Şimdi Ara

Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
5
Favori
20.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yok böyle bir şey hergün kontrol ediyoruz sıcak fırsatları bunu nasıl görmüş olamam inanamıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mağazada baktım bugün bu ayakkabıya pek uzun ömürlü dayanıklı gibi gelmedi bana bilinen alternatiflerine kıyasla. Kumaşı biraz narin, daha çok kapalı ortam ayakkabısı gibi sanki. 199a alinir mi alınır ama pişman olunur mu orası şüpheli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 7 Haziran 2021; 20:6:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avese kullanıcısına yanıt
    Hayir bugünde verilmedi kargo.

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt

Yapmayın allah aşkına. 200 tlye ayakkabı mı kaldı memlekette.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim verildi hocam dün mesaj geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: meceng

Yapmayın allah aşkına. 200 tlye ayakkabı mı kaldı memlekette.

Kinetixler 200 artık 😃😃

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR.U

Hayir bugünde verilmedi kargo.

Yarın inşallah :D

• Bitmiş sanırım Bende rakam uygun ayakkabı güzelmiş

• Tüh nasıl kaçırdık ya. Tam d istediğim model.

• Kargolamışlar benim ayakkapı

• tosun79 kullanıcısına yanıt

Hocam 2-3 kere ilan açıldı,5 dk içinde bitti. Telegram yükleyip, sıcak fırsatları eklemeni tavsiye ederim.

• Usluco kullanıcısına yanıt

ertesi gün akşama kadar alınabildi aralıklarla. 5 dk da biten bişey yok :)

• Ürün yorumlarına bakılırsa kargosu teslim edilenler olmuş. Benimki daha kargoya verilmedi. Lacivert olan satışa kapanmış artık.

• Sabahtan beri Under Armour'dan Tuğçe adında bir kadın beni arayıp gelmeyen, hatta kargoya bile verilmeyen ürün için iade talebi oluşturmamı söylüyor ve baskı kuruyor.

Gerekçesi ise: Ürünün ''Kalite Kontrol''den geçememesiymiş. Yersen.

Bir ayakkabı kalite kontrole fabrikada girer. Kutulanıp stoğa girdikten sonra girmez.

Arayan kadına elime geçmeyen bir ürün için iade talebi oluşturmayacağımı. Eğer kendilerinden kaynaklı bir sorun var ise N11 ile iletişime geçip kendi aralarında çözmeleri gerektiğini. Belki de almadığımı ürünü iade etmek istediğimde ürün bize gelmedi diyerek paramı uzun süre bloklayacaklarını söyledim.

Kadın ısrarla iade etmezseniz paranız gelmez vs söylenmeye başladı.

N11 ile görüşeceğimi söyleyip kapattım. N11 ise bana hak vererek ürünün zaten onaylandığını söyledi ve üst birim ile görüşmem için beni arayacaklarını söyledi.

Az önce Tuğçe ismindeki Under Armour çalışanı kadın tekrar aradı, N11 ile görüşüp iptal edeceğim demiştiniz ettiniz mi dedi. ( Burada baskı kurmaya çalışıyor, öyle bir şey söylemedim).

Kendisine N11'den geri dönüş beklediğimi ve sonuçlanana kadar iade talebi oluşturmayacağımı söyledim.

N11 size dönüş yapınca iade oluşturursunuz diye emir vererek telefonu suratıma kapattı..

Arkadaşlar ne oluyor? Böyle saçmalıkla karşılaşmadım. Ürün Kontrolden geçmediyse üretir 1 hafta da geç olsa yenisini yollarsın. Ortada bir yalan var, muhtemelen fazla stok girdiler ve başlarına kaldı ancak yalan söyleyerek bu üslup ile çok rahatsız ettiler beni. Aynı durumu yaşayan var mı?

• Eyyyyyyy UnderArmour, eyyyyy n11, hala ayakkabıyı kargolamadılar. Beklemedeyiz.

