Şimdi Ara

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.236
Cevap
72
Favori
287.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MARCO

Bir hırsızın sonu

son zamanlarda gördüğüm en iyi yorumdu
  • Oyunları çalıp internete depodan resim sızdıranlara -başka yerden kopyala yapıştır yapanlar değil- soruşturma başlatılmış. 100'e yakın kopya, çoğu da o resimdekiler, transitten çalınmış oyunlar. Sıradan bir spotçu durumu değil olay. Muhtemelen transit şirketinden birini bağladı bu arsız herifler.

quote:

"We can confirm that unfortunately some contents from a lorry transporting a variety of video game and DVD titles, including a quantity of the much anticipated Uncharted 4: A Thief’s End, was stolen in the UK, during a violent assault," a spokesperson told MCV.

"We are doing everything in our power to assist the police in their ongoing criminal investigation.

"To be clear, we have yet to ship any stock of Uncharted 4: A Thief’s End to retail and so any suggestion that UK retailers have broken the official street date is not correct.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 27 Nisan 2016; 15:03:55 >

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    tr psnde 9 mayıstan önce açılmaz mayıs kotası erken dolacak zaten 8 16 mb kullananlar daha geç indirecek ben 24 kullanıyorum 12 15 saate inerse iyi olur hemen başlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 27 Nisan 2016; 15:26:19 >
  •  UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe)

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 27 Nisan 2016; 15:37:13 >

• Ön sipariş(kutulu) Aral Games sitesinde görünmüyor bir tek D&R'da gördüm başka güvenilir ön sipariş yapan nereler var?
  • Arkadaşlar oyunun icerigi ile alakali en ufak bilgiyi dahi verirken neyle ilgili oldugunu uzerine yazip, bilgiyi de spoiler buttonu icinde verelim lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reisereise5

Ön sipariş(kutulu) Aral Games sitesinde görünmüyor bir tek D&R'da gördüm başka güvenilir ön sipariş yapan nereler var?

playstatiton exclusive oyunlarını her zaman sony türkiye dağıtır aral sadece diğer oyunları dağıtır şuan en uygun owergame 206 tlye satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reisereise5

Ön sipariş(kutulu) Aral Games sitesinde görünmüyor bir tek D&R'da gördüm başka güvenilir ön sipariş yapan nereler var?

http://www.hepsisony.com/ps4-uncharted-4-a-thiefs-end

Ürün Açıklaması Ön Sipariş Gönderim Tarihi :10.05.2016 Olarak Güncellenmiştir.

Ön Sipariş Veren Üyelerimize Sürpriz Hediyemiz Olacaktır!

Güven sorunu var ise sizde kesinlikle bu siteden sipariş verin derim sony yetkili satıcısıdır.

• oyunun sonunda Nathan Drake tam zenci karıya ateş edecekken zenci karı bir kayanın arkasına atlayıp siper alıyor ve kurşun sully ye isabet ediyor, ondan sonra nathan drake acaba cenabetliğinden mi oldu? diyor ve intikam alsam haklımıyım acaba la diye söylene söylene tekrar geldiği yere yani evine gidiyor

Oyunu sonunu yabancı bir sitede yazmışlar.Bokyoluna sürüklediler beni

• Bizde seni bekliyorduk hocam nerden kaldyn
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş için kesinlikle overgame diyorum ön sipariş ürünlerini birgün öncesi kargoluyorlar ürün çıkış tarihinde elinizde oluyor onlarda Sony yetkili satıcısı ve bu işi Türkiye'de en profesyonel yapan kurum diyebilirim.

Uncharted 4 Ön siparişlerini 9 Mayıs'ta kargoluyoruz diye yazmışlar.

http://www.overgameweb.com/index.asp
  • ön sipariş vereceğim de spota oraya buraya filan erken düşer diye de veresim gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqrpppp

ön sipariş vereceğim de spota oraya buraya filan erken düşer diye de veresim gelmiyor.

Arkadaş yukarıda paylaşmış ön sipariş vermen gereken yeri hocam hiç bulaşma spota falan..

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Spoiler butonu diye bir şeyin dünyada var olduğunu Türk insanımıza hatırlatmış olalım. Sonra sıkıntı çıkmasın.

Oyunun çıkmasının üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin, Spoiler butonu zorunludur arkadaşlar.

Aynen, 10 mayısın üzerinden 1 ayda geçse 1 yıl da geçse bile spoiler tuşu kullanılmalıdır. Ama bizim halka pek ısınamadı buna. Belki adam 1 ay sonra alacak, belki finallerden sonra oynayacak, belki adamın ps4 ü yok 1 yıl sonra alıp oynayacak vs. Bunlara dikkat etmek lazım, zaten kul hakkından korkan insan olan spoiler vermez.
  • oyunun sonradan yayınlanacak olan hikaye dlcsi var malum oyüzden piyasada en azından tr de o hikaye dlcsi multiplayer dlcsi demiyorum içeren sürümün kutulu olarak satıldığı bi yer varsa ordan almak daha mantıklı olur malum psn ve kart sorunları

hepsisony denen satıcı gayet güvenilirdir ben ordan çok alışveriş yaptım kendilerine figür içeren bundle ne zaman gelicek diye sordum bu oyun için 10 mayıstan sonra dediler şahsen onu almayı düşünüyorum alacaksak tam alalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey gidi hey, şu resmi çizmemin üzerinden 169 gün 6 ay geçmiş... Artık 13 gün kaldı, kavuşma zamanı azaldıkça sabırsızlık da o kadar artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 27 Nisan 2016; 18:30:43 >
  • Başarılı hocam ;) Çabucak geçiyor işte zaman geri sayıma az kaldı Allah'ın izniyle.

• En alttaki special den aldım italyadan ama kargo bilgisi felan yok henüz 10 unda yazıyor :) Bi gelse artıııkk :)
  • Aynen hocam artık çok az kaldı ALLAH ın izni ile oynayacağız.
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.