Şimdi Ara

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Remastered (PC Ana Konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
832
Cevap
23
Favori
41.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ps4 remaster portundan port etselerdi Uncharted: Legacy of Thieves Collection Remastered (PC Ana Konu) 

• Gelsin oynarız.

• Darısı last of us ve gow’a. Bi onlar kaldı.

alan wake’de ps5’e geliyor. Artık exclusive diye bir şey kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 17 Eylül 2021; 1:45:27 >
  • Bu ne saçmalık şimdi? İlk 3 oyunu beklerken son oyunu neden duyurursun ki? Senaryo birbiriyle bağlantılı, muhtemelen çoğu kişi bu yüzden almayacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS3'ten PS4'e port edebildiler fakat PC'ye port edemediler demek ki. Seriye başlamak isteyenlere kötü oldu bu. Geçmiş olsun.

• Demon Souls da ps3 den ps4'e gelememişti sonra bluepoint oyunu sıfırdan ps5 e çıkardı . Benim tahminim ilk üçleme ileride gelir ama şuan beklemeyin eğer oynama şansınız yoksa youtube dan izleyin geçin veya hikayesini okuyun öyle başlayın seriye.

The Last of Us Remake geleceği dedikodusu vardı 2023 de 10.yıl özel hem PS5 hem PC ye çıkacakmış tabi resmi haber yok suan için gelecek sene kokusu çıkar bu haberin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 3 oyun yoksa oynamanın bir anlamı yok. Ne zaman İlk 3 oyun gelir ondan sonra hep beraber son şekliyle oynarım.

• Bu oyunun optimizasyonunu nasıl yapacaklar çok merak ediyorum. Orta seviye bir PC ile açabilir miyim acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Last of Us şahane bir yapım. PS5 aldım onun için. Bitirip konsolu sattım tabi.

İlk oyun Remake PC'ye gelirse yer yerinden oynar. Sonrasında 2. oyun da gelir zaten.

• birlikte çıkarırlar gibime geliyor, tabi söylenti haber bakalım doğru çıkıcak mı 2023'te görücez.

2022'de kesin haberini verirler.Uncharted: Legacy of Thieves Collection Remastered (PC Ana Konu) 

• Beraber gelirse taş üstünde taş kalmaz :)

Bu arada, God of War PC tarafında ciddi hareketlenmeler var

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Remastered (PC Ana Konu)
  • Bence devam oyun çıkmadan 2-3 ay önce PC'ye çıkartıp satacaklar ama ikinci oyunu çıkartmazlar tabi PS5 de cok satması için strateji yapıyorlar. Ama şöyle de bir şey var PS Now varken neden Geforce Now da çıksın çok zıt geldi bana. Resmi haber gelene kadar net bir şeyler söylemek erken ama ufak ufak yavaştan exc mantığı kalkıyor sadece belli bir süre time exc kalacak oyunlar artık 3 sene 5 sene sonra PC ye çıkartıyorlar. The Last of Us Remake demek ki bundan yapılıyormuş.

Hedef 2023 hocam boşuna denmiyor bekleyelim bakalım bende yeni sisteme geçtim tekrardan şu oyunları PC de oynayacağım için mutluyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geforce Now olmayabilir de, Epic kesin olacak bir kere :)

SONY ile anlaşması var zaten Epic'in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 13 Eylül 2021; 21:0:8 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

Hocam bir sürü oyun sızmış (Geforce Now veritabından) Uncharted: Legacy of Thieves Collection Remastered (PC Ana Konu) 

Titanfall 3

Bioshock 2022

Metro 'Next'

Resident Evil 4 Remake

Half Life 2 Remastered (Valve yapımı olmayacak)

Crysis 4

Metal Gear Solid 2 ve 3

Kingdom Hearts 4

Mirror's Edge Remastered

Batman Arkham Knight Remastered

Bioshock RTX Remastered

bunlarda ilk sızanlar;

God of War

Ghost of Tsushima

Gran Turismo 7

Demon's Souls

Horizon Forbidden West

New Super Mario Bros.

GTA Remaster versiyonları

Ratchet and Clank

Returnal

• İlk üç oyun yok diye kafaya çok takmayın. 3. oyunun sonunda bir nevi hikaye tamamlanıyor zaten, 4. oyunda biraz retcon yapmışlar. The Lost Legacy ise spinoff olmasına rağmen gerçekten müthiş oyun.

• GT 7'ye ihtimal vermiyorum PC için ama, şimdiye kadar çıkanlara da vermiyorduk :)

Acayip şeyler olacak

Uncharted'ın çıkacağına aklımın ucundan gelmezdi benim asla diyordum eski CEO olsaydı getirmezdi şuan ki CEO PC'ye baya olumlu bakmaya başladı ki PC satışları nedir hiç bir fikrim yok Horizon Zero Dawn ile Days Gone iyi sattı mı? büyük ihtimalle oyun maliyetleri yüzünden sanırım kurtarmıyor tek platform. Eski PS Başkanı Shawn Layden oyun maliyetleri her nesilde 2 katına çıktığını söylemişti bu nesille 200 milyonu aşacağını söylüyor.

• PC tarafında bel bükecek Korsan mevzu var işte. Orjinal satışlarını sekteye uğratıyor.

Denuvo bir süre idare ettiriyor ama en son RE Village korsana yenik düşmüştü denuvo olduğu halde nasıl hallettiler ilginç.

• @_Dominic_Toretto_ Bahsettiğiniz olay 2015 öncesi idi hocam. Özellikle 2015 den sonra Steam sayesinde PC de de orijinal oyunculuk global anlamda yüksek getiri sağlayan bir araca dönüştü. Hala korsan akımı devam etse de artık firmaların kar sağlayamacağı kadar büyük bir korsan kullanımı yok çünkü özellikle Steam de kütüphane yapmak, indirimler ve oyunu orijinal oynamanın getirdiği bir alışkanlık oluştu ve oturdu. Özellikle harika indirimler olması da bu PC oyunculuğunun dünyada iyiden iyiye orijinale kaymasının sebeplerinden biri. Türkiye de bile 2015 öncesine nazaran orijinal oyun kullanımı oldukça yayılmış durumda. Bunda indirimlerin de payı yine büyük.

@Han So Hee Horizon çok iyi sattı hocam. Sony'nin geçen baharda ki yatırımcı sunumunda ortaya çıkana göre Horizon'ın PC de ki yatırım getirisi %250 oranında yani bir nevi %250 kar edildi diyebiliriz. Hatta Uncharted 4 sızıntısı da bu sunumda ilk olarak ortaya çıkmıştı. Asla asla dememek lazım ki Sony gibi şuan tek karlı tarafı Playstation olan bir şirket her türlü para getirisine okey verebilecek durumda. Yani sadece Playstation yönetimi ile de alakalı değil biraz çünkü Sony oyun hariç pek çok kısımda fena zararlar açıklıyor ama Hermen Hulst ve Jim Ryan yönetimi de PC çıkarmalarına ön ayak oldular. Ben bu açıdan Sony'nin yakında çok daha büyük topları PC de yayınlayacağını düşünüyorum. God of War gibi, Last of Us gibi. Üstelik 2013 çıkışlı ve yeni sayılabilecek ilk Last of Us oyununa remake yapılmasını da bir açıdan PC'ye yayınlamak amacıyla yapıldığını söyleyenler vardı ki tabi bunlar söylenti.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Remastered (PC Ana Konu)

Detaylar için: https://screenrant.com/uncharted-4-pc-version-sony-presentation

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.