Şimdi Ara

Ünal Aysal Nani'de geri adım attı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ünal Aysal, Portekizli oyuncunun transferi konusunda geri adım attıklarını belirtti.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Manchester United forması giyen Portekizli oyuncu Nani'yi transfer etmekten vazgeçtiğini dile getirdi.

Bir süredir Galatasaray'ın gündeminde olan Nani hakkında konuşan Aysal, Portekizli oyuncunun beklediklerinden daha fazla maliyete sahip olduğuna değindi.

Aysal'ın Milliyet'te yer alan açıklamalarında "Transferden vazgeçtik. Biz Manchester United'a 10 milyon avro bonservis veremeyiz. 7'nin üzerine çıkmam söz konusu değil. Benim kafamdaki rakamlara da Nani alınamıyor. Bu yüzden de oyuncuyu gündemimizden çıkardık.'' ifadelerine yer verildi.

Portekizli oyuncu ise NTVSpor'a verdiği demeçte henüz transferi konusunda somut bir karar almadığını açıklamış ve Galatasaray ile de görüşmediğini aktarmıştı.

• Haber doğru ise iyi yapılmış.
  • Nani için 10M Çok Demiş Millet Alper Potuk İçin 15 M Veriyo be!!!...
  • nani 10m etmiyorsa, alper potuğa neden 7.5 m + 2 oyuncu önerdiniz? nani 10 etmiyorsa neden amrabata 7.5 verdiniz? Ya bunamışsın başgan ya da bir strateji bu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

nani 10m etmiyorsa, alper potuğa neden 7.5 m + 2 oyuncu önerdiniz? nani 10 etmiyorsa neden amrabata 7.5 verdiniz? Ya bunamışsın başgan ya da bir strateji bu..

Söylediklerinin hiçbirinin önemi yok. Haberin kaynağına bakman yeterli.

• 10 m euro nani için iyi bir fiyat , kaldı ki biz sneijder için şuan ki form grafiğine rağmen 15 m euro istiyoruz...

15 20 istense tamamda 10 m euro bence nani gibi bir oyuncu için iyi fiyat diye düşünüyorum , ayrıca yaş olarak bence uzun sürek katkı sağlardı...

arkadaşlar bide bu transferi 10 m euro düşünmemek gerek ürün satışları takıma diğer türlü katkılarıyla bu adam otomatik olarak o fiyatı düşürüyor...

Kalkıp amrabata 8 veren yönetimin bunu demesi tuhafıma gidiyor tamam 8 m euro için amrabat sayesinde düşüş oldu ancak yinede 8 m euro arkadaş 2 m euro fazla verip nani almak varken geri adım atıyorsun...

Hem CL seviyesinde hemde bu tarz yeteneklerde topçu istiyorsan zaten 10 m euro altında aldığın adam çok bir işe yaramaz yada yazı tura olur ...

Bu transfer kapanmamalı üstünde durmaları gerekiyor bence

• quote:

nani 10m etmiyorsa, alper potuğa neden 7.5 m + 2 oyuncu önerdiniz? nani 10 etmiyorsa neden amrabata 7.5 verdiniz? Ya bunamışsın başgan ya da bir strateji bu..

insan hata yapti diye devamli ayni hatayi yapacak diye bir sey yoktur, yaparsa zaten esektir.

amrabat'a verilen bonservis yuksek fakat maasi dusuk, yine dusuk maliyete geliyor totalde.

baskan 10 m veremem diyorsa bir bildigi vardir, belki hucuma yuksek meblagda yatirim yapmak istemiyordur, ayagini yorganina gore uzatiyordur. saygi duyuyorum.
  • quote:

amrabatın maliyeti düşük, sen sadece bonservislerine bakarsan iş uzar tabi nani gelirse en az 3m ister ki 3 yıllık maaşı 10 milyonu bulur maç başı ücretleri ile..
  • AMK haber yapmıs fener nani için devrede diye, ben bu açıklamanın stratejik olarak yapıldığını düşünüyorum.
  • Nani'yi alsak nerede oynatacağız ? Hiç gerek yok bence böyle bir transfere, Sneijder'i elimizde tutalım yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solert

Nani'yi alsak nerede oynatacağız ? Hiç gerek yok bence böyle bir transfere, Sneijder'i elimizde tutalım yeter.

nani bu heryerde oynar kaleye koysan bile oynar işin şakasını geçelim ama bu benide bazen düşündürdü eğer nani gelirse bence tek forvete dönücez 4-2-3-1 oynucaz. ama nani olmazsa yine 2 forvet 4-3-1-2 oynarız.bence tek forvet oynamamız daha iyi. sneijder daha verimli oluyor.
  • Nani'nin sağ kanattan getireceği toplarla Drogba ve Burak kaç gol atar bunu hiç düşünmüyorlar mı? Madem elinizde imkan var 15milyon euroya bile alınır..Amrabat bile asist kralı olacaktı yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

amrabatın maliyeti düşük, sen sadece bonservislerine bakarsan iş uzar tabi nani gelirse en az 3m ister ki 3 yıllık maaşı 10 milyonu bulur maç başı ücretleri ile..

naniye yıllık 3.7 gibi bı rakam teklif edildi ama 5.1 istemiş.
    4yıllık maliyetini sen dùşün ama şino giderse alınabilir

• quote:

7.5 degil. 6.3 milyon

• Solda nani sagda amrabat gercekten muthis olursu

• quote:

Orijinalden alıntı: Hard2beat

Solda nani sagda amrabat gercekten muthis olursu

yabancı sınırı olmasa harika olurdu evet.
    Solda nani sağda amrabat ilerde drogba arkasında sneijder selcuk önlibero.

iyi olurdu da keşkeler üzerine konuşmanın hiç bir anlamı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Exe-Lance

Nani için 10M Çok Demiş Millet Alper Potuk İçin 15 M Veriyo be!!!...

Ne 15'i 50 verdik

• kedi ciğer meselesi diyeceksiniz biliyorum ama,nani gelseydi sneijder oynayamayacaktı iyi oldu diyebilirim
  • Çok sıkıcı bir transfer dönemi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence 15 e kesin satilmali.
    Adam sadece bir taktikte iyi oynuyabiliyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.