Şimdi Ara

Ünal AYSAL aday olmayacak! (GSTV) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
1
Favori
4.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ünal aysal bence iyi başkandı ama son teknik direktör değişikliklerinden sonra takımın kimyasını bozdu.Kalmasını isterdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Takımı borca surukledikten sonra dipteyken kaçıyor. Zor durumda kaçmak kolay.

Başkanlığı bıraktı mı hayırdır?Ayrıca kimden neyden kaçıyor?Dipteyken kaçıyor demiş kendi durumları bizden rezil halde..Ne kombine satışı ne başka bir şey, her konuda üstünüz sizden.
  • Adam store gelirlerini arttırdı, kadın ve erkek basketbolda orta sıralara oynayan takımları aldı şampiyonluklar kovalayan takımlara çevirdi, voleybol takımını aldı eli ayağı düzgün bi takım yaptı. Mali tablo da kötü değil. Ne demek Riva yı satmaya çalıştı izin çıkmadı şimdi çekiliyor. Adamın buna yetkisi var zaten ama inadına satmayacağız dedi. Gerçekten çok ararız biz bu adamı

• quote:

Orijinalden alıntı: tommyz

90 96 arası galatasaray şampiyon oldu mu hiç?

2 defa oldu yanlış hatırlamıyorsam...3 defa Beşiktaş...1 defa Fenerbahçe...

Çok genç yaşta Hakan Şükür-Suat Kaya-Arif Erdem-Okan Buruk-Hakan Ünsal-Ergün Penbe onun zamanında takıma kazandırıldı...

Taffarel-Hagi-Popescu-Capone ve Ümit Davala ondan sonra takıma kazandırıldı...

Sonuç:UEFA Kupası-Süper Kupa
  • Yuh yaptı saçma sapan kontratlar,transferler şimdide bırakıp gidiyor yazıklar olsun. 10 milyon arttı falan diyorsunuz da o kadar gelen paraya rağmen azalması gerekirken arttı. Bu sene sportif başarı gelmeyince görücem ben yeni gelen başkana yıkmayın sonra borçlarıda.
  • Baktı kulüp ekonomik olarak düzlüğe çıkamayacak, ihale gelecek yönetime patlasın diye bırakıyor. Çok uyanık adam bu Aysal.
  • Valla bu adam bi çoğumuzun gözünü boyadı. Arkada çok daha büyük bir borç bıraktı. Saçma sapan transfer politikaları yürüttü ve şimdi gidiyor. Bana göre kaçıyor.

Yerine geleceği söylenen de artık bunama dönemine gelmiş alp yalman. Bu adam geçmişte ne yapti ki şimdi ne yapacak. Valla keşke Abdülrahim Albayrak gibi adam lazım. Gs sevgisi üst düzey, heyecanlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıHanedanı

Ben demiştim Ünal Aysal Belçika'ya kaçıcak diye kimse inanmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

Doğru karar Ali Dürüst, Albayrak gibi isimler mutlaka yönetime de girmeli.

katılıyorum..
  • futbolu bilmeyen insanlar futboldan anlayan tek adam fatih terimi kulupten yolladılar ve çöküş başladı. bazı yalaklarda kurumsallaşma diye başkana destek verdi. memlekette kalifiye eleman yok kalifeyi elemanını kaybeden her şirket kaybetmeye mahkumdur.
  • O değilde Bülent Tulun kalaydı iyiydi (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

Doğru karar Ali Dürüst, Albayrak gibi isimler mutlaka yönetime de girmeli.

katılıyorum..

+1905

• Fenerbahçeliyim ancak taraftar gözüyle bakmadan şunu söylemek lazım Türk futbolu aziz Yıldırım - Demirören - İlhan Cavcav gibi ticari ellerden kurtulmadıkça Türk futbolu bir gıdım ilerleyemez

• Unal Aysal ın gitme zamanı çoktan gelmişti zaten.ilk 2 sene yaptıkları için teşekkur ederiz.
    Yeni gelecek başkana da aynı şekilde başarılar diliyoruz.

