Şimdi Ara

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Remastered (PC Ana Konu) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
832
Cevap
23
Favori
41.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda Uncharted 4'ü gerçek 4K ve 60 FPS oynayabilme şansımız olacak. Hakettiği deneyime ulaşacak oyun.

• Sizce 9 Eylül'de ki sunumda duyurma ihtimalleri ne kadar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunun Aralık'ta çıkacağı yönünde söylemler var. Tabi ne kadar gerçek bilinmez.

Aralık ayına kadar başka etkinlik yoksa, Perşembe günkü etkinlikte açıklanır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 7 Eylül 2021; 12:36:16 >
  • PlayStationyoutube
    Uncharted: Legacy of Thieves Collection - PlayStation Showcase 2021 Trailer | PS5
    https://youtu.be/IfrfJn_-24g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 9 Eylül 2021; 23:47:58 >
  • PS Etkinliğinde duyuruldu "Uncharted 4: A Thief's End ve The Lost Lagecy Remastered" PC ye geliyor

• R-10 kullanıcısına yanıt

Ekledim ilk mesaja

Teşekkürler

• çıkış tarihi vermedi adiler

• erkinakkas E kullanıcısına yanıt

Onu bırak ilk 3 oyun olmadan bu oyunların bir anlamı yok ki. Hikaye direkt bağlantılı. PC sahipleri hikayesini anlamadan mı oynayacak oyunu.

• Eski serisi yoksa , kitabin ortasindan girilmez. Saglik olsun.

• Üçleme de gelmeliydi. Neyse ki zamanında PS3 almıştım üçleme için. PS5'te de 4 ve Lost Lagecy'yi bitirdim.

PC'de 4 Ultra'da bir daha oynanır

• İlk 3 oyunu bitirmeyenlerin belki içi buruk kalabilir ama remastered yapılmış bide bunlara, vay anam vay zaten iyiydi bakalım neler görcez :))

• Arkadaşlar bence bu iki oyun PC'ye çıkmadan önce Sony, serinin ilk üç oyununu barındıran Uncharted Collection'ı da PC için duyuracak. Olmalı yani çünkü bir seriye o serinin son oyunuyla başlanmaz.

• the little prince kullanıcısına yanıt
    Umarım.

• 3080 kartı olanlar için nimet.

İyi eğlenceler herkese. İyi ki xbox geçmişim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İlk üç oyunun da gelmesini bekliyorduk ama olsun bu da tatmin eder. İlk üç oyunla beraber hepsi olsaydı 270 TL'i basın alın derdim ama bu haliyle yine 270 TL etmiyor. İlk üç oyunu getirememelerinin nedeni de sanırım PS3'ün Cell mimarisinden dolayı. Bu mimari öyle leş ki oraya ait olan oyunların portlarını çok çok zorlaştırıyor ama Sony isterse ona da bir çözüm bulur.

• Benim de tahminim o yönde bluepoint pc portu sıkıntılı demişti diye hatırlıyorum ondan getiremediler galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2022 bahar ayında gelecekmiş ölme eşeğim ölme

• Torrentten çeker xbox gamepad'i ile oynarım  

• hepsini ps4te bitirdim. ilk 3 oyunla beraber gelmeliydi. saçmalık

• Sonunda bir oyun daha tekelden kurtuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.