashion=true

Hepsiburada da var. Kargo bedava

Düzeltme; Bedenler çocuklar içinmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h.t.1357 -- 6 Haziran 2021; 11:50:37 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dün gece aynısının siyahı hemen tükenmişti

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.