Şimdi Ara

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.235
Cevap
72
Favori
287.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nathan.Drake

Uncharted 4'ün multisi tps oyun türünde en kalitelilerindendir, animasyonları akıcılığı vs. Şimdiki halat mekaniğide oyuna çok iyi yerleştirilmiş ve onların yanı sıra el dorado, yardımcı yapay zeka oyuncu çağırma vs oyun için anlık para toplayarak açtığınız güçlerde oyuna hafif moba etkisi yaratıp daha bir rekabetçi hale getiriyor. Bence Uncharted 4 Multi gayet güzel olacak beta da oynadığım kadarıyla.

ve hafızam beni yanıltmıyorsa betada bize sunulan kısmın, multiplayer icerigin %20 si oldugu söylenmişti. Ben de uzun soluklu olacağını dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Bu 2 multiplayer dlc den kasit, 2 multi map ile silah ve kiyafler olmuyor mu delux surume dahil? Ne yani delux olanda sadece 2multi dlc den kasit silah ve kiyafet mi?

Deluxe

İçinde Üçlü Paket Genişlemesi* dahildir – Uncharted tek oyunculu bonus bölümü çıkar çıkmaz oynayın ve iki çok oyunculu içeriği edinin.

Ayrıca çok oyunculuda şunlarla bir güçlendirme (ve harika görünüm) kazanacaksınız:
    • 2 adet Korsan mühürlü şapka.
    • Drake’s Fortune görünümü.
    • Soyguncu Drake görünümü.
    • 3 silah görünümü – altın, çöl ve kar.
    • Phurba hançeri alayı.
    • Çok Oyunculu para birimi.
    * Oyunun çıkışında Üçlü Paket Genişlemesi DLC'si mevcut olmayacaktır. Güncellemeler için unchartedthegame.com adresine bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan.Drake

Uncharted 4'ün multisi tps oyun türünde en kalitelilerindendir, animasyonları akıcılığı vs. Şimdiki halat mekaniğide oyuna çok iyi yerleştirilmiş ve onların yanı sıra el dorado, yardımcı yapay zeka oyuncu çağırma vs oyun için anlık para toplayarak açtığınız güçlerde oyuna hafif moba etkisi yaratıp daha bir rekabetçi hale getiriyor. Bence Uncharted 4 Multi gayet güzel olacak beta da oynadığım kadarıyla.

Beta için konuşuyorum.. Oyun betadaki gibi olursa hiç rekabetçi bir durum olmaz. Grup olarak girenleri grup olarak girenlerle eşleştirmek zorunda,, aksi halde grup olarak girmeyenlerin pek şansı olmaz.

Unc 2,Unc 3,Last of us multi takım eşleştirmelerinde hep dengesizlikler vardı umarım bu durumu düzeltirler.
  • sadece offline oynamak için deluxe sürüm almak mantıklı değil sanırım doğru mu?
  • KAVUŞMAMIZA SON 2 HAFTA KALDI
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

KAVUŞMAMIZA SON 2 HAFTA KALDI

Bişe kalmadı artık çok çabuk geçecek günler helebi son 10 gün kalsın.

• basis35 kullanıcısına yanıt
    Yani. Deluxe büyük oranda online içerikli sadece 1 dlc senaryo içerikli gelecek sanırım

• Son günlerde nette oynayış vidyosu dolaşıyor, Madagaskar'da, yaklaşık 20 dk. Jeep ile ilerledikleri. Acaba o bölüm DEMO'mu.?
  • UC3 ü tekrar bitirince farkettim

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe)
  • prenss_06 kullanıcısına yanıt
    Tabi canim. Bu oyun season pass olmadan olmaz.=))

• basis35 kullanıcısına yanıt
    Oyunun online kısmı ile ilgilenmediğim için bende normal versionu alacağım. Dlc ile eklenecek bölüm ne kadar iyi olacak bilemiyorum. Duruma göre ayrı alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ikipac

UC3 ü tekrar bitirince farkettim

Evet, Uncharted 1'den beri maceralarımız da olan sully'nin emektar uçağı Maceramızın son oyununda da bizimle

• cloud35 kullanıcısına yanıt
    Ben de normal kutulu almaya karar verdim.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    ben de online hiç sevmem. O yüzden kutulu normal sürüm alacağım
  • Uncharted 4'ün Plunder Modu gözüktü ve Pax East'te oynanabilir olacakmış. (Bir nevi Capture the flag modu)

http://blog.us.playstation.com/2016/04/22/uncharted-4-plunder-mode-revealed-playable-at-pax-east/

• Co-op modlar olacak değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Co-op modlar olacak değil mi?

Açıklama etmişlerdi oyunla ilgili yeni bilgiler vereceklermiş yakında. Oyuncularda bunu coop mode duyurulcak diye yorumlamış yakında öğreneceğiz onu galiba.
  • Neil Druckmann yaratıcı yönetmenden güzel bir fotoğraf :)
  • prenss_06 kullanıcısına yanıt
    Adamin elindekine bak ya delircem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOZ_35 -- 23 Nisan 2016; 10:01:54 >
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.