• Bugün kargoya vermişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lexalaviosa L kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda alışveriş konusunda duyduğum en rezil davranış. Koskoca firmaların işgücünü tükettiği şeylere bak. Yazık...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lexalaviosa

Sabahtan beri Under Armour'dan Tuğçe adında bir kadın beni arayıp gelmeyen, hatta kargoya bile verilmeyen ürün için iade talebi oluşturmamı söylüyor ve baskı kuruyor.

Bir ayakkabı kalite kontrole fabrikada girer. Kutulanıp stoğa girdikten sonra girmez.

Arayan kadına elime geçmeyen bir ürün için iade talebi oluşturmayacağımı. Eğer kendilerinden kaynaklı bir sorun var ise N11 ile iletişime geçip kendi aralarında çözmeleri gerektiğini. Belki de almadığımı ürünü iade etmek istediğimde ürün bize gelmedi diyerek paramı uzun süre bloklayacaklarını söyledim.

N11 ile görüşeceğimi söyleyip kapattım. N11 ise bana hak vererek ürünün zaten onaylandığını söyledi ve üst birim ile görüşmem için beni arayacaklarını söyledi.

Az önce Tuğçe ismindeki Under Armour çalışanı kadın tekrar aradı, N11 ile görüşüp iptal edeceğim demiştiniz ettiniz mi dedi. ( Burada baskı kurmaya çalışıyor, öyle bir şey söylemedim).

Kendisine N11'den geri dönüş beklediğimi ve sonuçlanana kadar iade talebi oluşturmayacağımı söyledim.

N11 size dönüş yapınca iade oluşturursunuz diye emir vererek telefonu suratıma kapattı..

Arkadaşlar ne oluyor? Böyle saçmalıkla karşılaşmadım. Ürün Kontrolden geçmediyse üretir 1 hafta da geç olsa yenisini yollarsın. Ortada bir yalan var, muhtemelen fazla stok girdiler ve başlarına kaldı ancak yalan söyleyerek bu üslup ile çok rahatsız ettiler beni. Aynı durumu yaşayan var mı?

kaç adet ürün aldınız hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lexalaviosa

Sabahtan beri Under Armour'dan Tuğçe adında bir kadın beni arayıp gelmeyen, hatta kargoya bile verilmeyen ürün için iade talebi oluşturmamı söylüyor ve baskı kuruyor.

N11 ile tekrar görüşme sağladım.

Gözde hanım ile görüştüm, kendisi firmanın stok dolayısı ile sorun çıkarttığını belirtti (oysa ki bana kalite kontrol diyorlardı).

Ayrıca firma satın alım işlemime ''ONAY'' verdiği için kendisi iptal ve iade oluşturamıyormuş. Bu nedenle baskı kurarak bana yaptırmaya çalışıyorlar.

N11 çalışanı Gözde hanım dilersem para iademi alıp 100tl alt limitsiz kupon tanımlayabileceğini söyledi, kendisine firmanın yalan söylediğini ve tutarsız konuştuğunu. Ayakkabıyı talep etme hakkım olup olmadığını sordum. Sonuçta satışa onay vermişler dilerseniz firmaya ısrarla ürünü istediğinizi bildirebilirim dedi.

Ne olursa olsun ayakkabıyı almak istediğim, gerekirse yasal merciilere başvuracağımı söyledim. Bu sırada bilgisayardan N11'de geziyordum ve ne gördüm? Aynı ayakkabı, aynı numara. Yine Under Armour tarafından 450 liradan satışta. Yani ellerinde ürün var.

Gözde hanıma ürünü görüntülediğimi belirttim ve ne olursa olsun ayakkabıyı istediğimi, firmanın da beni rahatsız etmemesini istediğimi belirttim.

Sanırım son haftaların en büyük rezilliği bu olay. Göz göre göre. Daha farklı yaklaşsalardı seve seve iade ederdim insanlık hali. Fazla stok açılmış vs olabilir. Ancak bu tutumlarından sonra kesinlikle peşini bırakmayı düşünmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.