Şimdi Ara

UltrAslan Kadar Boş Taraftar Grubu Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmirde oturuyorum malum son maç hemen passolig çıkardım Göztepe'de o sıra açıklama yaptı misafir tribün bileti Galatasaray satıcaktır diye GS klübü ile iletişime geçiyorum biletler satılmayacak diyor aslında biletler Ultraslana veriliyor ve normal taraftara yalan atılıyor , Takım İzmir havalimanına gelmiş biri de twitterde yorum yapmış niye meşale yakmadınız diye Ultraslan yöneticisi küfürlü şekilde OHAL lan var s***ktr git şimdi diye cevap veriyor neyse ben dedim bari maça gidemicez bari Ultraslanın olduğu kafeye gideyim orada izliyim maçı izlerken bu alemda sebo reiss ooo diyorlar , arkadaş biz GS tezahüratı duymak istiyoruz sebo reisten bizene değişik değişik beste söylüyorlar .

Her ne kadar koreografi -deplasman konusunda başarılı olsalar da bazı konularda sınıfta kalıyorlar.

• Arkadaşım sadece İzmir’de o maça gitmek isteyen 50,000 kişi vardır. Bir o kadar da Türkiye genelinden maç için İzmir’e gelecek taraftar vardır. Ayrılan bilet sayısı sadece 500. Yani alma şansın %0.5’ten bile az olan bir bilet için konu açıyorsun.

Kulüp istese de o biletleri satamaz. Sattığı anda karaborsacılar köşeyi döner. En mantıklısı taraftar grubuna vermek. Sezon boyunca senin gitmeyi bile düşünmediğin bütün deplasmanlarda takımı desteklediler. İzin ver de son maça onlar gitsin.
    bence büyük saçmalamışsın.

bu sene bu takım şampiyon olduysa, aslan payı fatih terim+ultraslana verilir.

bunu bu forumda defalarca ultraslanı aşağılamış, ultraslan tarafından tehdit edilmiş biri olarak söylüyorum.

iç sahadaki 16/17 büyük oranda taraftar+ultraslan buluşmasının eseri. eskisi gibi lay lay lom tezahüratlar yapmıyorlar; içeriye gelen büyük küçük her takımın ayakları titriyor. öyle bir uğultu oluyor ki, en sonunda topu kör gözle ileri atalım bari de kurtulalım diyorlar. kesinlikle ama kesinlikle sezonun en başarılı iç saha tribünüdür galatasaray tribünleri. birçok maçı bizzat kendisi çıkıp almıştır. misal karabük; misal konya; misal beşiktaş...

göztepe deplasmanı konusu ise biraz farklı. hocam yanlış anlama ama o 500 kişinin içinde senin benim işimiz yok. evet, sen de bağırırsın, ben de bağırırım yeri geldiğinde ama o adamlar senelerden beri bu işin içinde. ve takımı destekleyecek birileri varsa o da onlar, bu maç özelinde. senden benden çok daha faydaları dokunurdu dünkü maça, dokundu da. dünden beri tribün forumlarında 500 galatasaraylının o efsane diye anılan göztepe tribünlerini nasıl susturduğu konuşuluyor. istiyorsan gir tribün dergideki maç konusuna bak.

gençlerbirliği maçı. düşün, pazartesi gecesi, saat 1-2 herkesin işi, gücü, okulu var. takım rezalet bir oyun ortaya koymuş ve kötü bir takıma yenilmiş. şampiyonluk yolunda bütün rakiplerince artık havlu attı gözüyle bakılıyor.

ama birkaç yüz kişi onca işini gücünü bırakıp, düşünsene, bir futbol takımına, üstelik kötü de oynadıkları bir maç sonrasında, desteğe gidiyor. bu efsanevi bir olaydır. ve belki de bizi şampiyon yapan gecedir. o gece oraya giden herkese, galatasaray olarak teşekkür borçluyuz.

dahası var. dursun özbek'e tavır almada geciktiler, ama aldıklarında da ne fb ne de bjk taraftarının başarabildiği bir şeyi başarıp; resmen kulübe çöreklenmiş bir adamı kovdular. tudor'u gönderdiler. (galatasaraylılar olarak biz yaptık bunları ama en güçlü çıkan sesimiz ultraslandı tabii ki)

o yüzden yiğidi öldür ama hakkını ver. ultraslan bu sene resmen takımı düştüğü yerden ayağa kaldırıp (hem de 2 kere) götürdü şampiyon yaptı.
  • sucuk ekmek konusunda çok başarılılar.
  • Sezonun son maçına tabi ki onlar gidicek.Bunların işi gücü Galatasaray olan adamlar.Bi çoğu ruh hastası psikopat.Adam senede 17 deplasmana gidiyor.Senın benım gıbı degıl.
  • Malesef bu tarz maçlarda biletler satışa çıkmıyor hepsi taraftar gruplarına dağıtılıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım sadece İzmir’de o maça gitmek isteyen 50,000 kişi vardır. Bir o kadar da Türkiye genelinden maç için İzmir’e gelecek taraftar vardır. Ayrılan bilet sayısı sadece 500. Yani alma şansın %0.5’ten bile az olan bir bilet için konu açıyorsun.

