Şimdi Ara

ÜMİT ÖZDAĞ'DAN AKŞENER'E MİLLİYETÇİLİK KILIÇDAROĞLUNA ATATÜRKÇÜLÜK DERSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 44 saniyede Türk milletinin duygularına tercüman olmuştur

Şevval Erdeltwitter
    “Türk milliyetçisi kimdir? 24.09.2021, Diyarbakır https://t.co/ZrHBOLgaWu https://t.co/0JDNyoDLlE”
    https://twitter.com/sevvalckaya/status/1453855299522203648?s=20

• Konuşmayı da dinledim ancak ne yazık ki Akşener, hak ettiği cevabı verememiş.

Bu ülkeyi kuran Atatürk, Türk ulusunun tanımını yaparken "Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir " dediğinde, Türk olmanın etnik kökene bağlı olmadığını ifade etmişti.

Hâlâ bunu öğrenememiş milyonlar var. Ne acı...

"Biz Türk değiliz" diyenlere oy veren şuursuz milyonlar var... Yazık

Atatürk'ün ulus tanımını bile söyleyemeyen, burası Türkiye Cumhuriyetidir diyemeyen Akşener, lafı geveleyerek acemice davranmış.

Akşener muhtemelen bir şeyler derdi de oy kaybı olmasın, düşmanlık olmasın vs diye sessiz kaldı. İşte bunlar hep AKP'nin 10-15 yıllık "megri megri"li "Çözüm Süreçleri"nin eseri. Bu sözleri sarf edecek yüz buradan geliyor. Ampul partisi iktidardan gittiğinde sadece ekonomik olarak değil politik olarak da geriye enkaz bırakacak. Hakikaten sonraki hükümetlerin işi çok zor olacak.

• Konuyu birazdan "gizli akp'li" diyenler basar, kim ne derse desin bu adam gerçek Türkçü. Ne yazık ki HEPAR'ın kıymeti bilinmediği gibi Zafer partisinin de kıymeti bilinmeyecek.

• özdağı başta benimsediler ama chp yide ağır eleştirdiği için fanatiklerin işine gelmiyor adam.

• Bilge Türk kullanıcısına yanıt

Altından kalkamayacakları konularda ilk önce konuyu sildirmeye çalışıyorlar. Başaramazlarsa konuya yazmayarak gündemden düşürmeye çalışıyorlar. Yani buraya pek geleceklerini sanmam.

• Meral Akşener yerine Ümit Özdağ İyi Parti'nin başına geçse çok daha iyi olurdu. Baraj olmasa oy verirdim bu partiye fakat ne yazık ki bu nedenden dolayı çok az oy alacak. İnşallah ilerki dönemde kendini gösterir.

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt
    Ben buna vermeyi dusunuyordum
    Baraj alti kalirsa oyum bosa mi gidecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tabii eğer sizi temsil ettiğini düşünüyorsanız attığınız oy boşa gitmez fakat barajı geçemezse vekil çıkaramaz ve atılan oylar boşa gider.

• Beyler bakın bana göre olay şunu bunu sevip ona oy vermek değil olay baştaki anti demokrat insanlara karşı en güçlü ittifaka oy verip önce demokratik sisteme geçiş yapmak sonrasında zaten işler değişecek
    Bende Kılıçdaroğlu nu sevmem ama gidipte en fazla % 3 oy alacak partilere oyumu vermem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahi ne oldu Osman Pamukoğlu' na...

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

Barajı geçen partilerin bir faydasını gördün mü ? Aynı şeyleri tekrar tekrar yaşayıp duruyoruz.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Osman Pamukoğlu'na bir şey olmadı hala hayatta. Olan Türk milletine oldu.

• Kitap yazıyor, tabi yazdığı kitabında değeri bilinmiyor. Bu gün meclisteki tüm partiler ortaklaşa kitap yazalım dese adamda ki bilginin 1000/1'i olmadığından cin ali benzeri bir şey çıkarırlar. Bizim millete müstahak böyle siyasetçiler.

• Eğer muhalefet ortak bi fayda da birleşmiyorsa
    Akp ile uçmaya devam ederiz. Bunu herkes hakediyor

• error22 E kullanıcısına yanıt

Bu düşünce yüzünden adamlar en fazla %3 alıyor. Sen böyle düşünür oy vermezsen nasıl adamlar barajı geçsin ki?

• Bilge Türk kullanıcısına yanıt

Dostum yazdığımı okumadın galiba önce bi kanserden kurtulalım ki sonra sağlıklı günlerlerde elbet yapacak şeyler buluruz. Senle aynı fikirdeyim zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi error22 -- 29 Ekim 2021; 22:28:20 >

Herkesin kendi kararı fakat ben CHP'ye terör partisi ile arasına net mesafe koymadığı sürece oy atmam. Şuan gönül rahatlığıyla oy verebileceğim tek parti Zafer partisi.

Çakma milliyetçilerin aldığı oyu gerçek Türk milliyetçisinin alamaması da başka bir mesele.

Akp iktidara geldiğin de hayatta olmayan insanlar oy vermeye başladı. Hala akıllanmadınız.

• O zaten ayrı mesele ama ne diyim ki bu düşünceler akp nin işine gelir onların ekmeğine yağ sürmek istemiyorum. Durumdan memnunsak herkes farklı yerlere oy verebilir onlarca farklı görüşlü parti ciksın her oy bölünsün ama hükmeden akp olsun

• Meral Akşeneri genel başkan olarak kabul etmesi hataydı.

Baraj muhabbeti olmasa düşünmeden oy vereceğim kişi/partidir.

• Millete ölümü gösterip sıtmaya razı edecekler.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.