Umarız,camia içerisindeki gruplaşmaları bir kenara bırakıp tekrar eski GALATASARAY,gerçek GALATASARAY oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cesare Prandelli

Ünal Aysal ile borçlarımızın dahada arttığı aşikar.Nasıl başarılı buluyorsunuz anlamadım.Adam Riva'yı satmam lazım dedi onay çıkmadı ve şimdide kaçıyor resmen.Yok yıpranmış mış felan.Yalan ulan.Eğer o Riva'yı satsaydı 1-2 sene daha kalır o parada giderdi.Çıkmışlar halen Fatih Terim'e sallıyorlar.Neymiş efendim onun döneminde 120 Milyon harcanmış.Adam Amrabat'a 5'ten fazla vermeyin dedi siz gittiniz 8 verdiniz.Sneijder'ı istemiyorum dedi çilek böcek diye diye saçtınız paraları.Üstüne üstlük Burak ve Selçuk ile yaptığınız sözleşme ve diğer oyuncuların (ismi aklıma gelmiyor) maaşlarına yapılan hiper zam cabası.Fatih Terim gittikten sonra resmen bocaladınız yerin dibine girdiniz.Hem transfer hemde Futbol olarak.

İstediğiniz kadar eksi butonuna basın yada linç edin ama Adnan Polat sportif olarak çok başarısızdı ve Aziz Yıldırım ile kankaydı hepsine katılıyorum.Fakat adam geldiğinden beridir kafayı şirketlerin birleşmesi ile uğraştı ve malum stad işleri ile.Bunların hepsini yaptı ve tam düzlüğe çıkacakken ve Liseli tayfaya koyduğu laf yüzünden,onları sallamadığından adamı aforoz ettiler.Sonra İnan Kıraç denen derin G.Saraylı Ünal Aysal'ı işaret etti ve kazandı.Geldiler hazıra kondular,borsada oyun oynamaya çalıştılar ama yemedi.

Harfi harfine katılıyorum,Fatih terimi yolluyarak kendi ipini çekti,sandıkı kimi getirirsem takım şampiyon olur evdeki hesap çarşıya uymadı , gönderiş şekli bile çok çirkindi

• quote:

Ünal Aysal ile borçlarımızın dahada arttığı aşikar.Nasıl başarılı buluyorsunuz anlamadım.Adam Riva'yı satmam lazım dedi onay çıkmadı ve şimdide kaçıyor resmen.Yok yıpranmış mış felan.Yalan ulan.Eğer o Riva'yı satsaydı 1-2 sene daha kalır o parada giderdi.Çıkmışlar halen Fatih Terim'e sallıyorlar.Neymiş efendim onun döneminde 120 Milyon harcanmış.Adam Amrabat'a 5'ten fazla vermeyin dedi siz gittiniz 8 verdiniz.Sneijder'ı istemiyorum dedi çilek böcek diye diye saçtınız paraları.Üstüne üstlük Burak ve Selçuk ile yaptığınız sözleşme ve diğer oyuncuların (ismi aklıma gelmiyor) maaşlarına yapılan hiper zam cabası.Fatih Terim gittikten sonra resmen bocaladınız yerin dibine girdiniz.Hem transfer hemde Futbol olarak.

İstediğiniz kadar eksi butonuna basın yada linç edin ama Adnan Polat sportif olarak çok başarısızdı ve Aziz Yıldırım ile kankaydı hepsine katılıyorum.Fakat adam geldiğinden beridir kafayı şirketlerin birleşmesi ile uğraştı ve malum stad işleri ile.Bunların hepsini yaptı ve tam düzlüğe çıkacakken ve Liseli tayfaya koyduğu laf yüzünden,onları sallamadığından adamı aforoz ettiler.Sonra İnan Kıraç denen derin G.Saraylı Ünal Aysal'ı işaret etti ve kazandı.Geldiler hazıra kondular,borsada oyun oynamaya çalıştılar ama yemedi.

Bu yorum bu kadar artı almış ya diyecek hiç bir şey yok. Adnan Polat,Barış Özbek falan müstehak size.

• quote:

Orijinalden alıntı: neemis

quote:

Bu yorum bu kadar artı almış ya diyecek hiç bir şey yok. Adnan Polat,Barış Özbek falan müstehak size.

Kusura bakmayın ama bu yazdığınız yorumun, RTE'nin sürekli 2000 krizine atıfta bulunup "halinize şükredin" demesinden bir farkı yok. Evet, Aysal'ın pek çok başarısı var. Ama bu durum, onu eleştirmeyeceğimiz anlamına gelmez.