Kulüp istese de o biletleri satamaz. Sattığı anda karaborsacılar köşeyi döner. En mantıklısı taraftar grubuna vermek. Sezon boyunca senin gitmeyi bile düşünmediğin bütün deplasmanlarda takımı desteklediler. İzin ver de son maça onlar gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri bana noktasız paragraf yaz dese harbiden yazamam. Noktasız yazmak noktalı yazmaktan daha zor. Gel sana takayım madalyanı
  • Ya çen maça mı giremedin..

• quote:

Orijinalden alıntı: EmperorMan

Sezonun son maçına tabi ki onlar gidicek.Bunların işi gücü Galatasaray olan adamlar.Bi çoğu ruh hastası psikopat.Adam senede 17 deplasmana gidiyor.Senın benım gıbı degıl.
    O zaman eşitlik nerede ? Arenada çoğu maça giden biri gördüm İzmire gelmek istememiş maça giremiyor uA üyesi değil diye
  • Ben de boyle maclarin ultraaslana verilmesi taraftariyim. Normal satisa cikarilsa biletler kimin gidip gitmeyecegi belli olmuyor. Adam karisiyla cocuguyla maca gidiyor, yasli adam gidiyor, bagirmaya mecali olmayan mac izlemek isteyen gidiyor, e dogal olarak tezahurat yapamiyorlar tabiki. Cok kritik bir deplasman oldugundan taraftar hic durmamali

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

O zaman eşitlik nerede ? Arenada çoğu maça giden biri gördüm İzmire gelmek istememiş maça giremiyor uA üyesi değil diye

Alıntıları Göster
    Bende kombine sahibiyim.Her maça gittim.Ama bu adamlar her deplasmanada gidiyor.Bi çoğu boş serseri adam.Ama en çok onların hakkını,sezon boyu cefayı onlar çekiyor,sefasınıda son maça giderek çekicekler.Biz evimizde izledik karda,yağmurda maçları.Onlar maç bittikten sonra 2 saat tutuldu güvenlik için, statta evlerine sabaha karşı döndü.Böyle boş boş konuşup adamlara saygısızlık etme.

• Bu sorun bence hepimizin sorunu bizde de bunun GFB versiyonu var. Sizde "alemin kralı sebo reis" derler. Bizde de "sefa reis"çiler var. Aynı bokun laciverti. Ben zor şartlarda ayda yılda bir maça gidecektim bu Kadıköy'deki GS maçı için ama yok abi tam 2 gün arka arkaya saat 9'da kalkıp 1 saat pc başında nöbet tuttuğum halde saat 10:00 olur olmaz anında tüm biletlerin tükendiğini gördüm. Bu yüzden bir de taraftar karta 100 lira para bayıldım öncelikli satıştan yararlanırım diye ama olmadı. Bu bir şerefsizliktir. Bu, senin benim gibi gerçek anlamda takımını desteklemek isteyenlere karşı bir haksızlıktır, ben Sefa'cı olmak zorunda değilim! Ben kraldan çok kralcı olmak zorunda değilim, ben armaya gönül vermişim!

Deplasmanlara gidip takımına gerçekten gönül veren gruplara lafım yok. Benim buradaki lafım özellikle konu sahibinin de bahsettiği "bu alemda sebo reiss ooo" gibi takımdan ziyade kişi/kişilere gönül verenleredir. Şu tribünlerde "abicilik" yapanlaradır! "Gel sana bilet ayarlayalım" diyip gruplaşma yapanlaradır sözüm!

İnşallah doğru anlatabilmişimdir derdimi.

