Şimdi Ara

ÜNAL AYSAL YA GALATASARAYIN HAKLARINI SAVUN YADA .........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÜNAL AYSAL YA GALATASARAYIN HAKLARINI SAVUN YADA ......... BUNE BÖYLE HERMAÇ ALEYHİMİZE KASTİ HATALAR BARİZ GOLÜMÜZ VERİLMEDİ SERVET SARI KART BİLE AĞIR KARAR KIRMIZI VERİLİYOR TFF MHK ALLAH BELANIZI VERSİN TÜRK FUTBOLUNUN ÜZERİNDEN PİS ELLERİNİZİ ÇEKİN BU HAKEM HATALARI FB NİN BAŞINA GELSE FB ALENİ TEHDİT EDERDİ FEDERASYONU BİZİMKİLER MALA BAĞLAMIŞ

• Adnan Polat'ın pek çok icraatini beğenirdim ama federasyon,medya ve hakemlerin bizle resmen dalga geçmesine,her daim saldırmasına karşı koyamamıştı ve kendi kendinin sonunu hazırlamıştı.Yeni yönetim çok doğru işler yapıyor ve işler çok yolunda gözüküyor ama bu şer odaklarına dur diyemezse Ünal başkan da gider onun yerine gelen de gider Gs de gider.

Bu şer odaklarına hadleri acilen bildirilmeli.

Ha bu arada bir başka konuda gördüm "Fb düşüreleceği için Gs'yi de doğruyorlar ve böyle devam edecek" yazmış biri , gayet mantıklı.Fb'nin düşürülüp 2 sezon kaybettiği bir anda Gs'nin şahlanmasına izin vermezler tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Ha bu arada bir başka konuda gördüm "Fb düşüreleceği için Gs'yi de doğruyorlar ve böyle devam edecek" yazmış biri , gayet mantıklı.Fb'nin düşürülüp 2 sezon kaybettiği bir anda Gs'nin şahlanmasına izin vermezler tabi.

evet mantıklı bir komplo teorisi
  • Aysal dan bi halt olmaz. çıkmış 2 gün önce lig tv de yok Drogbayı Terim istese hemen alırmış mış ..Yok devre arasında yıldız alacakmış.. Ulan koca yaz döneminde bir tane yıldız oyuncu alamadın. Bu takımda yaratıcı oyuncu yok. Doğru dürüst golcü yok. Hala beş paralık Servet lerle Sabrilerle takım kuruyoruz. Aysal uykuda geziyor uykuda...
    Hakemler şerefsiz doğru ama bu takımın hücum gücü sıfır. oyun kurucusu yok.. Bu senede bi halt olmaz bu takımdan...
  • aysalın gs haklarını koruyamadığı gibi bir burum yok sadece uygun zamanı bekliyor. şuan için federasyona birşey yapsa birşey elde edemeyecek. daha çok böyle maç izlicez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

Aysal dan bi halt olmaz. çıkmış 2 gün önce lig tv de yok Drogbayı Terim istese hemen alırmış mış ..Yok devre arasında yıldız alacakmış.. Ulan koca yaz döneminde bir tane yıldız oyuncu alamadın. Bu takımda yaratıcı oyuncu yok. Doğru dürüst golcü yok. Hala beş paralık Servet lerle Sabrilerle takım kuruyoruz. Aysal uykuda geziyor uykuda...
    Hakemler şerefsiz doğru ama bu takımın hücum gücü sıfır. oyun kurucusu yok.. Bu senede bi halt olmaz bu takımdan...

forvet yok elmander gol atıyor sahada 14 km koşuyor elinden geleni yapıyor. sabri diyorsun sahanın en iyisiydi belkide. ama hakem kurbanı oldu . bu takımda eboue riera ve servetin işi ne? bunları önce düşünmek lazım.. terimdede kabahat var madem alalım dedi başkan niye yok diosun. tabi fb düşürülcek sandılar bişi olmaz fenerden sandılar. ama gs türlü oyunlarla yarışın gerisinde kalıyor. kadro yetersiz, teknik ekip yetersiz, hakemler ortada... saçma bir sistem ve federasyon.. herkese geçmiş olsun..

• beyefendilik bu ligde sökmüyor artık şu yumruğunu masaya vur ve bu ligi senelerdir yönetenler(yöneten) nasıl yönetiyorsa sende o şekilde yönet
  • Aysal cok akıllı birisi arkadaslar...

Sürekli ben futboldan anlamam dıyerek, daha ilk baştan sorumlulugu üstüne almadı zaten...O yüzden biz yükleniyosak Ali Dürüste, Adnan Öztürke yüklenecez...Onlar halledecek artık bu FBF (Fenerbahce Federasyonu) ile ilişkileri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete_han1453

Aysal cok akıllı birisi arkadaslar...

Sürekli ben futboldan anlamam dıyerek, daha ilk baştan sorumlulugu üstüne almadı zaten...O yüzden biz yükleniyosak Ali Dürüste, Adnan Öztürke yüklenecez...Onlar halledecek artık bu FBF (Fenerbahce Federasyonu) ile ilişkileri...

Allah bıldıgı gıbı yapsın ne Fb federasyonu ulan adamlar bızı Sl ye yollmadı daha sucumuz kesınlesmıs degılken gelmıssın hala Fb federasyonu dıorsun nasıl bır dusunce nasıl bır yapıdasın anlamıyorumkı yazıktır gunahtır be federasyon suan butun takımların anasını aglatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıleNtKillEr

quote:

Orijinalden alıntı: mete_han1453

Aysal cok akıllı birisi arkadaslar...

Allah bıldıgı gıbı yapsın ne Fb federasyonu ulan adamlar bızı Sl ye yollmadı daha sucumuz kesınlesmıs degılken gelmıssın hala Fb federasyonu dıorsun nasıl bır dusunce nasıl bır yapıdasın anlamıyorumkı yazıktır gunahtır be federasyon suan butun takımların anasını aglatıyor

Vay arkadas bugün ne dediğini bilmeyen taraf biz olmamız gerekirken, fbliler ne dediğini bilmiyor...Olum siz sabah aksam içiyomusunuz?? Anlamıyorum sizi hangi kafadasınız...

• Temiz insanlara ekmek yedirmezler bu ligde.. inşallah sende pisliğin teki çıkarsın ortalığı ayağa kaldırırsında azcık toparlanırız..yoksa yazık olacak bunca transfere mücadeleye
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhombeus

quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

evet mantıklı bir komplo teorisi

Yapmayın abi. Hayır GS adam gibi pas yapamıyor daha, gören de biz tutuyoruz yoksa kopartacak gidecekler zanneder.
  • iddaneme açıklanınca federasyon fb yi küme düşüren federasyon olmak istemediği için istifa edecek mhk ve tff den ozaman kurtulabiliriz artık GALATASARAYIMIZIN üstündeki kahbe bizans oyunları ancak ozaman bitecek gibime geliyor
  • "şu bölüme agzı olan konuşuyor butonu " konmalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.