Şimdi Ara

Ünal AYSAL aday olmayacak! (GSTV)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
1
Favori
4.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turan Yücel: Başkan aday olmayacak. Bu akşam yönetimle vedalaşacak, akşam veya yarın açıklanacak. (GS TV)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gerçekse ünal aysala teşekkür ederiz büyük hizmetleri geçmiştir. ama artık bırakmalı bence son 1 senedir yanlış kararlar vererek takıma zarar verdi.
  • Bi tane bile olumlu düşünen adam kalmadı çünkü kamu oyu yoklamasında %75 bıraksın çıkmıştı. İş adamı kimliğine zarar gelmesin bence de aday olmasın bu saatten sonra, GS yi şirket gibi yönetecek adamlar istemiyoruz.
  • Gerçekse çok çok kötü bu kadar vizyonlu bir adamdan sonra, o koltuğun yeri dolmaz.
  • Artik batabiliriz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Haber doğruysa kulüp ciddi manada sarsılabilir.
  • Hayırlı olsun.
  •  Ünal AYSAL aday olmayacak! (GSTV)
  • Yerine kim gelicek helvaci gibi biri gelicekse birakmaz ims

• Ünal Aysal iş adamı gibi takımı yönetiyor eğer zarar edecekse ünal Aysal aday olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: carter

Haber doğruysa kulüp ciddi manada sarsılabilir.

Haber doğru. Bundan daha kötü ne olabilir ki? Rakibimiz teknik direktörsüz oynuyor bizde başkansız pekala oynayabiliriz. Tek eksiğimiz Emre gibi takımı sahiplencek bi kaptanımız yok. Selçuk u severim lakin onda kaptanlık vasfı yok. Ne vardı Bülent Korkmaz gibi bi oyuncumuz olsaydı da saha içinde takım kötü giderken takımı kendine getirseydi.
  • Ben demiştim Ünal Aysal Belçika'ya kaçıcak diye kimse inanmamıştı.
  • Artık hükümetin herhangi bir kuklası atanır.
    Atanan başkan Aziz Yıldırım ve Demirören ile sarmaş dolaş olur,sike yoktur diye aciklama yapar,Galatasaray'ın hakları peşkeş çeker, hazır olun bunlara...

• Son bir yıldaki yapılan transferleri doğru seçen bir kadro olsaydı en az 4-5 yıl daha başkan olurdu, sadece transfer komitesindeki zayıflık yüzünden Aysal harcandı.. Şuan adam akıllı 3-4 tane daha oyuncu olsaydı kadroda , millet istifa diyene gülerdi .. Neler geçti gitti Aziz başkan hala koltukta, Aysal şampiyonlar ligi çeyrek final nereden sampiyonluklar vs derken düşman edinildi ..
    Ne garip dünya lan.

• Siz gundemi degistirebilirsiniz oysa biz degistiricegiz. AZIZ YILDIRIM

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Siz gundemi degistirebilirsiniz oysa biz degistiricegiz. AZIZ YILDIRIM

ah bi de doğru yazabilsen smoke.gif in bi anlamı olurdu , artizzzz
  • Ünal Aysal'a çok şey borçluyuz öncellikle teşekkür ediyoruz ve sonra minnettarız kendisini o kafada düşünen bu kadar bilgi sahibi bir insan görmedim ben bu ülkeye fazla bi başkan kesinlikle takımı nerelerden kurtarıp nerelere getirdi bu konu kimsenin şüphesi olamaz verdiği emeklerden dolayı Hoşçakal Ünal Başgan.

Fatih Terim gelir artık hayat neden olmasın.
  • quote:

Böyle bi ortam oluşmasından memnuniyet mi duyuyorsunuz yani? Ben Ersun gitti diye üzüldüm, Türk futbolu adına geri adımdır diye bu adam neyin peşinde neyi savunuyor, ilginç hakkaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

ah bi de doğru yazabilsen smoke.gif in bi anlamı olurdu , artizzzz

Sen anladin onu zoruna gidiyo.deme :) azizi devirmek icin yola ciktiniz ama alayinizi temizliyo

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.