• bence büyük saçmalamışsın.

bu sene bu takım şampiyon olduysa, aslan payı fatih terim+ultraslana verilir.

bunu bu forumda defalarca ultraslanı aşağılamış, ultraslan tarafından tehdit edilmiş biri olarak söylüyorum.

iç sahadaki 16/17 büyük oranda taraftar+ultraslan buluşmasının eseri. eskisi gibi lay lay lom tezahüratlar yapmıyorlar; içeriye gelen büyük küçük her takımın ayakları titriyor. öyle bir uğultu oluyor ki, en sonunda topu kör gözle ileri atalım bari de kurtulalım diyorlar. kesinlikle ama kesinlikle sezonun en başarılı iç saha tribünüdür galatasaray tribünleri. birçok maçı bizzat kendisi çıkıp almıştır. misal karabük; misal konya; misal beşiktaş...

göztepe deplasmanı konusu ise biraz farklı. hocam yanlış anlama ama o 500 kişinin içinde senin benim işimiz yok. evet, sen de bağırırsın, ben de bağırırım yeri geldiğinde ama o adamlar senelerden beri bu işin içinde. ve takımı destekleyecek birileri varsa o da onlar, bu maç özelinde. senden benden çok daha faydaları dokunurdu dünkü maça, dokundu da. dünden beri tribün forumlarında 500 galatasaraylının o efsane diye anılan göztepe tribünlerini nasıl susturduğu konuşuluyor. istiyorsan gir tribün dergideki maç konusuna bak.

gençlerbirliği maçı. düşün, pazartesi gecesi, saat 1-2 herkesin işi, gücü, okulu var. takım rezalet bir oyun ortaya koymuş ve kötü bir takıma yenilmiş. şampiyonluk yolunda bütün rakiplerince artık havlu attı gözüyle bakılıyor.

ama birkaç yüz kişi onca işini gücünü bırakıp, düşünsene, bir futbol takımına, üstelik kötü de oynadıkları bir maç sonrasında, desteğe gidiyor. bu efsanevi bir olaydır. ve belki de bizi şampiyon yapan gecedir. o gece oraya giden herkese, galatasaray olarak teşekkür borçluyuz.

dahası var. dursun özbek'e tavır almada geciktiler, ama aldıklarında da ne fb ne de bjk taraftarının başarabildiği bir şeyi başarıp; resmen kulübe çöreklenmiş bir adamı kovdular. tudor'u gönderdiler. (galatasaraylılar olarak biz yaptık bunları ama en güçlü çıkan sesimiz ultraslandı tabii ki)

o yüzden yiğidi öldür ama hakkını ver. ultraslan bu sene resmen takımı düştüğü yerden ayağa kaldırıp (hem de 2 kere) götürdü şampiyon yaptı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Bu sorun bence hepimizin sorunu bizde de bunun GFB versiyonu var. Sizde "alemin kralı sebo reis" derler. Bizde de "sefa reis"çiler var. Aynı bokun laciverti. Ben zor şartlarda ayda yılda bir maça gidecektim bu Kadıköy'deki GS maçı için ama yok abi tam 2 gün arka arkaya saat 9'da kalkıp 1 saat pc başında nöbet tuttuğum halde saat 10:00 olur olmaz anında tüm biletlerin tükendiğini gördüm. Bu yüzden bir de taraftar karta 100 lira para bayıldım öncelikli satıştan yararlanırım diye ama olmadı. Bu bir şerefsizliktir. Bu, senin benim gibi gerçek anlamda takımını desteklemek isteyenlere karşı bir haksızlıktır, ben Sefa'cı olmak zorunda değilim! Ben kraldan çok kralcı olmak zorunda değilim, ben armaya gönül vermişim!

Deplasmanlara gidip takımına gerçekten gönül veren gruplara lafım yok. Benim buradaki lafım özellikle konu sahibinin de bahsettiği "bu alemda sebo reiss ooo" gibi takımdan ziyade kişi/kişilere gönül verenleredir. Şu tribünlerde "abicilik" yapanlaradır! "Gel sana bilet ayarlayalım" diyip gruplaşma yapanlaradır sözüm!

İnşallah doğru anlatabilmişimdir derdimi.
    Hocam gel bir yanağını öpeyim bende bunu demek istiyorum . Ultraslan İzmir deplasman maçını haketmiş tamam özür ama ben niye maç izlerken Ultraslanın lider şahıs bestelerini duymak zorundayım ?

16-20 yaşındaki çocuklar hayatında belki görmecekleri bir taraftar için şarkı söylüyor saçma olan bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Hocam gel bir yanağını öpeyim bende bunu demek istiyorum . Ultraslan İzmir deplasman maçını haketmiş tamam özür ama ben niye maç izlerken Ultraslanın lider şahıs bestelerini duymak zorundayım ?

16-20 yaşındaki çocuklar hayatında belki görmecekleri bir taraftar için şarkı söylüyor saçma olan bu

Alıntıları Göster
    Aynen öyle Sefa kim, Sebo kim ben niye bu adamların köpeği gibi takılayım? Neden? Ben armaya gönül verdim banane elin adamından ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.