Ayrıca Adnan Polat dönemi kulübün dibe vurduğu dönemdi. Kulüp o günleri sadece Aysal'ın sayesinde aşmadı. Tüm camia tek yumruk oldu. Ali Dürüst, Adnan Öztürk gibi, her biri GS'ye başkan olabilecek çapta adamalar Aysal'ın listesine girip, elini taşın altına koydu. Futbolun başına Albayrak, takımın başına Terim getirildi. Tüm bu isimlerin ortak çabasıyla GS o zor günleri kısa sürede atlatıp düzlüğe çıktı.

Nitekim Aysal bu isimler ile yolları ayırınca kulübün ne hale geldiği ortada... Bu yüzden son 2 senede yaşanan başarılar sadece Aysal'ınmış gibi göstermekten vazgeçin lütfen...

• Galatasaray Stats ‏@CimbomStatistic 18 dk.

SON DAKİKA...Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Ali Dürüst ile Les Ottomans Otelinde bir araya geldi. (N.Küçük)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Lion

Adam store gelirlerini arttırdı, kadın ve erkek basketbolda orta sıralara oynayan takımları aldı şampiyonluklar kovalayan takımlara çevirdi, voleybol takımını aldı eli ayağı düzgün bi takım yaptı. Mali tablo da kötü değil. Ne demek Riva yı satmaya çalıştı izin çıkmadı şimdi çekiliyor. Adamın buna yetkisi var zaten ama inadına satmayacağız dedi. Gerçekten çok ararız biz bu adamı

Anlamazlar boşa yazma, hala kalkıp Riva'yı satmak istedi izin vermediler bu yüzden kaçıyor diyenler var. Gerçi konuda bunu yazan o sözde Galatasaraylı fake üye eski Beşiktaşlı eski hesabı sınırsız çizildiğinden beri Galatasaraylı ayağına ortalıkta geziniyor.
  • Hayır anlıyorum forum cahil kaynıyor da rakip taraftarı adam nasıl kudurttuysa içi boş, temenni mesajlarını bir kaç teknik terim ekleyerek bize satmaya çalışıyorlar.

Hala borç arttı yeaa diyenler var. Ulan forumda on yüz milyon tane Aysal konusu açıldı.Her birinde finans işinden anlayan Fenerlisi de Galatasaray'lısı da önemli olan borç değil gelir gider dengesi dedi.

Hala gelip saçma sapan borç arttı yeaa mesajı atmak nedir lan ? Cem Uzan'a hapis şoku, Biber zam şampiyonu oldu haberi gibi.

Borç arttı fakat gelirleri neden konuşmuyor kimse ?

Sen krediyle(borç) ev alıyorsun.Ev kirası 500 lira iken sen 1000 lira kredi ödüyorsun.Sen neden 500 lira fazla para veriyorsun ? 10 yıl 1000 lira kredi ödemeyi ve mülk sahip olmayı ömrünün sonuna kadar 500+ kira ödemek ve mülk sahibi olamamaya seçtiğin için.

En cahil adam anlasın diye anlatırsak 500 lira 1000 liradan daha küçük.100.000 krediyi 10 yıl faiziyle 120.000 e ödemeyi kabul ederek kredi çektin.

1000 lira 10 yıl yani 500 lira fazladan para ödeyeceksin fakat mülk sahibi olacaksın ve kira derdin olmayacak.

Yani iyice özetle:Borç büyümek için vazgeçilmez bir olay.Gelip adamı karalamak için bilgisizce borç arttı yea demeyin.Komik oluyor.

En basit örneğini vereyim.Türkiye'de peşkeş olayları böyle oluyor.Ben yandaşım.Cebimde adam akıllı param yok.İhaleyle bir X zımbırtısı yapacağım.Gidip ihaleyi kazanıyorum.Sonra aynı devlet ayştayn olduğu için bana geri ödemeli faizi düşük bir kredi veriyor.Ben o krediyi çekiyorum.İhalede sözünü verdiğim X i yapıyorum.Sonra bitirip geri devlete kiralıyorum.

Sonuç:0 dan zengin oldum.

Neden bu kadar hırs yapıp bunca şey yazdım onu da anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.