Şimdi Ara

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.236
Cevap
72
Favori
287.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öküzün birinin çıkıp final de şöyle olacak diye yazmasını bekliyorum ben valla. Bitirene kadar girmemek en iyisi, trailer bile seyretmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum kızdığım oyun ile ilgili değil ,adamlar güvenli bir şekilde ürünlerin dağıtımından sorumsuzluk yapmışlar,madem öyle bu hatalarını dijital indirmeye açık olarak telafi etsinler,düşünsene 47 gb 5 günde inmez ,hem oyunu çaldırsınlar hemde oyunu geç oynayıp pek çok bilgiye spoilere maruz kalacaz...biri çıkıp oyunda şu oldu dedimi bitti olay,zaten açılış ekranını beğenmedim o biraz soğuttu
  • quote:

Orijinalden alıntı: abstergo78

dostum kızdığım oyun ile ilgili değil ,adamlar güvenli bir şekilde ürünlerin dağıtımından sorumsuzluk yapmışlar,madem öyle bu hatalarını dijital indirmeye açık olarak telafi etsinler,düşünsene 47 gb 5 günde inmez ,hem oyunu çaldırsınlar hemde oyunu geç oynayıp pek çok bilgiye spoilere maruz kalacaz...biri çıkıp oyunda şu oldu dedimi bitti olay,zaten açılış ekranını beğenmedim o biraz soğuttu

eğer konsol üzerinden port açılmış ise, internet bağlantısı ile 1 gün olmadan da indirim sağlanabilir.
    En iyisi konuya girip okumamak yazılanları, sabır gösterin kafi.
  • Şu dijital indirmeyi açsalar baride indirsek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir hırsızın sonu
  • Spoiler yemeyiz umarım, bende bir süre girmiyorum konuya. Oyunu bok etmeye gerek yok.
  • Erkenden sızması kötü oldu oyunun

Neyse artık 10 mayısa kadar konudan uzaklaşmak en iyisi. Hatta oyunu bitirene kadar.

• BEYLER BAKIN; DU ANDA BANA D&R DEN KARGOYA VERILDI!!! DR NIN HATASI.SIMFI OYUN ELIME GELSIN TUM BILGILERI SIZLE PAYLASACAGIM!!! INGILTERE DEKI HATANIN AYNISI.BILGISAYARA GECEYIM EKRAN GORUNTUSU ATARIM. (MERAK ETMEYIN SPOILER VERMEM.'

• Arkadaslar bir noktayi atliyorsunuz..oyunun resmi cikis tarihi 26 Nisandi ama 10 mayisa cektiler bunun sebebi ise olusabilecek yogunlukta stok sikintisi cekmemek orda bitti yeni stok su tarihte gibi ihtimallere dusmemek icin 10 mayisa cekildi..yani 26 nisan itibari ile oyun satilmaya hazirdi..ama talep yogunlugunu gozden gecirdikleri icin aksilik cikmamasi adina 10 mayis dediler..kisaca 26 nisandan itibaren satilan oyunlar hata yada yanlislik degildir..ha online sunuculari 10 mayista acarlar ama cogu yurtdisi magazalar 26 nisan itibari ile satisa basladi buda gayet normal..

• ARKADASLAR OYUN ELIME GECIYOR.HEMDE HERSEYI TURKCE.D&R ACIGI.EKRAN GORUNTULERI PAYLASIRIM SIZLE!! SU AN KARGODA..

• Bu olaylardan sonra oyunun resmi cikis tarihini erkene aldik diye aciklama beklerken sony oyunlar calindi diye aciklama yapiyor iyice sivadilar

• OYUN BANA ERKENDEN ULASACAK.KESKE SUZDE D&R DAB SİPARİS VERSEYDİNİZ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fly Teknoloji Maduru

OYUN BANA ERKENDEN ULASACAK.KESKE SUZDE D&R DAB SİPARİS VERSEYDİNİZ..

Anladik 10 defa yazmana gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Fly Teknoloji Maduru

OYUN BANA ERKENDEN ULASACAK.KESKE SUZDE D&R DAB SİPARİS VERSEYDİNİZ..

Hayırdır arkadaşım anladık oyun eline ulaşacak hayırlı olsun. D&R reklamcısı falan mısın onu da anlamadım. 40 kez aynı şeyi yazmanın manası yok.
  • yurtdışı forumlarında bol bol foto ve spoiler gelir bizimkilerde ordaki bilgileri bu konuya koyalar spoiler paylaşacaklar özellikle spoiler butonu kullanarak paylaşın insanların hevesini kırmayın herkes yıllardır bu oyunu bekliyor şurda 2 hafta kaldı zaten zaman çabuk geçiyor hemen kavuşacagız :D
  • Spoiler verenlere küfür etmek serbet mi ?
  • Arkadaşlar cdiscount dan siparis gecmiştim (fransa) special edition yanında kulaklık hediyeli, bugun cargo ya verilmis benim oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en azından psn den indirme olayını aktif etselerdi millet mağdur olmazdı 50gb veri zor iner.
  • doğubanka mayıstan önce gelmezse ben birşey bilmiyorum
  • Spoiler butonu diye bir şeyin dünyada var olduğunu Türk insanımıza hatırlatmış olalım. Sonra sıkıntı çıkmasın.

Oyunun çıkmasının üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin, Spoiler butonu zorunludur arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Nisan 2016; 15:00:48 >
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.